Ne mozete se registrovati! Ovdje mozete ostaviti guest poruku.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.09.2012
5
1
0
37
Unregistered je napisao(la):
Uga, poz ljudi, nisamja je,jel ono.. haha.. ugl netko od gazdi prisutan da mi samo nabaci novu sifru.. pa cemo se cut već nekako.. neka kaze tropiju posto njega imam na skypu trenutno.. Komplikacije, zaboravio,okreno, iskreno.. ugl, pomoc

Ljudi jel vas ima ovdje, genjo, kobaja, zlo? itko.. hmm.. đeste? daj pomagajte
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Ne mogu ti ja pomoći. Kad se admini pojave, oni će napravit što treba. Ako si tražio novi pass, provjeri mail. Nekad zna u spamm folder bacit.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
U tom slućaju ti je acc izgubljen. Kako da mi znamo da si ti zaista taj za kojeg se predstavljaš!?
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
Nema pomoći jebiga! acc ti je izgubljen dok ne nađeš pass od maila, kada nađeš pass od maila, resetiraj password sa foruma i to je to...
nije komplicirano... i da, resetiraš si password i za mail također...
 
U

Unregistered

Guest
Nemogu se registrirati dobivam poruku

Registration denied, this forum runs an active policy of not allowing spammers. Please contact us via the "Contact Us" page link if you believe this is in error

a to je vjerovatno zato što se pokušavam registrirati preko TOR aplikacije koja služi sa skrivanje prave IP adrese tj anonimnost, što da napravim a da se registriram anonimno?
Pozdrav
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
a da se registrujes,pa onda aktiviras TOR? nisam radio sa doticnim programom,pa nisam bas siguran dal' je izvodljivo...
a sa druge strane,ako se samo registrujes,i ne kacis nikakve fotke/dnevnike-ne treba ti skrivanje IP adrese.citanje/informisanje o kanabisu nije ilegalno.
a ako pozelis da kacis fotke,i da bacis dnevnik,onda vec ne znam.ali prilicno sam siguran da nije toliko potrebno.murija bi morala da pokrene citav tim ljudi za hackovanje/pracenje/skupljanje podataka...mislim da im se to ne isplati,osim ako se ne pojavi neko sa 200 biljaka-a nece,posto je to u protivnosti sa pravilima sajta.
imas 'thread' na temu 'sigurnost sajta' pa procitaj...koliko sam ja skontao,ako se zainate,nikakvi proxyji/torovi i ostalo ti ne moze pomoci...
heh,to ti je ono- 'ne mozes da se 'ebes,a da ti ne udje ponekad'
 
I

Imam ideju

Guest
Unregistered je napisao(la):
Nemogu se registrirati dobivam poruku

Registration denied, this forum runs an active policy of not allowing spammers. Please contact us via the "Contact Us" page link if you believe this is in error

a to je vjerovatno zato što se pokušavam registrirati preko TOR aplikacije koja služi sa skrivanje prave IP adrese tj anonimnost, što da napravim a da se registriram anonimno?
Pozdrav

Isti problem prilikom pokušaja registracije. Takođe i ako ručno podesim neki proxy (probano sa više njih) dobijam istu poruku.

Šta raditi....
 
S

serxhio

Guest
Pozdrav!

pokusao registraciju u TOR-u, javilo ono za blokadu spammera, nema konfirmacije, godine nisu problem... rjesenje? kud da ostavim kontakt? :) hvala unaprijed, pozdrav!
 
G

gost9

Guest
molim za pomoc. registrirao sam se i ulogirao, medjutim ne mogu niti postaviti novi post niti odgovoriti na postojeci.

uopce dolje ljevo nemam opciju odgovori na temu. korisnicko ime je mravojed9

ovako mi to otprilike pise.

You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts
 
U

Unregistered

Guest
Forum Poruka Registration denied, this forum runs an active policy of not allowing spammers. Please contact us via the "Contact Us" page link if you believe this is in error

Pojavljuje mi se ova poruka. nick mi je salvador. probao sam više puta, ali uvijek isto.
 
U

Unregistered

Guest
ne mogu da se registrujem pojavljuje mi se " Registration denied, this forum runs an active policy of not allowing spammers. Please contact us via the "Contact Us" page link if you believe this is in error". Koristim Mozilu.
 
T

Toto

Guest
Unregistered je napisao(la):
ne mogu da se registrujem pojavljuje mi se " Registration denied, this forum runs an active policy of not allowing spammers. Please contact us via the "Contact Us" page link if you believe this is in error". Koristim Mozilu.

Isti problem imam i ja, probao sam preko mozile i preko internet explorera.
pliz pomagajte
 
T

Toto

Guest
Ma pokušao sam sve, sve sam pogasio i pokušao se registrirati preko mozile i internet explorera, ali nista, cak sam i kod cure se pokušao registrirati ali ništa, uvijek ista poruka.
Što bi još moglo biti?