Navijaci

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

sbcjeceo

Aktivan Član
09.12.2013
673
713
113
015
Ne znam sto se cimate oko ovoga, samo opusteno, navijaci su grupe kriminalaca koje su izmedju ostalog alatke vladajuceg miljea, nema veze da li pricamo o Srbiji, Hrvatskoj, Bosni... Ja volim Zvezdu, gledam Zvezdu bio sam na desetak utakmica, ali da je igra izgubila smisao, izgubila je, pa samim tim i poenta nerviranja na ovu temu :joint:
 

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Igra je izgubila smisao jer se sve vrti oko love, a di je lova tu su i malverzacije. Također i kladionice su uzele previse maha...
 
21.04.2013
27
214
28
Ne znam sto se cimate oko ovoga, samo opusteno, navijaci su grupe kriminalaca koje su izmedju ostalog alatke vladajuceg miljea, nema veze da li pricamo o Srbiji, Hrvatskoj, Bosni... Ja volim Zvezdu, gledam Zvezdu bio sam na desetak utakmica, ali da je igra izgubila smisao, izgubila je, pa samim tim i poenta nerviranja na ovu temu :joint:

Odakle ti da su navijaci kriminalci i alatke vladajuceg miljea? Sa 10 utakmica ocito da nemas iskustva sa navijackim pokretom, odakle onda takvo razmisljanje? Razumijem da neki ljudi koi nisu u doticaju sa time neshvacaju navijace ali ovakva razmisljanja... Nekazem da toga nema (koliko znam srpska navijacka scena je grozna po tom pitanju) ali nemogu se tako generalizirati sve skupine i svi navijaci.
 

sbcjeceo

Aktivan Član
09.12.2013
673
713
113
015
Eto ja hteo da kazem ljudima da se opuste a sad upadoh u raspravu, evo izvinjavam se navijacima iz susednih zemalja i domacim koji nisu takvi, naravno da nisam mislio da svako ko je navijac radi nesto lose, izneo sam svoje misljenje, stvarno ne mogu da se raspravljam, a znam zasto mislim to sto mislim i znam i da sam u pravu, sve najbolje navijac! :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: peace

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Igra je izgubila smisao jer se sve vrti oko love, a di je lova tu su i malverzacije. Također i kladionice su uzele previse maha...

Jebiga, u svakom velikom sportu se vrti ozbiljna lova, pa tako i u nogometu kao najvećem. Pogledaj malo NFL ili NBA, pa to je teški kič postao. Meni kao ljubitelju košarke je točno žao da nema one NBA košarke iz devedesetih i početka dvijetisućitih. Svako vrijeme nosi svoje, tako će vjerojatno mlađima falit ova današnja košarka. Isto vrijedi i za nogomet i još dosta sportova počevši od boksa pa nadalje.

A one rasprave oko hrvatskog nogometa. U mojoj obitelji su svi od pamtivijeka Dinamovci, jel, a kaj drugo prigorec može bit uostalom. Imam s Dinamom troznamenkasti broj gostovanja u svojih 10 godina aktivnosti koja je prestala ima 3 godine radi sustavnog maltretiranja od strane 'zakona' mene, moje obitelji i bližnjih. Ružna vremena uglavnom, a radi niš. Sad odem samo na futsal i to je to.

E sad, Hajduk kakav god jest je demokratski klub i po zadnjem financijskom izvešću, vratili su 50M kuna duga i ostalo im je manje od 30 sveukupno, a to rješi jedan dobar transfer na ljeto, može Sušić ili Kalinić recimo. E vidiš, da je meni netko rekao prije 7-8 godina, iako smo i tad bili svjesni Mamića, da ću ja ovo danas pisat, rekao bi mu da je lud. A ja danas znam više igrača Hajduka nego Dinama, koji apsurd! Uglavnom, hoću reć da je Hajduk trenutno najzdraviji klub u Hrvatskoj, a sad ću i elaborirat zašto nije Rijeka.

Naime, Mišković (Volpi) je ušao u Rijeku ima 4 godine. Super, izgradili stadion, a Kantridu vjerojatno nikad neće ni dobit, onakav stadion se ne radi da ti bude pomoćni za B ekipu, nikako. Otkad su krenuli s projektom, slizali se s Mamićem i dobili cca 15 igrača, što iz Dinama, što iz Dinama 2 (Lokosi) u zadnjih 4 godine. Mišković sjedi u komisiji prve lige zajedno s Mamiće, dobro ne više s Mamićem je ovaj nemre više obnašat funkcije. Ali poanta je tu.

Dinamu su isčupali srce, bacili ga na pod i zgazili. Pretvorili su nekad gospodski klub, ponos Zagreba u privatnu prčiju za pranje novaca. Bog zna koliko su izvukli ali ispod 50M ojra nisu sigurno.

Da zaključim priču, najuspješniji europski klubovi funkcioniraju po principu 1 član = 1 glas. Bayern, Barcelona, Real Madrid, B. Dortmund, Atletico Madrid, Athletic Bilbao, Benfica, gotovo svi njemački prvoligaši i masu drugih.

Privatni vlasnik kad-tad digne sidro, a navijači neće nikad. Volim ja košarku, ali ne želim nikad da nam se nogomet pretvori u ''franšizni sistem'' jer bi ga to ubilo, a upravo s ovim privatnicima koji ulupavaju sumanute cifre u klubove - upravo se to događa.

Football is for you and me, not for the fuckin' industry! ;)
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
Danima čitamo i slušamo pozive na linč navijača zbog famozne bakljade. Na noge se digla čak i predsjednica države , iako je svega koji dan ranije pala nam vlada, no to je očito nije uzbudilo kao bakljada na utakmici. Kamo sreće da ste svi vi koji tako zdušno mrzite navijače, tako aktivni u ostalim segmentima našeg porušenog društva. I dok sav ozbiljni inozemni tisak piše o sukobu djela navijača očajnika koji se na svoj način bore protiv kriminalnog saveza, naši mediji po nalogu ne vide dalje od ustaša i partizana.

Znate li uopće da smo po korupciji u institucijama prestigli Bugarsku i Rumunjsku. Da su nam dva premijera, dva predsjednika vlade u zadnjih 5-6 godina dokazano bili u sukobima interesa varajući svoju vlastitu državu.

Što reći o savezu čiji su vodeći ljudi sudačke organizacije pravomoćno osuđeni za namještanje utakmica HNL-a.
Što reći na predsjednika saveza koji također ima pravomoćnu presudu zbog krađe.
Što reći o vodećim ljudima saveza protiv kojih državne institucije vode ozbiljne istrage. Jel vama normalno da po volji jednog čovjeka i njegovih interesa razmišlja o novoj Jugo-ligi, da se po njegovoj volji odlučuje tko će biti , a tko ne u reprezentaciji . Tko će sudit, a tko biti prvak. Cibalia je pokradena za kup, više puta je uskraćena za nastup u Euro kupovima, izbacivana iz lige. Tko si daje za pravo da nam otima zasluženo i oduzima snove.
Jel vam normalno da nemamo niti kamp, niti svoj teren… Da nam je infrastruktura prve lige na razini od prije 30-40 godina.
Što reći o cijelom tom HNS-u kojem izborna sjednica za predsjednika istog, dokazano izrežirana u glasanju nelegitimnih članova skupštine.
Što reći o savezu koji se sablažnjava na povike „Za dom spremni“ i uzima u svoj stožer osobu zbog kojeg nas je tada kao reprezentativca UEFA kaznila zbog njegovog skandiranja navedenog povika i to nasred maksimirskog travnjaka.

Jel ikome normalno kako HNS traži pomoć politike u borbi protiv nas, navijača kao jedinih koji upozoravamo na njegov lopovluk, a s druge strane štiteći se UEFA-om toj istoj politici ne dozvoljava da provodi svoje zakone prema tom istom savezu.

Pa jel ste već zaboravili činjenicu kako su današnji reprezentativci uoči prvenstva tražili povišicu svojih premija s dosadašnjih 40 na 50 posto novca koje UEFA daje svakom učesniku Eura . Riječ je o okruglih 4 milijuna eura. Valjda im je onih početnih 3,2 miljuna eura bilo malo.

Što reći o savezu koji ciljano osniva svoje navijače samo s ciljem da kontrolira prodaju ulaznica koje se broje na više desetaka tisuća. Što reći o tim navijačima koje savez naziva „Uvijek vjernima“, a kojima su se isplaćivale dnevnice za navijanje, davali na korištenje službeni automobili, s kojima se sklapa ugovor o navijanju težak stotine tisuća kuna.

Gospodo sve navedeno vam je ništa drugo nego izdaja svega onoga za što smo se borili u Domovinskom ratu. Zar takvi da nas nazivaju udbašima i komunistima. Gospodo vi ste ti koji ste izdali Hrvatsku. Vi ste lopovi i kriminalci koji godinama kradete i sišete krv vlastitoj državi.

Mi smo navijači. Mi odvajamo za tekmu zadnju kunu. Mi smo nekad disali skupa sa svakim igračem na terenu . A onda smo tiho napušteni samo po volji jednog čovjeka. Ostali smo sami da se borimo za bolji i pošteniji nogomet. Možda ponekad ne na najbolji način, no kada očajniku ništa drugo ne preostaje onda je sve moguće. Ne miješamo se u neke stvari u kojima situaciju znamo površno. Ovo je naš teren. Naše tribine. Znamo o čemu pričamo. Znamo s kim imamo posla. I znamo što nam je činiti.

ULTRAS VINKOVCI
 
  • Sviđa mi se
Reactions: razman

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Ova tema ide pod kljuc !!!!!!!!!!
10. Bez nacionalnih, političkih i verskih tema!
Strogo je zabranjeno pokretati nacionalne, političke ili verske teme! Svaka rasprava na nacionalnoj, verskoj i političkoj osnovi biće momentalno obrisana! Ovo je forum namenjen korisnicima sa prostora bivših Jugoslovenskih država i molimo Vas da to poštujete, a svoje emocije iskaljujte na nekom drugom mestu.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and Raconja
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.