Ne mogu uci na chat

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.281
9.301
258
....a neki chat plugin za nas obicne smrtnike... mozda po razredima da bude npr. korisnici od 0 do 200 postova, pa od 200 do 400... , to se programerski rijesi sa jednom "if petljom"...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
nije problem u petlji nego u "gostima" na chatu. chat je jedno vreme bio dostupan svima, i to je period koji bih najradije da zaboravim. nikad vise banova nije podeljeno. ekipa ne zna da se kontrolise. naduvani, pijani... pravilnik se krsio po svim tackama i znalo je lako da "plane". da je forum o ribolovu ili motorima pa i ajde, ovako je zaista bilo neizdrzivo, veruj mi na rec. ljudi se registruju i direkt na chat a da forum nisu ni videli, i naravno odmah razna sranja i tako... jednostavno nije islo, jbg. mozda jednog dana kad se legalizuje. dodatni problem je sto je velik broj clanova, i kad masa nagrne jednostavno je nemoguce pratiti vlastiti post a ne tudje, ne zna se ko sa kim prica i ko kome odgovara, definitivno kosmar. ovo je samo moj utisak i vidjenje cele price, ja svakako ne odlucujem o tome.
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
da li se mogu prijaviti nekako na interwiju za poznanika foruma?volio bih pristup chatu.clan sam dugo godina,imam par zanimljivih tema(1-2 XD),imao sam par ispada ali inace sam normalan član
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Degustator

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
inace sam normalan član
hahahah,kralj!:thumb:

i kad masa nagrne jednostavno je nemoguce pratiti vlastiti post a ne tudje, ne zna se ko sa kim prica i ko kome odgovara, definitivno kosmar. ovo je samo moj utisak i vidjenje cele price,
ja pamtim to vreme kao najludje godine Vutre... Nikada dosadno,konstantna pometnja i razonoda,flash brzi saveti, jake provale i ispadi,instant real time pictures,uvek najjaca ekipa...tako su se dvoje i upoznali i strasno sexali sayber/sayber zar je bitno :p
 
Poslednja izmena od urednika:

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Bilo je to sve ok... Al kad u talasima pocnu upadati padobranci sa pitanjima "ima li ko odraditi vutre" ili "ko ce mi prodat sjeme" pa se jos pocnu dogovarat preko chata.

Muka mi bilo od takvih.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
imalo je i toga,nije da nije...ali takve brzo potisnu komentari ostalih na njihov racun i uvek se zavrsavalo gotivnim smajlicima :)
ali istina je da je forum patio zbog chata...jer je tamo bilo glavno desavanje ! Mislim da je to glavni razlog ukidanja chata pored onoga sto je Power nabrojao
 

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
Opasan si Venoza... kako shvatiti
desavanje oko Nas kao Vutre,
desavanje oko nas kao Modera,
ili desavanje oko NAS samih...:confused:?

vide li zmaja??!! waauuu:eek:
 

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
mislim da moze da se prijavljuje,pa u slucaju da bude nereseno glasanje,najvisi vrh odlucuje o tome... i u sustini sve funkcionise na tom principu.
Pa "Game of Thrones" pokupio finese rezije :)
 
13.04.2016
3
0
1
...mozda nije mjesto ali nisam htio otvarat novu temu radi oakvug pitanja. :)
Dakle nikako ne mogu naći tražilicu, može li mi netko objasniti kako da pretražujem forum?