Nazivi za marihuanu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
22.10.2007
0
1
0
37
kod nas se veli idemo tuftat . a ove sve nazive iz zegea znate ziza vutra itd...itd....
 
10.09.2008
5
0
0
33
www.facebook.com
marihuana, trava, chiba, sikta, genz, grga, zeleno, grass, hidro, skunk, skenši, vutra,
super grass, gudrovina, zelje, blitva, fuma, žiža, điđa, žika, đika...itd..

budeš zapalio tu žlicu(žlijeb)? buš rek'o? daj zalimpaj pomidori..itd

genz, joint, blunt, palica, topčina, frula, baklja...itd... zbilja gro naziva...
 
30.08.2008
6
1
0
36
Đonaton,tako kaže stari od mog rođe
Jel idete opet na Đoinat?!!Mi poupadamo od smijeha...
kod nas najčešće se kaže jednostavno TRAVA,(Sl.brod)
 
27.09.2008
13
1
0
32
Vjeruj da ima i previše naziva da bi se svi napisali. Hm, recimo da idu od Buddhe do zeljanice, ali ionako se zapitaj malo - da li je u stvari bitno? Svakako ćeš je zvati nekim svojim nazivom ili ćeš koristiti, tako reći, standardne nazive kao što su trava, vutra, ava, granje, marihuana, zeleno, rasta, endo, ili čak, majku mu - čaj.

(Nemoj šta zamjeriti... :) )
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Dabome da će svatko imat svoje izraze i to čak će od ekipe do ekipe varirat čisto jer ljudi žele bit unikatni po nekom šatru pa počnu nebuloze pričat... i nije da je previše bitno kad tako i onako kad dođeš u svijet ili bilo gdje, pitaš: hej imaš trave ili u najgorem slučaju vutre... al ono, kao forum, raznovrsnost ljudi i mišljenja, mogućnost dobivanja mnoštva informacija (neke više neke manje hvalevrijedne) pa čisto si čovjek može utažit fetiš znatiželje i napunit mozgić još jednom životnom besmislicom:lml_spam::ridinghorse::banana_rasta:
 

Zabljak 1992

Aktivan Član
30.01.2008
449
20
0
38
ma prije smo je zvali od miloshte sa milion imena.a danas joj ne tepam vishe...:icon_mrgreen:
 
22.11.2008
16
1
0
33
omna...neznam zasto,ali ljepo mi zvuci,s vise postovanja nego pljuga recimo...
kao OM(naglasak) i onda na(tonalitet pada) xD

ko je za Omnu? ; )
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
HEMPULJA....
siktalo (od siktanja ko sikces pljucu)
ili st ja s burazom pred starcima kad se dog ocemo zapalit sam onak ftttt onak ustima ko da si uvuko ion opocemo ko budale tak ftt ftt i kreveljimo se i odemo se jos vise kreveljit hehheeh
ma ludilo..
 

Panawa_King_Bong

Aktivan Član
24.10.2008
244
5
0
37
vutra, vutrica, green, zeleno, shit, joint, joja, djoks, genz, frula, lula, mari mahovina, dim, rola,mara, marica, maja, pljuga, fuma, gandja, trava, marijuana, marihuana, cannabis , kanaba, ¸puta, putilica... ima ih dosta...
 

rastaMAN^

Aktivan Član
24.10.2008
75
0
0
34
haha...mi smo u 6. razredu..kad smo tek poceli da varimo..
dzoint zvali sladoled..
Pa kao...aj dodji na sladoled.. :)))
eh..stara vremena...
^_^
:hippy:
 

Chehehe

Aktivan Član
03.01.2009
343
14
18
42
p.p.

kao prva pomoc, ili ti ga prehrambeni proizvod...itd uglavnom tako joj tepa nas par.
 

Chehehe

Aktivan Član
03.01.2009
343
14
18
42
dobra... mi u zadnje vrijeme Lu.
prije bilo imas fruLu i tako a sad skratili na lu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.