Ne mozete se registrovati! Ovdje mozete ostaviti guest poruku.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
U

Unregistered

Guest
genjo tebe trebam..ili goga vec..pokusa sam se reg.na mail...everybodylowesweed333 pod weedlover prvi put pa skuzi da taj nik vec postoji,uglavno ni uspilo gori desno mi ostala sifra..pa proba na druge nikove nece..uglavno ispunim sve di je registracija vrati me di treba bit sifra prazno...sto a rdim?
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
probaj na novi mail, i probaj staviti novu šifru.. (znači napravi novi mail)
znači kada završiš registraciju, zapamti šifru i kada se treba logirati upiši svoj nick i šifru, a kad upisuješ šifru pazi da ti nije uključen CAPS LOCK..

što si upisao pod godine rođenja?
 
U

Unregistered

Guest
ma 89to nisu godine problem,probat cu to sto si reka..ae pozdrav pa javim...e da te i to pitam posto mi je gori desno na forumu ostala sifra bice je sacuva hoce se to maknut pri novoj registraciji ako ne kako maknut?
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
nije šifra sačuvana ako ti se automatski ne logira na forum, a ono što je gore upisano zanemari, trebao bi upisati nanovo..
znači tebi gore piše ******* što ne znači ništa, ti ručno moraš upisati svoj password..
 
U

Unregistered

Guest
Admini kako mogu da obrisem post, znaci molim vas 3 puta da mi ga obrisete a vi nista, obrisite mi i account..
 
A

angkor

Guest
imam problem sa registracijom na forum, piše request denied
imam 20 godina i pristupam preko safarija
 
H

homeboy

Guest
Vutragenjo je napisao(la):
Iako niste ulogovani ovdje mozete napisati sta vas muci. Da bi vam bolje pomogli ostavite sto vise detalja tipa:

koji browser koristite
jeste li dobilji email konfirmaciju
koliko godina imate (jer forum nece prihvatiti registraciju ispod 18 godina)
jeste li obrisali cache (mada to ne bi trebalo da stvara probleme)
itd

Koristim Mozillu i nisam dobio konfirmaciju te imam 34 godine..
 

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
evo jedno pianje zasto ne mogu ko gost na forum u pocetku sam moga cisto me zanima?
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Gosti bi trebali normalno na forum. Može se sve čitati bez registracije. Može neki screenshoot?
 
U

Unregistered

Guest
zdravo,
zaboravio sam pass a nigdje ne mogu naći za prijaviti to i da se automatski pošalje na mail.nick je:marty Pls neki hint, help...
hvala i pozdrav.
 
U

Unregistered

Guest
Pozdrav.
Izgubio sam pass a kada "zatražim" novi, ne šalje ga na upisani mail.
Može li mi neko pomoći, da ne pravim novi acc? Nik je nenash
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
mogu ja probat...
provjeri si mail, imaš tamo "spam mail" ili nepoželjna pošta... tamo ti baca mailove sa web stranica... 99% sam siguran da će to riješiti problem...

uživaj!
 
U

Unregistered

Guest
Poslao sam mail administratoru pa mi dosla automatska poruka da "vidim" ovdje.

Ja sam Uncle Skorojeb, ili jesam ili nisam (ovo Skorojeb) :) , to mi je korisnicko ime.

Nisam bio logiran par godina, zaboravio sam lozinku a u medjuvremenu postala mi je neaktivna mail adresa koju sam tada koristio.

Mogu se nanovo registrovati ali onda ne mogu koristiti ime Uncle Skorojeb.

Podatke sam poslao mailom.


pozdrav svima :)
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Provjerio sam i tvoj stari email se podudara sa tim nickom (da ne misle ljudi da olako dajemo pristup). Promjenio sam ti email u onaj yahoo email sto si poslao kontaktu. Zatrazi od foruma da ti ponovo posalje sifru na taj email. Pa javi kako je proslo.