Nešto kao Anketa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Koju vrstu da odaberem za grow?


  • Total voters
    26
  • Anketa zatvorena .

klarica

Hydrobitch
Poznanik Foruma
02.10.2014
186
987
93
Green Heaven
Dragi Vutroljupci, trebam vašu pomoć :)

Od ponuđenih 6 vrsta, odaberite jednu koju želite da growam (do 1.11).

Od svake imam po 5 regular sjemenki, sve su od spliff seeds, a meni je potpuno svejedno koja će prva u grow a koja zadnja jer sam si obećala da dok ne potrošim sve ove - neću kupovati nove :)
Strainovi su (abecednim redosljedom)
  • Afghan
  • Blueberry
  • Bublegun
  • Master Kush
  • Power Plant
  • Skunk No.1.

Metoda uzgoja će biti coco/hydro kao i u trenutnom dnevniku , vege faza pod CFL (3 tjedna od kad prva proklije) a nakon toga 600w HPS. Gnojiva ATAMI A + B. Dobit će samo jedno topiranje. Muške neću ubijati nego će u poseban box za skupljanje polena.

Molim glasajte...
Ona koja bude skupila najviše glasova biti će prva koja ide u box, ona koja bude najmanje - posljednja. Uglavnom, sljedećih 6 growowa će biti po vašem izboru :) - Ako bude zainteresiranih, naravno...

:* K.
 

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Blueberry :rolleyes:

images
 
  • Sviđa mi se
Reactions: klarica

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.377
2.598
Eto vidis nepazim na nastavi ;)
Svejedno sam dao glas za S#1 i da mogu dva dobio bi i MK jedan ;)
Imao sam valjda sve S#1 u boxu ..ustvari mislio sam da jesam i onda iskoci ovaj kec hahah.ok. dobro da znamo ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: klarica

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.377
2.598
Klarica a nisi nam napisala sta zelis od marihuane...mislim kakav rad pa bi mozda i savjeti bili drugaciji.
Ili ti to nije vazno ;)
 

klarica

Hydrobitch
Poznanik Foruma
02.10.2014
186
987
93
Green Heaven
Iskreno, ja sam glasala za Power Plant :) čisto zato jer je IBL i voljela bih raditi neke crossove sa njom, ali okej je... I ona će doć na red... oko 15.3. :) (kako za sad rang lista stoji) :D
 

Rancero

.........
Prijatelj Foruma
05.04.2015
581
5.238
233
Ne osjećam se dovoljno stručno da bi glaso u anketi ali evo pratim je i kupim info. pa kad "još odrastem" dam i savjet :)