Ne mogu uci na chat

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SoStoned

Aktivan Član
01.05.2013
74
87
18
35
Imam problem koji traje vec 3-4 dana.
Pokusavam uci na chat...ubaci me ali samo pise ono kao "loading chat" i cekam vrlo dugo ali bez uspjeha.
Pokusao sam sa brisanjem historije,kolacica i svega sa mozille,nista ne pomaze.
Trazio sam slicne probleme ali nisam nista nasao.Molim pomoc administracije.
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
pitanje je moglo i u "Probleme s Forumom"....iako sumnjam da je forum problem,probaj sa explorer-om ili Chrome-om da samo utvrdiš jeli do pretraživaća ili windows-a pošto je ekipa na chat-u i sve uredno radi :)



edit:

77
Nađi sadžajPošalji poruku

SEX i GRAD? To je kad ti se ide u grad, a jebe te to što nemaš para..


Grupa

Aktivan Član

Aktivnih postova

74

Član od

01-May 13

Zadnja aktivnost

ONLINE danas, 22:19:01

Trenutno

Using Chat


vidim na chat-u si u čemu je problem ?
 

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
Sad sam i ja video tacno do firefoxa je, ali ko ima novu verziju. 23.0.1 na staroj 22.0 radi savrseno...da bi ste videli verziju idite na Help-About Firefox.ako ti stoji ovo kad udjes na chat "Please wait while we load the chatroom..."
resenje:


stavite "disable protection on this page" malo su poradili na bezbednosti u novoj verziji...
 

SoStoned

Aktivan Član
01.05.2013
74
87
18
35
rKj420 je napisao(la):
Sad sam i ja video tacno do firefoxa je, ali ko ima novu verziju. 23.0.1 na staroj 22.0 radi savrseno...da bi ste videli verziju idite na Help-About Firefox.ako ti stoji ovo kad udjes na chat "Please wait while we load the chatroom..."
resenje:

stavite "disable protection on this page" malo su poradili na bezbednosti u novoj verziji...

To brate hvala ti.Eo ga fercera sada. :)
A sto se tice podforuma,neka admini premjeste temu ako je na neprikladnom mjestu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: rKj420

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
ne mogu nigdje naci opciju tj. gdjemogu disejblati zastitu stranice?? imam ffox 24.0 i iz nekekog razloga je na hrvatskom...a ja ne razumijem ove nase nazive tj. hrvatsku web terminologiju...uglavnom.ne mogu pronaci gdje mogu disejblati protection...gdje je to??
hvala

edit : ZANEMARITE - nasla sam... (.rano je ujutro i treba mi malo da skontam gdje sam sto sam kako sam itd...) uglavnomrijesheno.. btw. meskalito..hvala..jer , da mi nisi poslao privat..ja nebi ni skuzila da chat ne radi...uopce nisam obracala paznju da se ne dize chat..kontala sam da nitko ne chata :knockknock:
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
zlavjestica je napisao(la):
ne mogu nigdje naci opciju tj. gdjemogu disejblati zastitu stranice?? imam ffox 24.0 i iz nekekog razloga je na hrvatskom...a ja ne razumijem ove nase nazive tj. hrvatsku web terminologiju...uglavnom.ne mogu pronaci gdje mogu disejblati protection...gdje je to??
hvala

edit : ZANEMARITE - nasla sam... (.rano je ujutro i treba mi malo da skontam gdje sam sto sam kako sam itd...) uglavnomrijesheno.. btw. meskalito..hvala..jer , da mi nisi poslao privat..ja nebi ni skuzila da chat ne radi...uopce nisam obracala paznju da se ne dize chat..kontala sam da nitko ne chata :knockknock:

Možeš i trajno disejblati tu zaštitu. Imaš u brutalu na ovoj stranici sam ja sve objasnio. Nema svrhe privremeno disejblati kad poslje svakog refresha moraš ponovo, i nije stvar samo u chatu nego nemoš ni vidjeti objavljena you tube videa.
Evo pa pogledaj: https://www.vutra.org/topic/9876-brutal-offtopic/page-100
 

snoopy90

Aktivan Član
15.11.2009
171
129
43
33
Pozdrav ekipos...mene isto zanima zašto na android ne radi chat...koristim chrome al probao sam sa Firefox isto neće!
 

Samuraj u čizmama

Aktivan Član
03.10.2012
302
467
63
na brovseru imate malu ikonu štit,i to bi trebao otvorit i dozvolit postavku mene je to žderalo par dana na mozili,a ako nemate 50post nemožete ići na chat,koliko vam to pomaže neznam ja sad normalno idem na chat.pozz,
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
skipe je napisao(la):
kod mene piše error i kao trebam bar 50 postova registracija..zašto tako ne znam :kenny_revenge:
Isti problem kod mene. Nakon sto sam kliknio na chat piše da nemam dovoljno postova, a nakon refresha home page nemam uopce taba Chat. Obrisao cache, cookies, probao iz 2 browsera...Interesantno
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Aham. To je informacija koju nisam imao. Doduše mogao sam ga kliknuti pa me to zbunilo. Hvala na informaciji!