Ne mozete se registrovati! Ovdje mozete ostaviti guest poruku.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Iako niste ulogovani ovdje mozete napisati sta vas muci. Da bi vam bolje pomogli ostavite sto vise detalja tipa:

koji browser koristite
jeste li dobilji email konfirmaciju
koliko godina imate (jer forum nece prihvatiti registraciju ispod 18 godina)
jeste li obrisali cache (mada to ne bi trebalo da stvara probleme)
itd
 
N

Neulogovanog

Guest
Evo ja sam neulogovan mada se mogu ulogovat :) Primio sam email od vutra.org sajta i kliknuo na konfirmaciju i sad cu da se ulogujem :)
 
L

LukaFilipovic

Guest
Vutragenjo je napisao(la):
Iako niste ulogovani ovdje mozete napisati sta vas muci. Da bi vam bolje pomogli ostavite sto vise detalja tipa:

koji browser koristite
jeste li dobilji email konfirmaciju
koliko godina imate (jer forum nece prihvatiti registraciju ispod 18 godina)
jeste li obrisali cache (mada to ne bi trebalo da stvara probleme)
itd
Nemogu se logirati i nisam primio konfirmaciju?
 
L

LukaFilipovic

Guest
imam 33 god i ne mogu se logirati a i nisam primio konfirmaciju.dali netko moze pomoci?
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Mogu ja pomoci. Ali kao sto rekoh moram znati dokle ste stigli sa registracijom. Ocekujete konfirmaciju?


Spam folder?

koji browser koristite
jeste li dobilji email konfirmaciju
koliko godina imate (jer forum nece prihvatiti registraciju ispod 18 godina)
jeste li obrisali cache (mada to ne bi trebalo da stvara probleme)
itd
 
L

LukaFilipovic

Guest
trebalo bi da bude -Lux-PotHead al ne prima ,pokusavat cu sve dok ne uspijem jer mi je vutra potrebna.
 
L

LukaFilipovic

Guest
trebalo bi da bude -Lux-PotHead al ne prima ,pokusavat cu sve dok ne uspijem jer mi je vutra potrebna.
 
L

LukaFilipovic

Guest
Hvala na savjetu,za nabavit toga kod nas u Slavoniji do mile volje.Samo su mi potrebne neke informacije a i da podijelim svoje visegodisnje iskustvo sa ostalima..
 
G

Guesttttt

Guest
Bok!!! Registriran sam nickom RastaBird, ali mi niste poslali konfirmaciju na email i tako cekam vec 1 dan...browser mi je Chrome, dajte mi molim vas neko objašnjenje da rijesimo moju situaciju čim brže, jer se imam za raspisat o jednoj temi...uzivajte ;)
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
pogledaj u spam folder, mođda ti spam filter blokira, to je najčešći problem kod registriranja
 
U

Unregistered

Guest
Ej, ljudovi, 'el postoji mogucnost da me dignete iz mrtvih??? za nekih mesec dana punim 18 pa ono kao...bio bih Vam zahvalan do neba kad bi ste mi skinuli ban. Ako moze, JEEEEEEEEE ako ne onda JBG. Uzivajte!!!

POZDRAV OD GLUPSONA :))))))))))))))))))))))))