Nešto precudno...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
ja otkad sam počeo intenzivnije pušit sam počeo prolazit s pet.
Ali ne pušim osobito često u školi, tu i tamo ali nije mi nešto to toliko bolje puno poslije
 
31.08.2007
18
0
0
36
kolega Superbongash je i dalje uber seljacina, jos takvog nisam upoznao. bolje mi daj ban, izbaci me sa foruma zauvijek ili bilo sta, al nemoj mi uletat s tim pederskm fintama da mi brises postove kad te ugasim.

nebudi seljacina.
 
28.01.2009
45
6
0
41
To sto ti se desava je sasvim normalno ako konzumiras samo marihuanu! Te trnjce ili kako ih vec objasnjavas su ljudi jos u Kini(pre 3000godina) objasnili na sasvim lak i prihvatljiv nacin za svakog. Biljke moci (kao sto je vu) imaju nesto sto obicno cvece nema:) Najvaznije kada ti se javi taj "nelagodni"osecaj, da nemas straha,vec se opusti i pusti da prodje samo.....da mnogo neduljim,to ti je brate knjiski primer naduvanosti,kada imas osecaj odvajanja duha od tela....ja jedva cekam da mi se to desi..... A OVO JE ZA SVE NA FORUMU; OPROSTITE AKO SE NEKO NADJE PROZVAN NA VERSKOJ OSNOVI,NIJE MI TO CILJ........ STANJE ODVAJANJA DUHA OD TELA JE NORMALNA,NARAVNO MNOGO JE EFIKASNIJE AKO MOZETE TO BEZ TRAVE,ALI SAMO JEDNA CINJENICA KOJU SAM PROCITAO U JEDNOJ JAKO LEPOJ KNJIZI..... STANJE KOJE NAM POKUSAVAS OBJASNITI KAO NELAGODNO JE USTVARI LAGODNO:) I TO JE PRAVO STANJE POD DEJSVOM MARIHUANE..... ADAM DOK NIJE PAO, SE OSECAO POTPUNO ISTO DOK SPAVA!!!!!!!! TAKO DA PROBAJ MALO DUHOVNOSTI PRIPISATI TVOJIM OSECAJIMA DOK DUVAS.....SVE JE OD BOGA....NEMA STRAHA...NECES UMRETI...SAMO NAUCI DA SE OPUSTIS,ONDA CES SHVATITI O CEMU SAM PRICAO...........