Ne mogu potaknuti biljku na rast

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
08.07.2014
5
0
0
e ovako imam par pitanja,
-imam 3 biljke stare 3 mjeseca, visine su im 70cm,40cm i 30cm, kako ih potaknuti na rast.
one smrde ali ne žele rasti.
što bi trebala učiniti? :smoke18:

- ima li veze što štucam liste svaka 3 dana?
 

grow_man_

Aktivan Član
13.06.2012
82
13
8
42
Koliko imaju sunca,koliko ih hranis,dajes vode,u kakvoj su zemlji....ima tu svasta a ti dajes informacije na kapaljku,pokoja slika takodjer nebi skodila.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ja ne znam kako moze da izgleda biljka od 30 pa i 70cm ako joj se seku listovi na svaka 3 dana, fotka bi zaista dobro dosla ;)

edit:
premestam temu u probleme tokom uzgoja
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ena&Modelsy

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
A sto seces listove na svaka tri dana ?? jel si to negde procitao da treba ili ....:) pa ni ti se nesisas druze na svaka tri dana...:)
 
08.07.2014
5
0
0
imaju sunca cijeli dan, zalijevam ih 3 puta na tjedan po 15l vode.
vani rastu tako da mi je problem ići svaki dan zalijevat, a i kiša pada skoro svaki drugi treći dan.
bila sam im stavila prije mjesec dana dohranu za brži rast,a listove kako ih skidam se obnavljaju tako da ih ima sve više i više,a grane su sve veče ali ona ne raste u zrak,da li je to moguće da je to neka niska sorta biljke?
slike trenutno ne mogu staviti :/
bilo kakav savijet je dobrodošao.

a prije presađivanja biljaka crnu zemlju sam pomiješala konjskim granulama i humusom.
 
23.03.2014
16
1
3
viki64 je napisao(la):
e ovako imam par pitanja,
-imam 3 biljke stare 3 mjeseca, visine su im 70cm,40cm i 30cm, kako ih potaknuti na rast.
one smrde ali ne žele rasti.
što bi trebala učiniti? :smoke18:

- ima li veze što štucam liste svaka 3 dana?
malo bi mogo pognojit slobodno ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: fruliicaa
08.07.2014
5
0
0
koje bi bilo najbolje i najkvalitetnije gnojivo?
dali će to uopće uspijeti do 10 mjeseca? :// ako ću se držati svih pravila?
a lišće puca fenomenalno:D
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.261
35.798
2.698
Weed California USA
viki64 je napisao(la):
- ima li veze što štucam liste svaka 3 dana?
viki64 je napisao(la):
a listove kako ih skidam se obnavljaju tako da ih ima sve više i više,a grane su sve veče ali ona ne raste u zrak,da li je to moguće da je to neka niska sorta biljke?
Tu si si dala dio odgovora...Biljka svu hranu i energiju trosi na izradu novog lisca koje ti skidas i tako u nedogled...kako da raste ako ti stalno sjeces i ona jadna mora opet ispocetka



viki64 je napisao(la):
zalijevam ih 3 puta na tjedan po 15l vode.
vani rastu tako da mi je problem ići svaki dan zalijevat, a i kiša pada skoro svaki drugi treći dan.
bila sam im stavila prije mjesec dana dohranu za brži rast,a listove kako ih skidam se obnavljaju tako da ih ima sve više i više,a grane su sve veče ali ona ne raste u zrak,da li je to moguće da je to neka niska sorta biljke?

a prije presađivanja biljaka crnu zemlju sam pomiješala konjskim granulama i humusom.
Zaljevas ih 3 puta tjedno a kisa pada svaki drugi-treci dan i to sa 15L???? Pa sta onda zaljevas. Nemoj tolko zaljevat u outu. Neznam gdje si i kakvo je vrijeme tamo gdje jesi ali skoro pa svugdje ima dovoljno kise da ne moras tolko zaljevat. Ak sunce pici cijeli tjedan bez kise onda odi i zalij.
Kakva je to dohrana za rast? To od prije mjesec dana je pojela prije 3 tjedna kaj god da si stavila. A i ak nije pojela, isprala je kisa i tvoje zaljevanje.
Konjske grnule su ok, humus ajde de....al pitanje je kakva je to crna zemlja...skoro svaka je crna.
Kolike su rupe u koje si presadila i kolko je te mjesavine bilo u rupi? Ako su male rupe, moguce i da je korijen doso do neceg tvrdog pa mu je tesko probit se.

viki64 je napisao(la):
koje bi bilo najbolje i najkvalitetnije gnojivo?
dali će to uopće uspijeti do 10 mjeseca? :// ako ću se držati svih pravila?
a lišće puca fenomenalno:D
O gnojivima imas hrpu na forumu, ukucaj gore desno u search. Al za pocetak odi kupi Plantella List i pognoji sa duplom dozom. I mozes gnojit svako trece zaljevanje sa duplom dozom zelene plantelle, a kad pocne cvijetat, sve isto samo Plantella Cvet (crvena boca)

Lisce ne puca nego ga ti sjeces nenormalno :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CIKABAJA75
08.07.2014
5
0
0
pod zalijevanje sam mislila kad kiša ne pada.logično,ne?
al sve u svemu hvala:)
-kad prijatelj sječe svoje lišče pa mu biljka raste nenormalno.
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
viki64 je napisao(la):
a prije presađivanja biljaka crnu zemlju sam pomiješala konjskim granulama i humusom.
grane su sve vece ali ona ne rast u zrak?!! jel to znaci da raste u sirinu??
jos nam objasni jel su prestale rasti prije ili poslije presadjivanja u tu "crnu" zemlju +humus+ konjske granule i kad su presadjene. prije 10dana, mjesec dana ili....
Nitko na forumu ne cita misli,Power tu i tamo se zagleda u KUGLU ali.....