Ne kuzim ih....

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
DirtyD je napisao(la):
Ajme sto si faca.Sve sto pusim u zadnje pola godine sam stavljo 0.1-0.2g za sebe i curu i sasvim dovoljno. 2g su mi trajala 9 dana(svaki dan naravno) i jos je par puta cura samnom a jedan dan sam pocastio i ekipu al ne volim ta preseravanja neznas ti sta je dobra trava bla....bla..... A mogo si jednostavno bolje procitat : ........1-2g vrhunske trave...ilitiga da se razbije cijela ekipa koja ne puši cesto...............

A vidit ces da sam dobro reko koliko Weedranu treba....probaj pusit svaki dan 1-2mj pa ce ti vec trebat 0.5g te sto sad pusis.

ta ekipa bi se razbila od isto toliko koliko ti stavljas u pljugu....tak da nepotrebno je uopce spominjat 2g...jebote...od 0.2g vrhunskog se razbije ekipa i koja pusi cesto...

cudak :D

nit ti se preseravam nit ist...sam kazem da si napisao glupu izjavu :DDD

could be im high.. x)
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
Neznam o kolkoj ekipi govoris ali et npr. nas 9 je cjelo vece/noc pljugalo i bilo razbijeno odnesto manje od 4g......je da ta trava ni bila bas ono extra ali je bila ok...ne zelim srat kak je bila wow.....al cim je bila bez sjemenki je iznadprosjecna u hr....To je razbacivanje, to smo i mi zakljucili al kad se gusta treba gustat.....

Pa kolko ti stavljas kad pusis sam......u mikrogramima jebote......ko sto je neko reko cini se da su ljudi zaboravili gustat neg sad svi skrtare.....e to sto ti radis, to sam ja nekoc radio....odmjeravo tak da stavim ono taman koliko mi treba da se napusim..... I sta nisi ti reko kad bi zivio na nekom otoku gdje ima trave koliko os da bi moto cisto kolko god jaka bila.... Pogledaj malo kako domaca ekipa u Amsterdamu pusi.....cisto....nama to izgleda ko bacanje smotat npr. cist ww al eto i na Jamajci ljudi gustaju u ogromnim pljugama...... ovo je balkan i mi si ne mozemo to priustit al necu stavljat trave u pljugu manje neg sto se stavlja dopa u iglu to nema šanse.....:eek:hno:......
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
I jos nesto......sjecam se kako sam procito.......jakoooooooooooooo davno na ovom forum sto je napiso neki od uzgajivaca(ne sjecam se tko ali 90% da te osobe vise nema na forumu,ak ima nek se predstavi) kako bi mu bilo nemoguce objasnit da je njemu 1kg za osobnu upotrebu i da tolko popusi godisnje e sad ti racunaj 1000g godisnje vrhunske trave......e taj covjek je bome znao guštat.....svejedno i ako je to bilo i za ekipu bome nisu škrtarili...
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
najbolje da te onda upoznam sa jednim luđakom, frend dobar:ludaci_lol: jednom se bio nešto zakačio s njime, on sredio kombinaciju, ja nisam htio pušit i čovjek potamanio solo pola kile u 2mj:D

Al vjerujem kako dosta uzgajivača ili ljudi koji sređuju na više, da tamane kilu godišnje..kad pogledaš realno, za 3 ljudi to uopće nije puno, čak i fali:bong7bp:

P.s. ameri nisu **********ice, dobri su oni:family1:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Nemojte samo poopćavati to je jako loše

Što se tiče pušenja na kile pitajte izvjesnoga gospodina Mr. Skunka koliko puši godišnje, on je negdje u tom rangu kilaša
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
otprilike 100mgra mjesečno sa prijateljima
mada ja najviše pasem
oni kad nalete
i treba im malo :vb_devil:

ali evo već par godina gledam da smanjim :hehe:
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
DirtyD je napisao(la):
Neznam o kolkoj ekipi govoris ali et npr. nas 9 je cjelo vece/noc pljugalo i bilo razbijeno odnesto manje od 4g......je da ta trava ni bila bas ono extra ali je bila ok...ne zelim srat kak je bila wow.....al cim je bila bez sjemenki je iznadprosjecna u hr....To je razbacivanje, to smo i mi zakljucili al kad se gusta treba gustat.....

Pa kolko ti stavljas kad pusis sam......u mikrogramima jebote......ko sto je neko reko cini se da su ljudi zaboravili gustat neg sad svi skrtare.....e to sto ti radis, to sam ja nekoc radio....odmjeravo tak da stavim ono taman koliko mi treba da se napusim..... I sta nisi ti reko kad bi zivio na nekom otoku gdje ima trave koliko os da bi moto cisto kolko god jaka bila.... Pogledaj malo kako domaca ekipa u Amsterdamu pusi.....cisto....nama to izgleda ko bacanje smotat npr. cist ww al eto i na Jamajci ljudi gustaju u ogromnim pljugama...... ovo je balkan i mi si ne mozemo to priustit al necu stavljat trave u pljugu manje neg sto se stavlja dopa u iglu to nema šanse.....:eek:hno:......

ma neeee...to je sad...kupio sam si vagicu pa se zajebavam :D

ali inace stavim kako mi treba...ako ocu vise stavim vise ako ocu manje manje...:D

ali koliko god da stavim preubiona je..to je moj point :D

you know how we roll :D
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
balki lazljivac.. 100mgra te tvoje vrijedi 200 prosjecne kako mi se cini tako da ti mos i u dvokilase slobodno :vb_kez:

a imajte na umu da je ogromna razlika jel to kilo godisnje popuseno na joint ili bong/pipe.. racunaj da na joji izgubis 30-50%

inace u 6mj sam popusio cca 400mgra na bong.. al to je bila duga i dosadna zima.. sad sam malo smanjio.. (398) :vb_kez: