Ne mozete se registrovati! Ovdje mozete ostaviti guest poruku.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
29.03.2012
28
27
3
39
Split
novi sam ode,nikako nemogu da pisem ludima,trebam savjete o unutrasnem uzgoju a neznam kako komunicirat s ljudima?

---------- Post added at 08:24 ---------- Previous post was at 08:14 ----------

ghjklčć
 
O

onjko

Guest
pozdrav ekipa...ima koga gore...help.... upisao podatke za reg...koristim mozzilu... stigao automatski mail, ali se ne mogu logirat...
 
U

Unregistered

Guest
Registrirao sam se ali nisam dobio email za konfirmaciu. Mogu se logirati ali ne mogu sudjelovati u raspravi.
 
O

onjko

Guest
haloooo... ja još ne mogu da se ulogiram niti sam dobio kakav mail s uputama... pa bih molio da netko nešto poduzme...makar da me otpili :)
onjko je napisao(la):
pozdrav ekipa...ima koga gore...help.... upisao podatke za reg...koristim mozzilu... stigao automatski mail, ali se ne mogu logirat...
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
ti koji nisi dobio konfirmacijski mail, taj mail ti je u SPAM folderu,
a ti koji se nemožeš logirati, trebaš još informacija,.. što kaže kod "nelogiranja"...
 
R

Runner

Guest
Bok ljudi...moj email je [email protected] firefox i nemogu se registrirat nikako,javlja mi neki error kao da sam spamer,preko
kompa nemogu ni pristupit forumu,cak ni onaj dio
za pomoc! ajde pomazite...;)
 
R

Runner

Guest
pa nemogu virovat da na cilom forumu nema moderatora ili nekoga ko mi moze pomoc da se registriram?!?
 
U

Unregistered

Guest
Vutragenjo je napisao(la):
Iako niste ulogovani ovdje mozete napisati sta vas muci. Da bi vam bolje pomogli ostavite sto vise detalja tipa:

koji browser koristite
jeste li dobilji email konfirmaciju
koliko godina imate (jer forum nece prihvatiti registraciju ispod 18 godina)
jeste li obrisali cache (mada to ne bi trebalo da stvara probleme)
itd





Registration denied, this forum runs an active policy of not allowing spammers. Please contact us via the "Contact Us" page link if you believe this is in error
Dobio sam ovakvu poruku.., rodjen sam 19.01.76. zovem se ********* i mail mi je sillversta... eto... a htjeo se registrovati...
 
22.10.2011
18
0
0
48
Pitanje za modove, admine i sve ostale?
Zasto mi se desava da za moje postove katkad treba odobrenje moderatora a katkad mi postovi budu odmah objavljeni?
Koristim TOR browser, mozda je to u pitanju?
I da, koristicu ga i dalje jer nemam poverenja u mog ISP da ne saradjuje sa policijom ;)

edit: nadam se da sam potrefio deo Fruma koji se bavi tim, ako nisam , molim da mi se post prebaci u odgovarajuci deo Foruma :)
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Ne mogu sa sigurnošću reći u čemu je problem, ali da, neki korisnici iz nekog (meni trenutno nepoznatog) razloga moraju dobiti odobrenje za prvih 10 postova. Poslije toga je sve ok :)
 
U

Unregistered

Guest
drago društvo,

u više navrata sam se pokušao bezuspješno registrirati na vaš forum,
javljam mi nešto da sam označen kao spamer iako se nikada prije nisam registrirao kod vas

moj mail je [email protected]

unaprijed se zahvaljujem
 
U

Unregistered

Guest
pozdrav.korisnik sam ovog foruma vec godinama.Vutra forum je jedini forum koji koristim,medutim jucer sam banovan sa ovog foruma uz objesnjenje -KLON-apsolutno mi n ije jasno o cemu se radi .molio bi odgovorne da malo prelistaju moje postove i dnevnike i da mi objasne o cemu se radi.O kakvom KLONU je rijec ili je pozadina svega nesto drugo? Nebi se javljao na ovaj nacin ali sam neugodno iznenaden vasom porukom o izbacivanju sa foruma.Hvala vas bivsi korisnik Opa Cupa
 
U

Unregistered

Guest
Poštovani

u više navrata sam se pokušao registrirati ali bezuspješno, javljam mi nešto (spam)
želio bih saznati nešto više o kanabisovomo ulju a bez registracije nisam u mogućnosti čitati niti upitati negog od članova za savjet :(

pokušaj registracije je bio na mail [email protected], nick vlatko
 

Čupčupava

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.07.2012
2.059
15.647
358
Imam neka 4 posta na sajtu, a ne mogu da pošaljem privatnu poruku, a mogu da ju primim? Br postova mi je uvek 0, ispod avatra?

Tek sad mi broji postove..
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
moći ćeš poslati privatnu poruku kada napuniš određen broj postova... piše ti u notifikaciji kada pokušaš poslati privatnu poruku....
 
S

SalviaDivinorum

Guest
Imam problem!Napravio sam davno acc pod nick Salvia_Divinorum!Acc radi,mogu da se ulogujem ali nemam dozvolu da postavljam teme niti da odgovaram posto ga dugo nisam koristio!Ako mozete da mi date dozvolu na taj acc bio bih zahvalan!
 
U

Unregistered

Guest
Ne mogu se registrovati na forum. Ne kapiram problem ali ajd... :)

Nick je slobodan, to sam dobio kao obaveštenje:

ShHead

mail: [email protected]

Hvala na brzom odgovoru, tj, registraciji...pošaljite mi podatke na mail.
Željno isčekujem fidbek.
 
U

Unregistered

Guest
Uga, poz ljudi, nisamja je,jel ono.. haha.. ugl netko od gazdi prisutan da mi samo nabaci novu sifru.. pa cemo se cut već nekako.. neka kaze tropiju posto njega imam na skypu trenutno.. Komplikacije, zaboravio,okreno, iskreno.. ugl, pomoc