Navijaci

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
23.12.2015
62
37
18
35
To je ono o cemu pricam. Ima nesto u Zvezdinim i Partizanovim navijacima... Mnogo puta se desi da protivnik izgubi ne zbog losije igre, nego zbog atmosfere. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sbcjeceo

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
priopcenje Torcide sa sluzbenih facebook stranica:
Untitled.jpg

Zdravo rivalstvo je ok, ali pozivati na mrznju je u najmanju ruku ne inteligentno... Moze ih biti sram!!!
 
Poslednja izmena:
11.02.2015
19
12
3
33
taj nazovimo ga nogometni klub dinamo najmanje šta zaslužuje je da ga mrzi svaka osoba,vlastiti ga navijači čak mrze
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bakalula

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
@Dragunov ns.jpg Ako mrzis jedan nogometni klub onda tek mogu misliti sta si sve spreman mrziti, al ja bi prije rekao da su to kompleksi nego mrznja. :wave:
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
ne mrzi nitko klub kao klub,nego ono u što se taj klub pretvorio,i način na koji taj klub funkcionira i osvaja titule. ;)
 

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
Možemo mi voliti ili mrziti Mamića, ali činjenica je da Dinamo ima najjaču ekipu... Čak i da igraju pošteno, Rijeka i Dinamo bi se borili za titulu, Hajduk s ovakvim vođenjem nažalost šanse nema...
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
pa s kojim novcem je Dinamo složio takvu momčad? sigurno nije to novac od prihoda od ulaznica. ;) jbg,s prljavim i nezakonito stečenim novcem su pokupovali sve te igrače,suce i sl...Mamić je odavno izvan svih zakona u Hrvatskoj,ne razumijem ljude koji podržavaju takav način rada i funkcioniranja.
 

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
Nikako ne podržavam, Mamića vidjet nemogu, ali mora mu se priznati da zna kupiti jeftino a prodati skupo, pogledaj vrijednost transfera Dinama, Hajduka i Rijeke.
 

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Ja sam rođeni Zagrepčan i navijač Dinama, ali nebi mi bilo zao da Rijeka osvoji prvenstvo, cisto da se prekine dominacija, jer su oni to jedino mozda sposobni, a i nikad nisu osvojili.
Dinamo je svemirski brod trenutno za sve hrvatske klubove i to je cinjenica (pustite mamića, bio je i canjuga opet ce doci netko treci i opet ce biti nezadovoljstva) i mislim da samo nerealan covjek moze reci da osvaja titule na poklone sudaca.
Sjecam se ko klinac 99. kad je Rijeci ukradeno prvenstvo i ja bi sad bio pizda da kazem da to nije istina kad je, trebali su osvojit naslov tesko su pokradeni da bi Dinamo bio prvak, ali u zadnjih 10 godina Hajduk vise nije konkurent Dinamu ne zbog Mamica i nekakve kupnje naslova nego zbog vlastite nesposobnosti i pljacke bivsih uprava, ja cu biti prvi sretan ako se u Hajduku u buducnosti nesto promjeni na bolje jer cemo imati jacu ligu i konkurenciju.
@ganja_farmer
Bez ljutnje, ali neznam jel namjerno pricas gluposti ili nisi uopce u toku. Pa vecina igraca koji sad igraju u top klubovima Europe, a bili su u Dinamu, dovedeni su u Dinamo za siću ili su proizvedeni u omladinskoj skoli, a prodani su za astronomske iznose. I onda se pitas od kud novci, a ovi igraci koje su se kupovali su za mene vecinom jeftini "poluproizvodi"
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Raconja

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
ne pričam ja uopće gluposti...nitko ne kaže da Dinamo nije stvorio hrpu talentiranih igrača,ta činjenica stoji i svaka im čast na tome...radi se o nečem drugom,a to je da su milioni i milioni eura završili u Mamićevom džepu upravo zato jer je sa svim tim igračima potpisivao robovlasničke ugovore,gdje su oni njemu morali isplačivati lovu i nakon što su otišli iz Dinama,i na taj novac nije plaćan porez i time se svjesno kršio zakon...i upravo od te love je mamić sebi stvorio carstvo koje danas ima...radi se o poštenju,drug. ;)
a što se tiče Hajduka,on je žrtva bivših uprava i kojekakvih Štimaca i Fiorentinija i njima sličnih...Hajduk je odabrao put kojim ide,i na tom putu nisu rezultati prioritet,nego čist obraz i čisto poslovanje,što je ova sadašnja uprava i napravila. a rezultati će doći,bitno je prvo počistiti vlastito dvorište od prljavštine koja se godinama nakupljala. ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: baobab

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
Nemoj se ljutiti ali Visković i Brbić Čisti obraz? Jedini koji je probao srediti stanje je mali Maleš....
A nije Mamić utajene pare uložio u Dinamo nego na vlaqstiti bankovni račun...
 
Poslednja izmena:

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
Visković ne,ali Brbić da...pa otkad je Brbić predsjednik,Hajduk po prvi puta nakon dugo vremena na vrijeme svojim igračima isplaćuje plaće,dug se smanjio na minimalnu razinu još tamo od 94-e,marketing je pokrenut i od toga dobar dio prihoda se ostvaruje..Brbić je sposoban čovjek koji je puno dobrih stvari napravio za Hajduk...Maleš je bio samo obična figura koji je dobro poslužio da se počne razotkrivati sudačka organizacija,i to po nalogu nekih ljudi kojima također smeta Mamić.al očito je Mamić i za njih prejak igrač,pa se odustalo od ˝isušivanja močvare˝. ;)
 

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
A šta ako ne znam niti jednog BBB-a, pravog ili krivog?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.