Navijaci

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
23.12.2015
62
37
18
35
Juče, jedna naizgled nevažna utakmica protiv Jagodine. Ali 71. gol za 71. bod u 71. minutu na 71. rođendan Crvene Zvezde. I naravno tu je proslava, to mogu samo Delije. :)
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
@Ganger smiješan si,pa taj Kurir je ja mislim portal koji objavljuje sve i svašta bez provjere,tako su i prije par godina se zajebali kad su im momci koji su tada bili najaktivniji u Torcidi prodali priču o famoznom Čika Šaji,Hajdukovcu iz Vukovara koji živi u Splitu,navija za Hajduk,ali živi za Partizan...naravno,upecali se novinari na zajebanciju,složili članak,čak je i uprava Partizana htjela Šaju ugostiti na večitom derbiju...naravno da su se obrukali kad su shvatili da su ih ovi namagarčili... :D

http://www.jutarnji.hr/hajdukovci-nasamarili-najtiraznije-srpske-novine--kurir-/211313/
 
  • Sviđa mi se
Reactions: baobab
23.12.2015
62
37
18
35
Kurir je smeće. Ali Kurir nije bio izvor kao što sam naveo u prethodnim postovima.

Sećam se tog vica o Čika Šaji. A to da je Partizan hteo da ugosti lika na derbiju je takođe vic koji su ovi pokušali da vrate za šalu. Samo što su onda drugi mediji sve izvukli iz konteksta...

Hteo sam reći još nešto. Jako mi je jadno što sportisti i cela Hrvatska javnost podržava antisrpske kampanje. Slučaj Šimunić je za psihijatriju prvo zbog onog starta nad Sulejmanijem kada je išao da mu slomi nogu. A sad vidim piše i knjige o ustaškom pokliču. Pa zar sportisti ne treba da budu primer mira i tolerancije. A naravno, navijače to loži. I kako da očekujemo da će se nacionalizam i mržnja iskoreniti. Ako bude rata opet, a po svemu sudeći da će biti nekih sukoba jer su odnosi prezategnuti eto navijača nek se kolju. A ovaj forum nek bude oaza mira. :rasta:

A ne znam šta vas toliko žulja moje mišljenje (temeljeno na par činjenica). Što vas to toliko boli tvrdnja kako ti kažeš smešnog lika? Realno, ko me yebe ajmo se opustiti i pisati o nekim vedrijim i lepšim stvarima.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dzidzimilovic

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
ne želim ulaziti u dublje rasprave u vezi ovoga što si napisao,jer smo iovako već zagrebali ispod površine pravilnika,daljnja rasprava može eskalirati u nešto što nije primjereno za ovaj forum. budi mi pozdravljen i dalje nastavi živjeti u uvjerenju da je Hajduk osnovan od strane Srba. :fuck:
 
23.12.2015
62
37
18
35
Tako je brate, o tome ti pričam. A ja od danas pazim o čemu pišem. Zbog ovoga i volim formu foruma. A najviše of topike. :D Naslov je "Navijači" a mi smo se kao navijači raspravljali tako da nije daleko od teme. Uzdravlje. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dzidzimilovic

publicenemy

Xemurai Billionaire High Till I Die
26.04.2009
278
1.237
143
Los Angeles, California
Tema je navijači, što je vezano uz sport, a pošto je ovo multinacionalni forum, pametno bi bilo kloniti se politike i povijesti (koliko god to bilo teško).
Uostalom ima boljih i lijepših navijačkih tema od povijesti i politike :mario::
 
11.02.2015
19
12
3
33
Nema potrebe više za daljom raspravom, ja sam jednog mišljenja, vi drugog. Možemo nastaviti ako se otvori novi thread sa ovom temom. Ali onda očekujem više od entuzijazma, rečenica poput "to nije tačno" i informacija sa Wikipedije.
Svakako :respect: za interesovanje na ovu temu. Pozdrav.

odgovorno tvrdiš da su srbi osnovali hajduk pa ne mislin to dokazivat ili uopće raspravljat o toj suludoj teoriji

svak viruje u onu "istoriju" koju želi
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Ovakva tema uopće nije za forum. Sorry farmeru al van svake pameti je uopće otvarati temu ovakvog karaktera, a ne očekivati komentare tipa ovog ludog Gangera. Mogu to objasnit na tisuću načina zašto će eskalirati sranje zbog ovakvih tema, ali mislim da ste svi vi dovoljno inteligentni da to sami zaključite.
Ključajte ovo sranje. Mogu i ja stavit par videa totalno prikladnih za ovu temu i onda će se dignit hrpa sranja, a zašto za kjurac eto zašto.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Raconja

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
@No Joke ,netko je od modera otvorio temu pošto smo neku raspravu poveli u Brutal offtopicu,pa se tema našla zasebno,nisam ja. :D ali se slažem s tobom,iskreno,jako dugo je i izdržala tema da se ne potegnu takve i slične rasprave. što se mene tiče,može i ključ na temu da ne ode sve to u nekom krivom pravcu,a može i ostati uz uvjet da se ne pišu gluposti... ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Ja bi ovo zaključao jer nakon onakvih 'kratkih' upisa od Gangera, neće ovo na dobro otić.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
marihuana, ako hoces zatvorit cemo, samo reci. Ako ne, drzite se teme navijaca a ne geografije i politke. Krsite pravilnik po nekoliko tocaka.
 

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Evo moj doprinos prije nego se zaključa (?)

''Tomamos vino puro de damajuana, y nos fumamos toda la marijuana'' :rasta:


''Soy de San Lorenzo, si senor''

 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
što se mene tiče,ne moraš zatvarati,ali onda molim te baniraj sve koji ubuduće budu potezali pitanja i rasprave koje su se potezale ovih dana,uključujući i mene osobno...idemo dalje sa slikama i klipovima.
tatice.gif
utchoreo.gif
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Raconja and Rancero

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Samo kaj to nije La Bombonera, ovo je od San Lorenza, a Bombonera od Boce :p

Inače obožavam argentinsku ligu, jedna od zadnjih oaza spontanosti i navijačkog ludila kakvo je bilo u Europi 80'ih.

Žestoki sam simpatizer Rivera! Pratim ih kad god stignem na Arena sportu. A velika mi je želja posjetit derbi River-Boca, jedini kontinent na kojem nisam bio ali planiram u roku godinu-dvije da i to doživim! :D
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: wuvuzela

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
Inače obožavam argentinsku ligu, jedna od zadnjih oaza spontanosti i navijačkog ludila kakvo je bilo u Europi 80'ih.

baš sam nešto slično htio napisati...tribine im predobro izgledaju,te trake,konfeti,krpe nabacane na ogradu bez nekog prevelikog reda i poretka,zastave,pirotehnika...ma sve im je vrh,i ta spontanost da ne pričam,na njima se baš vidi da uživaju i u nogometu i u navijanju...jedna od rijetkih država gdje se ne igra moderni nogomet i gdje navijači nisu manje više umjetni.
 

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
baš sam nešto slično htio napisati...tribine im predobro izgledaju,te trake,konfeti,krpe nabacane na ogradu bez nekog prevelikog reda i poretka,zastave,pirotehnika...ma sve im je vrh,i ta spontanost da ne pričam,na njima se baš vidi da uživaju i u nogometu i u navijanju...jedna od rijetkih država gdje se ne igra moderni nogomet i gdje navijači nisu manje više umjetni.

Baš onako kako je nekad to bilo u Europi, old school bez mrkih pogleda, striktnih pravila i sl. :)
 
23.12.2015
62
37
18
35
Izvinjavam se ako sam ikoga uvredio porukama. I izvinjavam se jer sam prekršio pravilnik. Ali budimo iskreni ja nisam mogao sam da se raspravljam. Par puta sam apelovao da se konverzacija prekine. Pokušao sam da se vratim na temu pa sam presekao navijačkim video postom. Ali razumem, pokrenuo sam raspravu o delikatnim temama kojima između ostalog nije mesto na ovom forumu i pošteno zaradio negativne poene. Oprostite prenapušenom liku. Vaš ludi Ganger (kako me je No Joke nazvao). :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.