Navodnjavanje kap na kap

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Magnus

Banned
Banovan
03.11.2016
26
5
3
Melbourne, Australia
Dali je za biljku dobro navodnjavanje kap na kap? dali je bolje da kaplje brze ili sporije? kolika kolicina vode je potrebna za 4 biljke? Unaprijed hvala... pozz

Ps. ispricavam se ako vec postoji tema o kap na kap,a ja je nisam nasao...
 

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
Trazio sam i ja ranije prilikom istrazivanja al nista u tim temama, samo teoretiziranje i nist konkretno predstavljeno.

Pretpostavljam @Magnus da te interesira rjesenje za indoor ?
Ovo moje nije diy vec gotov sistem od gardene (Micro drip) al ak te svejedno interesira baci pogled, opisano je negdje na pocetku druge strane. Pitaj slobodno sto te interesira.
https://www.vutra.org/threads/sog-400w-hps-180w-led.16294/page-2
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD

Magnus

Banned
Banovan
03.11.2016
26
5
3
Melbourne, Australia
Nazalost ovi sistemi kap na kap su potpuno drugaciji od mojih jer ja imam stari sistem (4 razvodne cjevi,dovod na principu infuzije tj regulacija kao na infuziji, te spremnik za vodu [kontam stavit spremnik od 5l ])

Dali je netko koristio ovakav sistem?

Stavit cu i slike kad dodjem doma...

Trazio sam i ja ranije prilikom istrazivaonja al nista u tim temama, samo teoretiziranje i nist konkretno predstavljeno.

Pretpostavljam @Magnus da te interesira rjesenje za indoor ?
Ovo moje nije diy vec gotov sistem od gardene (Micro drip) al ak te svejedno interesira baci pogled, opisano je negdje na pocetku druge strane. Pitaj slobodno sto te interesira.
https://www.vutra.org/threads/sog-400w-hps-180w-led.16294/page-2

Pogledat cu svakako...
 
Poslednja izmena od urednika:
18.08.2016
172
47
28
40
Dobar dan...moze li mi neko iskusniji reci par primjera za navodnjavnje sajta?recimo neko automatsko ili neko koje mozemo napraviti sami(kucn izrada)...hvala puno!
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
jesi pogledao linkove iz drugog posta. ako te sta zanima tamo pitaj, cemu ovde na groblju
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.