Ne radi me ko prije ....

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Pa vidi,najbolje je stati na loptu ako iole primjetiš da te nosi na negativnu stranu ili ako nemaš više svoga :)To nebi uopće trebalo biti problem. https://forums.vutra.org/upotreba/2198-sto-trenutno-pusite-46.html#post188359
Eto,koliko je to sad već...preko 2 mjeseca ne palim.
Neke stvari(zahebane jako)su se riješile,ili se bar nadam tome,misli su mi se donekle razbistrile,dobro je kako je bilo...a bilo je potrebno i malo stati te pogledati 'okolinu' bijelim bjeloočnicama:icon_lol:
Ako sam i mislio da sam u khurcu,sad vidim da nisam bio...ali je bilo potrebno malo stati na loptu.'Okolini' se sada pomalo smijem u facu,hehe
Zato za svakoga vrijedi isto...ako ti se stvaraju crnjaci,a pogotovo kad zapališ joint...prestanak pušenja,usredotočiti se na rješavanje izvora i samog problema i kad jednog dana 'pobijediš' nevolju...može ponovo paljba :)
Edo Maajka - No sikiriki - YouTube
 

maSe

Aktivan Član
14.01.2009
70
4
0
33
VenloNL je napisao(la):
Pa vidi,najbolje je stati na loptu ako iole primjetiš da te nosi na negativnu stranu ili ako nemaš više svoga :)To nebi uopće trebalo biti problem. https://forums.vutra.org/upotreba/2198-sto-trenutno-pusite-46.html#post188359
Eto,koliko je to sad već...preko 2 mjeseca ne palim.
Neke stvari(zahebane jako)su se riješile,ili se bar nadam tome,misli su mi se donekle razbistrile,dobro je kako je bilo...a bilo je potrebno i malo stati te pogledati 'okolinu' bijelim bjeloočnicama:icon_lol:
Ako sam i mislio da sam u khurcu,sad vidim da nisam bio...ali je bilo potrebno malo stati na loptu.'Okolini' se sada pomalo smijem u facu,hehe
Zato za svakoga vrijedi isto...ako ti se stvaraju crnjaci,a pogotovo kad zapališ joint...prestanak pušenja,usredotočiti se na rješavanje izvora i samog problema i kad jednog dana 'pobijediš' nevolju...može ponovo paljba :)
Edo Maajka - No sikiriki - YouTube


ma u pravu si brate jedino smanjit maximalno kolko se moze pusenje sad mene paranoja panika ili kako se vec to sranje zove hvata skroz slabije a i znam iskulirat dok je prije bilo ludo skroz kad me uhvati ne mogu da se izvucem nikako hvala ti na savjetu dobro si mi ovo reko hvala buraz i peace
 

H42O

Banned
Banovan
31.05.2012
5
0
0
29
Prije duvanja, popricaj sam sa sobom i rijesi probleme u sebi. Naduvavanje zavisi ne samo od vutre nego i do tebe je hoce li ti biti lijepo.
Hipici su imali izreku:
Good people have good trips, bad people have bad trips.
 

JaSiniša

Aktivan Član
02.05.2012
73
1
0
46
moje iskustvo
- nikad nisam volio pušit u društvu, osječaj mi je bio loš i teška negativa
-najviše sam volio zapalit solo poslije posla a kako sam radio po 18 sati dnevno...sjedala mi je ko najbolja stvar u životu

poanta toga jest, nikad ne puši kad ti nije za to, nemoj forsat, mislit da moraš, razbijat glavu zašto nemožeš i sl.
zapali kad stvarno želiš i kad stvarno osječaš da ti treba...tu nemožeš pogriješit s filingom, bit će dobar vjeruj mi

i svakako se slažem s lilly koja je to sve super zaokružila jer taj savjet uvijek vrijedi,pušio ili nepušio
bravo lilly! :) lijepo sročeno

et,nadam se da će ti bit bolje i da češ se osjećat ko milijun eura ubrzo ;)
 

maSe

Aktivan Član
14.01.2009
70
4
0
33
eto sad kad popijem ovo lijekova sto mi je ostalo samo cu sebi jos kupiti zoloft posto ce mi njega nestati mada i njega polovim i pijem al imam jednu kutiju samo i kad uzmem taj zoloft i kad ispijem njega i ove ostale tablete reko sam sebi da vise ta sranja necu gutati sto da ih gutam kad sam reguliso neke stvari sam sa samim sobom i dobro mi je sve je u glavi ko sto ste mi i pricali a odlucio sam se za sativu lemon to sjeme sebi kontam uskoro naruciti kad se preselim sam u svoju kucu da zivim pa cu lagano uzgajat,a sto se tice pusenja ne dere me vise ni panika ni paranoja kad zapalim eto ovih dana se bas palilo to sranje s ulice i mogu vam reci da nije bio los osjecaj jedino sto me baca na razmisljanje al nema paranoje i panike pa u tom razmisljanju ima i dobrih i losih misli al poenta toga je da treba da vise pricam a da manje mislim to sam sam skonto pa sta vi mislite o tome napisite ili ako neko ima jos kakav savjet za mene bilo bi dobro da napise eto tako :D peace
 

Losmi the Evel

Aktivan Član
10.07.2012
73
32
0
45
Prijatelju dragi,

mislim da vutra apsolutno nema nikakve veze sa tvojim stanjima, bilo losim, bilo dobrim, samo ih pojacava...
Resi osnovne probleme, vutra je tu periferna...
Opusteno samo!
:icon_cool:
 

maSe

Aktivan Član
14.01.2009
70
4
0
33
Ovako ljudi otarasio sam se antidepresiva sam na svoju ruku se skino ima 5 - 7 dana kako ih ne pijem ne brojim dane od kako ih ne pijem,osjecam se dobro normalno,zdravog sam razuma,pokusavam da gledam s pozitivnije strane na sve oko sebe i na ono lose sto mi se desava i sto mi se desilo,borim se nisam jos palio al uskoro ce se i to uradit,jedino mi nekad dodje neko negativno sjecanje u glavu i onda se trudim da ne mislim na to ili se zasmijem kolko mogu na sve to ...
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Ne radi me kao prije...Sam naziv teme mi je od početka čudan,objasniću, pa sam čekao neko vreme pre nego i ja nešto napišem,da vidim ima li toga dosta...Pa i nema,dobro je.

Sve je individualno i to mi ja savršeno jasno.Svestan sam da na nas ništa ne utiče isto pa ni trava,naravno.

Ja se družim sa našom biljkom preko 20 godina.Nekad,kad se moglo,svaki dan,sada kako se može,ali kad god imam priliku ne propuštam dim.I na mene utiče isto, uvek.Osmeh,i osmeh...Povučem prvih par dimova,nabacim kez i blagoteleći pogled i završeno.Bez obzira kakav mi je dan bio,da li sam u problemu ili ne,da li sam se svadjao sa nekim ili šta ti ja znam šta još,kod mene je niravana,uvek.Jedino što od neke manje a od neke više pričam,a obično davim sve oko sebe.Kažu mi,tebi je dovoljno da vidiš džok i ti sretan...

Zato mi je čudno kad nekog Ne radi kao prije...Ali razumem.Samo pišem kakav je kod mene slučaj.Eto toliko.

 
01.09.2012
7
0
0
29
Pfff pa ne pere ni mene više kao prije,nisam se odvalio od kesa od grass-a pun k...(zapravo jesam nedavno ali načekao sam se stvarno) :smoke18:
A pere na druge načine primjetio sam,isto naravno ovisi ako pušiš npr. neku duže vrijeme,mijenjaj malo sorte i to.
Sad sam zaboravio što sam imao na umu za reći :drink:
 

maSe

Aktivan Član
14.01.2009
70
4
0
33
Eh nije me bilo neko vrijeme ljudi al evo me opet.Očekujem neki ozbiljan poso u jednoj dobroj firmi.Slabo se pali zadnji put sam palio za novu godinu,donio jedan prijatelj nekog haša i nisam se ismijo odavno ko tad.Bilo mi je isto ko kad sam prvi put zapalio ono smijeh i samo smijeh.Pomogli su mi dosta ti vaši savjeti od sad palim samo kad sam u dobrom društvu dje su ljudi koji vole provaljivat.Neću više da idem na ofirna mjesta đe bi tripovo iza svakog ćoška da će neka racija uletit il slično i mislim da me to i sjebalo.Uživajte čujemo se i ako ima još neko kakav savjet oko ovog mog problema nervoze i toga kako se riješit pišite mi :)
 
18.09.2013
2
0
0
Pozdrav svim clanovima foruma, povrsno sam pregledao isti i deluje mi odlicno. Nisam hteo da mi prvi post bude odmah smaracki, al jbg ispade tako...

Da izlozim svoj problem. Varim vec 5-6 godina ali sa vecim pauzama (i do 3-4 meseca) ali kada varim onda bas varim, svaki dan... Problem je u tome sto me ne radi. Znam da to dosta zavisi od same vutre, mog raspolozenja bla bla bla ali do sada sam probao u svim mogucim kombinacijama i nije nesto...

Kad je neka bas dobra, jos prva buksna tog dana, vozi me malo nekih 5 do 15 min max i to je to, posle sam strejt. Dobro puknu mi oci kao i svakome ali inace slabo me radi. Malo taj neki osecaj lebdenja glave, propadanja i gubljenja prostora (npr sednem ili legnem i imam osecaj da padam negde dole)

Ako me secanje dobro sluzi nisam probao skunk, pa sta mi vi preporucujete, da probam skunk ili sta ?
 

Gagiba

Aktivan Član
Šta variš kad variš, gde nabavljaš i od koga...sa kim variš, jel cirkaš kad variš, koliko variš (dim ili buksnu od dva grama)...? :)

Kad je dobra vutrica, sem ukoliko nisi prirodno imun (a to je ekstremno redak fenomen) mora da te provoza par sati! Moguće da si prirodno otporan... ;)
 
20.03.2012
41
63
18
48
Ja sam malopre ispushio pola male rizle lisca od muske biljke i mogu ti reci da radi. Ne radi me nesto narocito u smislu ne znam gde se nalazim , lutam po sobi i nemogu da se setim sta trazim , imam nalete euforije i izigravam Dj-a......... ne radi me tako , ali me radi , sad kad bi mi neko usao u sobi provalio bi na meni da sam naduvan , i ja bih mu to priznao.

Ustvari lazem :rofl: , ne bih mu priznao odmah , prvo bi probao da smuvam nesto , ali posto mi soba kandi na dim ........ tesko ......
 
  • Sviđa mi se
Reactions: M a n d o r
29.09.2013
1
0
0
Postovani,
Imam pitanje da li je lose odraditi rezanje kifova u vise navrata? Probao bi kakva je vutra, pa sam mislio odrezat dvije grane i osušiti ih, a ovo ostalo ostaviti još malo. Da li je to loše za ostatak koji još raste? Naime čitao sam da bi u takvoj situaciji biljka usmjerila više "energije" u preostale kifove.
Hvala,
Lijep pozdrav