Nazivi za marihuanu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

GanjaPower

Aktivan Član
02.04.2008
124
24
18
Vec duze vrijeme imam zelju da otvorim ovu temu. I sami znate koliko ima razlicitih naziva za marihuanu.Pored onih standardnih : vutra,grass,marihuana,mara,weed,ziza......
Zanima me da li kod vas postoje neki nazivi koji nisu bas uobicajeni.
Recimo,kod nas ovdje postoji lokalni naziv -za koji mislim da se koristi samo na nasem lokalitetu.
To je Halva - tahan halva - je muslimanski odnosno turski slatkis(poslastica) i tako mi ovdje zovemo marihuanu - Halva :icon_smile: Da li kod vas postoje takvi nazivi? Pozz svima
 

Casper

Aktivan Član
14.01.2008
232
16
0
36
pita -to je provalio jedan lik u mom gradu i od tad se vutra tako naziva tu di zivim..
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
mi Atom vec duze....od "mota" naopako....ali ono... -_- blah..
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Xexe...vec postoji ovakva tema...potrazite pa vidite...
...kad sam dosao svirao je DJ Vruca Halva... :)

Lu
 

GanjaPower

Aktivan Član
02.04.2008
124
24
18
Jbg. nisam znao da je postojala ovakva tema. Nisam bas dugo clan v.o. ali opet je dobra tema :icon_biggrin:
 

bahatee

Aktivan Član
09.10.2007
99
6
0
33
GanjaPower je napisao(la):
Jbg. nisam znao da je postojala ovakva tema. Nisam bas dugo clan v.o. ali opet je dobra tema :icon_biggrin:

..brate idući put bolje pogledaj
da ne bi rekli da si lepercon
:vb_kez:
 

cricket.

Aktivan Član
31.08.2008
74
0
0
34
kod nas u dubrovniku je to, hala, idemo zahalit, imas li hale, ili lipa od pali, idemo zalipat, dim, ili u nasoj ekipi sto se govori je ntne, netko od nas izvalio dok smo bili napuseni i to je onda tako ostalo..
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
ima svakakvih nebuloza za pljugu... pto delmo (kao top model pa šatra), idemo na cu, cumplju, gicu, pato, bad, masnu... najjače mi kad se kaže: "ciba lj ugasila mi se ca" :)) za vutru kao vutru nemam(/o) baš neke nazive..ono, regularno, va, vutra...trava kao riječ se baš i ne govori...a sad kad ovih 5g u điru, onda kao pticu sredili i te neke šprehe:snooze:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: laganibrat

niksvutraman

Banned
Banovan
16.08.2008
10
0
0
33
GanjaPower je napisao(la):
Vec duze vrijeme imam zelju da otvorim ovu temu. I sami znate koliko ima razlicitih naziva za marihuanu.Pored onih standardnih : vutra,grass,marihuana,mara,weed,ziza......
Zanima me da li kod vas postoje neki nazivi koji nisu bas uobicajeni.
Recimo,kod nas ovdje postoji lokalni naziv -za koji mislim da se koristi samo na nasem lokalitetu.
To je Halva - tahan halva - je muslimanski odnosno turski slatkis(poslastica) i tako mi ovdje zovemo marihuanu - Halva :icon_smile: Da li kod vas postoje takvi nazivi? Pozz svima


kod nas u samoboru ima dosta recimo za travu drač za 5grama petarda. a za 1gram govorimo idem po g(đi) gans(frula:spliff:,pljuca,pljuga).ma ima dosta toga ko bi se sjetio
 

darko190

Banned
Banovan
23.03.2008
12
0
0
35
u karlovcu su ti to petarda, setka (50g) ćućka,genz, gaplju, ajmo šitpu, uvjetna (25g) - interna spika)
ajmo zađimbrlit neku masnu, lajtić, topčina, mić (1g tzv. super grass-a), kamen (skank od frenda-pre jebeno-izgleda ko smeđi kamen), crnjo-afgani hašiš,kašljura (žiža koja je pun ***** špricana)...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.