Ne mogu uci na chat

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
13.12.2018
19
98
13
U vezi četa, koji čet mesendžer se koristi, i mislim da sam negde video da ne može svako da vidi čet, valjda trrba imati više ili tako nešto.
Da li je to tačno i ako jeste, koje su propozicije da bih učestvovao u ćaskanju?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Barbarossa

Netkotamo

Not now...
11.06.2016
284
1.117
143
Gle ne **** lep neg uporan... imam masu vremena, pa sam se ponadao samo to. Sve 5. Nisam uspio svaku temu procitat-zapamtit.
 
Poslednja izmena od urednika:

-BäR-

-skill from hill-
Poznanik Foruma
13.01.2016
734
5.256
233
Čudna šuma
Jasno mi je da sam od nekih članova izgubio respekt zbog poznantstva sa Hazerijem...ali ja nisan on...kad je on baniran,sam sam tražio da mi se makne titula poznanika jer se ne želim šlepat na poznanstvo s nekim...ne znači mi to ništa...
Ali želim znat zašto sam šikaniran,znam da nisam odveć aktivan član ali ne zaslužujem ignoriranje... Zašto?
 

Yaichii

Aktivan Član
04.09.2019
124
455
63
ma mislim sve 5 al onak ko je "Hazerijem" ? who dat and what did he do ?
 
Poslednja izmena od urednika:

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Jasno mi je da sam od nekih članova izgubio respekt zbog poznantstva sa Hazerijem...ali ja nisan on...kad je on baniran,sam sam tražio da mi se makne titula poznanika jer se ne želim šlepat na poznanstvo s nekim...ne znači mi to ništa...
Ali želim znat zašto sam šikaniran,znam da nisam odveć aktivan član ali ne zaslužujem ignoriranje... Zašto?
nema to nikakve veze. trebao bi imat opciju, tako da vidi sa @Vutragenjo zasto nemas. mozda se nes sprckalo kad ti se micala titula.
pa il da ti vrati nazad titulu ili da vidi zas nemas chat.