Navijaci

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
101.jpg


:kenny_revenge: :eek:hno:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ChiliHead

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
jest da je glup ovaj što se popeo gore, ali isto tako se nadam da je i ovaj neobrazovani murjak dobio zasluženu kaznu...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Strijela
29.04.2014
12
9
0
Ma kakvu kaznu...nebi me cudilo da je dobio nekakvo unapredjenje...nego kakva je to sprava lici mi na suzavac ali vidim pljuje vatru pa nije :D
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
obični je to suzavac kakvim se murija koristi...al je u kontaktu sa plamenom baklje prouzročilo ovo sa slike.....hm,kazna za pandura....čisto sumnjam,kao što kaže kolega dva posta iznad mene,ne bi me čudilo da je dobio unapređenje ili barem nagradu za djelatnika mjeseca....jer ipak,navijači su gamad i najveći problem države pa su ovakvi postupci policije dozvoljeni i nailaze na odobravanje....

p.s. ovo je skoro ništa šta sve milicija radi navijačima.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Iw8_ywFbnO0

evo na 1:25 kreće show pandura
 
29.04.2014
12
9
0
Aha nisam primetio baklju.
Nego ovako da pitam jel ima ovde neko ko ide na utakmice i u tom je fazonu nebitno za koga,ja sam malo stariji ali idem aktivno vec koji niz godina pa me interesuje :D


I bas tako to je nista sta sve murija radi imam hiljadu primera sto na meni sto na ortacima sta se sve desavalo na utakmicama jbt pa kad se setim prosle godine na derbiju na jna zaleteo se frajer sa onom pendrecinom ispred severa u onoj frci i ladnjaka opali dete pet sest puta dete neverujem da je imalo iznad 15 god da ne poverujes zaista
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
nije oslijepio,navodno je samo lakše opekotine dobio,na slici izgleda puno gore nego na videu,al opet za svaku osudu što je pandur napravio...
metalni,može proći nekažnjeno,nažalost,ovdje je riječ o Poljskoj,tamo su navijači na tapeti isto kao i kod nas...osobno sam bio više puta svjedok kršenja ljudskih prava kad se radilo o odnosu policija-navijači,jednostavno si stoka dozvoljava navijače svrstati u građane ne drugog,nego tamo trećeg,četvrtog reda i prema njima postupati nezakonito bez ikakvih posljedica,dapače još dobiju pohvale od šefova...
masu puta sam na svoje oči vidio kako privode ljude koji nisu ama baš ništa napravili,ali eto,red je privesti random ljude da bi se ispunila kvota...uz to ide i ograničavanje kretanja,ljudske slobode,protupravno zadržavanje,nezakonito premlačivanje,davanje zabrana posjeta sportskim natjecanjima...uglavnom,navijački pokret je u većini zemalja okarakteriziran kao državni neprijatelj,samo zato jer se navijači usude izraziti mišljenje o stvarima o kojima ostatak ljudi šuti i što bez beda upućuju na nepravilnosti raznorazne koje se svakodnevno događaju...no pod medijskim pritiskom i lažima koje mediji objavljuju,od navijača se prave zločinci i kanibali žedni krvi,jer najlakše je od muhe napravit slona i onda cijeli tjedan čitati po novinama kako su navijači ovakvi i onakvi,dok se o pljački naroda,zaduživanjima države i slično može pročitati na dnu stranice u dva tri reda...al zato su vijesti poput nedavne šore na autocesti top vijesti danima...mada se ništa specijalno nije dogodilo,dvije grupe se potukle i šta sad,al to medijima odlično dođe za dobar spin jer se pažnja s bitnih stvari usmjerava na manje bitno,dok političarima to odgovara da mogu bolje provoditi svoje zlokobne planove,dok se recimo o humanitarnim akcijama koje organiziraju navijači ne piše skoro nigdje,a do sad je odrađen veliki broj uspješnih humanitarki pokrenutih baš od navijača...

o ovoj temi bih mogao danima pisati i raspravljati,jer sam i sam navijač,sad neaktivan radi životne situacije ali i dalje sam u tome,i dalje me sve to zanima,i dalje me živcira ta percepcija koja se stvorila u javnosti oko navijača,ja priznajem nisu ni navijači cvijeće,al nisu ni takav ološ kakvim ih prikazuju...


edit: sad sam se sjetio jedne poruke koja u jednoj rečenici može sažeti sve ovo što sam napisao:

NAROD GLADAN I NA RUBU PLAČA,A OČI SE MAŽU ˝PROBLEMOM˝ NAVIJAČA!

STOP REPRESIJI,SLOBODA NAVIJAČIMA!
 

Mudri Mudrac

Aktivan Član
19.03.2014
106
103
43
Tacno,ne znam iz kog razloga ali nisam ocekivao ovakav stav o navijacima na ovom forumu mislio sam da ce biti ista prica kao i svugde govna,stoka,narkomani,lopovi itd..
Trenutno je navijacima u Poljskoj najteze sto se tice represije u Evropi kod njih sad rade ono sto su u Engleskoj uradili odavno.Gde god da se desi neko Fifino profitno takmicenje oni grade stadione kamere obezbedjenja uvode najstrozije kazne da zbog jedne baklje bukvalno upopastis sebi zivot i sve to prave da bi poslali lepsu sliku svetu i kako bi oni zaradili pare na tom takmicenju,gledam sad u Brazilu u sred noci upada policija ljudima u favelama u domove i bukvalno pale kuce,teraju ljude na ulicu iz domova kako sirotinja nebi zivela u njihovim gradovima kad stignu turisti... cemu to ???

Upravu si Farmeru,o ovome bi se moglo raspravljati danima,i ja sam isto navijac,jedino sto mi nije jasno je zasto ljudi cute i skrecu pogled sa svega sto se desava u njihovoj okolini(ne mislim samo na represiju policije)njima je draze da upale velikog brata ili farmu i blenu kao ovce.

Ali eto sta cemo tako je kako je.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ganja_farmer

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
evo pošto sam sinoć bio u elementu za navijačko pitanje,hehehe,večeras ću samo staviti jedan video,jedna od najljepših noći i definitivno jedan od najjačih vikenda u životu....baš velim ženi,da sam ovo propustio grizao bih se do kraja života....

http://www.youtube.com/watch?v=wp_LpSfxIgw
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
Bravo Power,baš sam razmišljao da otvorim temu ovog tipa! :respect:
u to ime
firma-1989-foto-kurir-1375710000-348737.jpg


;)

p.s. sad tek kreće spam :p :banana:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: NoSeeds

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
ovi gore su strastveni navijači :D

evo dva videa na istu melodiju koja opisuju moje viđenje navijaštva,onu bit,a to je zajebancija s ekipom,cuga,pljuga,navijanje na utakmici,laganica i uživanje,bez pratnji policije,pretresa raznoraznih,dregera,pedera iz interventne i tlačenja cijelim putem gdje ne možeš ni na benzinsku stati pišati i popit pivo dok se seronji koji ima značku i pendrek ne digne mlohavi pišo pa ti da dozvolu....čekanje na ulazu u grad,legitimacija,pretres na ulazu na stadion ko za dolazak Džordž faking buša,nepotrebno pendrečenje i ulazak među navijače zbog upaljene baklje,privođenja i iznude priznanja za nešto što nisi ni napravio,ali su te ˝na temelju snimke˝ prepoznali,sud,zabrana dolaska na utakmice,novčana kazna,moraš se svaku utakmicu javit u postaju 2 sata prije i 2 sata poslije,provjere doma,na poslu,mrki pogledi kolega i okoline kad ti svaki tjedan doma ili na posao dolaze panduri dok ti igra klub utakmicu....da,da welcome to Croatia! ovakvih je slučajeva mnogo,hvala nebesima,nisam imao ovakvih problema do sad,ali puno ljudi je u ovakvoj situaciji da imaju te hebene zabrane po godinu dvije,zbog toga jer je popio 2 piva više od dozvoljenog,zapalio baklju da digne atmosferu na utakmici ili se sreo sa suparničkom skupinom pa se pošaketao da dokaže nadmoć (nemojte misliti da zagovaram nasilje,ali nasilje je od samih početaka uz nogomet usko vezano i još su se Englezi šorali dok ni pravila nisu bila definirana :) ) da vas ne ucrnjačim previše,evo ova dva veselija videa :D


http://www.youtube.com/watch?v=BqnQmty7Jg4

http://www.youtube.com/watch?v=aL4n5E1VEM8
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Navijaci ko navijaci su potrebni svakom klubu kao i sportisti,i sigurni da prija da je neko dosao tebe da gleda i da te bodri...ali zbog malog broja takozvanih navijaca ili ti huligana sve navijace stavljaju u isti kos..prave sr.nja jer znaju da nece odgovarati stiti ih klub i politicari,jer je makar kod nas praksa da pomogucstvu sto mocnijeg politicara da stave za presednika kluba ili ti sto mocniju funkciju u tom klubu..i onda lako je se praviti kao neki smeker kad ce te ovi odmah izvuci iz zatvora,jer i oni trebaju politicarima kad su mitinzi i ta sr.nja..pa dozvole sebi da zapale pandura na sred tribina i da mu guraju baklje u usta i sa tom istom bakljom da ga pale,jer se i to mozda zove navijac..?? Ne verujem da je to tako samo kod nas..veliki pozz pravim navijacima ...:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Papa Romeo

olidoboli

Trapavi
Poznanik Foruma
16.10.2012
352
812
93
Brutalno nehumano...počinje od 4. min kad se policija makne...

http://www.youtube.com/watch?v=d7D5ey5tB_g
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.