ne daj bože da neko nekokome pomogne

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
20.07.2008
4
0
0
42
zar nije cilj foruma da jedni drugima pomognemo i podjelimo iskustva,jos od nikoga nisam dobio niti jedan pametan savjet,mozda od 1 i 2 covjeka svaka im cast,ali uglavnom ono ili jedno te isto ili neke takve dubioze i filizofije,nest ti,trave je duze nego ljudi,padne sjemenka na zemlju malo kise i evo ti žiže,da niko ne moze napisati u kratkim crtama od samog rasta do susenja neku jednostavnu proceduru ili otvoriti dio di ljudi traze savjete i pomoć,ima kao jedan topic samo na koji ti niko ni ne odgovara,jos te i lincuju,kao kako ne znas kad biljka cvjeta da joj moras pusit ***** onda znas da je muska,ma mislim ono,u svijetu droge sam vise od 15 godina ali ispod kojeg kamena ste vi ispuzali "marihuana mader fakers"nemam pojma jer takve u stvarnom svijetu jos nisam vidio,ali tema kako te lupa trava ili kako smotati jont kolko hoces,ma uzmi travu pa se lupi po glavi pa ces vidjeti kako te lupa
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
ma svi smo ti tu spaljeni skroz, potheadi klasični, nemoj nas osuđivati :D

(mislim da postoji negdje gumb "pretraga")
(i mislim da se ljudima neda pisti ono što već piše na forumu, a osnova je)
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Pa šta će ti savjeti i pomoć kad je sve tako jednostavno, baci sjemenku, čekaj kišu ... i to je to.

Ako se pitaš zašto smo 'takvi', e pa upravo radi 'takvih' (kako mrzim generaliziranje) kao ti, ljenčina kojima je teško prolistati forum ili proguglati, iskreno, meni je pun qrac 'takvih' kao ti, svaki dan se pojave po 2-3 koji bi u 5 min. htjeli saznati SVE o uzgoju ... e pa ne ide to tako, iza sebe imam 6 indoora i još učim, još eksperimentiram.

E sad, ako se želiš družiti sa nama, postavi konkretno (po mogućnosti pametno) pitanje i budi pristojan, u protivnome ****** odavde, korištenje ovog foruma je privilegija a ne pravo.
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
:signs053: Moram se pridružiti čestitkama i reći da si posro samog sebe :D

Evo ja se potrudio i složio forum vanjsko uzgajanje samo za tebe pa
pasi oči ako uopće znaš čitati ;)

Uvijek su ljudi koji održavaju ovaj sajt krivi za neki qrac,a sve piše još od 2005te...i pogodiš
pravo u živac kad tako prozivaš "odgovorne" pa zato i dobiješ takve odgovore! :vb_wave:

Ma mislim...a vi kako teee? pffffff

:maryjane:
 

Džidžadžojac

Aktivan Član
10.10.2007
359
14
0
Tako je uvek sa novim korisnicima koji ne bi uložili ni malo napora da pročitaju stare postove, jer je sve barem 2x napisano, al svi bi na tacni da dobiju odjednom.
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Ahsahhah.. kakav bolid.. ovo je jedan od onih ljencina kojima nebi bilo dosta ni da mu MI obavimo citav grow i curing.. Vjerovatno bi na kraju reko da smo uzgojili krivi strain.. hahah


Mislim stvarno.. uz toliko sticky topica i objasnjenja SVEGA na forumu, do ostalih izvora na internetu i nebrojenih dokumentarnih filmova o uzgoju nekima nije dovoljno lagana ni cinjenica da vutra zbilja raste na drvecu :)

dizaster
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
čovjeku je čudno jer je u gudrama 15 ljeta kako nije nabasao na naš rad
kapirate da dijabola misli da smo komercijala pa mu čudno

i kakav bolid treba bit da za 15 god ništa neznaš :hehe:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
ajde nemotjt tako bezobrazni bit ipak je čovjek 15 godina u svijetu droge a i ponašate se svi ko da ste skupa s njime na hašišu klečali, poštovanja malo...
 

Holsten

Aktivan Član
04.09.2008
70
1
0
33
Vidite da nezna ni sta pise mozda se ulogovao kad je bio na nekoj drozi lol................xD
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.