Nešto precudno...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.01.2009
5
0
0
36
Molio bih vas da mi pomognete...
Duvam 2 godine, svakog vikenda, i u zadnje vrijeme mi se nesto precudno događa..
Dok pušim i dok sam gotov imam precudan osjecaj koji tu prije nije bio...
Kao da osjecam svaku nelagodu u svom tjelu, kao da ne mogu mirno sjedeti..
A opusten sam inace i sve to, sjedim i igram PES 2009 :)) i osjecam prejake trnce u rukama, i ako ruke stavim na noge osjecam trnce u nogama.. Inace je osjecaj jako nelagodan.
Molio bih vas da mi pomognete

HVALA

To mi se dogodilo prošli tjedan i 3 tjedna prije toga
 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
34
možda neki bolestan dim, pa se potrefilo da si ga dobio prošli tjedan i 3 jedna prije toga
možda nizak tlak

da je meni tako nešto:
don't worry, be hippie
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Freakyea je napisao(la):
Molio bih vas da mi pomognete...
Duvam 2 godine, svakog vikenda, i u zadnje vrijeme mi se nesto precudno događa..
Dok pušim i dok sam gotov imam precudan osjecaj koji tu prije nije bio...
Kao da osjecam svaku nelagodu u svom tjelu, kao da ne mogu mirno sjedeti..
A opusten sam inace i sve to, sjedim i igram PES 2009 :)) i osjecam prejake trnce u rukama, i ako ruke stavim na noge osjecam trnce u nogama.. Inace je osjecaj jako nelagodan.
Molio bih vas da mi pomognete

HVALA

Hmmm, meni ovo liči na lagani PA (panic attack) ... nisam stručan, možda i griješim ?

Kako si u životu inače, imaš li nekih problema ?
 
27.01.2009
5
0
0
36
Ajd hvala svima na odgovorima... Ne ne igram igre po cjele dane :D.. Bavim se sportom, mislim da to ima veze da sam si nesto zamislil pa mi se to i pocelo desavati...
 

McGreggor

Aktivan Član
20.01.2008
87
6
0
35
uu, parestezije, najs :) mislim, mozda ti je cudno jer nikad nisi tak nes prije osjetil, al potpuno je normalno...Kaj si pusio?
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
35
trabunjar.bloger.hr
ja sam se te neugode riješio hašišem i salvijom :)...
al čak i ako mi se dogodi nešto slično tumačim to kao višak energije(vutrine valjda :) )
na koju se treba koncentrirat pa pretočit u neki pokret ili bilo šta što se osjeća produktivno u tom trenutku.
to je full dobra metoda da tu neugodu pretvoriš u jak trip(jer te ne sputava nelagoda) :)
osobito ako je noć a ti si negdje u prirodi a ti pokreti podsjećaju na paraplegičnog šamana(pozera) s žeravicom među guzovima ili nečim drugim vrelim.
ugl bitno je da samo ne ležiš već fizički radiš nešto što je u skladu s tripom.
(improvizacijom skužiš šta je to)s tim radom si možeš i izmanipulirat svijest.

hmm ili možeš iskoristit te tenzije u sebi da te izguraju iz tijela...transcendentiraju.
ni sam još neznam što je to točno.
osvjestim drugi svijet kroz "portale stvarnosti"
koje vidim ko halove(ko one na tripu poslje same špice...nevjerojatno kolko s malo truda možeš puno dobit od thca) i sve više prelazim u njih.
sad bi trebo nekako uspostavit komunikaciju jer je ovo do sad bilo samo predstavljanje.