Ne radi me ko prije ....

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

s0va

Aktivan Član
17.01.2013
332
315
63
32
Kakav je ovo cirkus od teme?

@konstantin91

Ako pravis vece pauze onda bi trebalo da te istrese kad zapalis posle pauze...Jel ti to lepo pusis? Jesi probao neki drugi nacin konzumacije? Mozda bong, ili da napravis canna butter i da jedes...

@Medozar

I ja sam probao da pusim musku biljjku i lepo "udara" iako ukus nije zavidan a i treba dosta kolicinski ali ne znam kakve to veze ima sa ovom temom...

@kokok

Da, mozes da skines gornje grane da bi donje dobile jos malo svetla i da sazreju, ali pitanje je da li ti je biljka uopste zrela i za to, i u pogresnoj temi pises. Ako nisi siguran da li ti je biljka zrela pogledaj slike ovde https://www.vutra.org/topic/11108-izgled-cvijeta-od-po%C4%8Detka-cvjetanja-do-berbe-slike/ Ako i dalje nisi siguran stavi slike ovde : https://www.vutra.org/topic/11042-berbaharvest-procjena/page-17#entry258075
neko ce ti pomoci sa procenom.
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
ne radi? .. biće pokvarena :icon_lol:
kako mi da znamo u čemu je problem.. :) možemo samo nagađati.. malo više posoli ;)

a ovaj koko mi je tako diga živce.. biće nekome ubra te dvi grane i zapalia sad , pa ga krpa paranoja oće li šta biti biljci..
ajdee smiri.. neće joj ništa biti. .. a možda i oće!
 
18.09.2013
2
0
0
Gagiba je napisao(la):
Šta variš kad variš, gde nabavljaš i od koga...sa kim variš, jel cirkaš kad variš, koliko variš (dim ili buksnu od dva grama)...? :)

Kad je dobra vutrica, sem ukoliko nisi prirodno imun (a to je ekstremno redak fenomen) mora da te provoza par sati! Moguće da si prirodno otporan... ;)

Probao sam dosta razlicitih, kod dosta dilera koji nabavljaju na razlicitim mestima...

Evo bas juce neka iznenadna kombinacija ispade, 3 buksne domacice, jedna manja skanka i posle jos jedna domacica... Vozi ono mene, ne kazem da ne vozi ali treba bas dosta da bi me uhvatilo...

Mozda sam neki tezak baksuz pa da sam nekako vise imun na ove psihoaktivne supstance...

Probacu i sa ovim bongom da vidim koja je razlika...

I samo jos jedno pitanje, jel vi mesate sa duvanom ili cistu ?
 

đokson

Aktivan Član
16.04.2012
304
267
63
ma daj prijatelju pa kad povućeš dva dima prave ganđe raspaneš se.ma ista svar bong ili đokson ako je dobra ganđa nema razlike velike.
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
Konstantin91 je napisao(la):
Probao sam dosta razlicitih, kod dosta dilera koji nabavljaju na razlicitim mestima...

Evo bas juce neka iznenadna kombinacija ispade, 3 buksne domacice, jedna manja skanka i posle jos jedna domacica... Vozi ono mene, ne kazem da ne vozi ali treba bas dosta da bi me uhvatilo...

Mozda sam neki tezak baksuz pa da sam nekako vise imun na ove psihoaktivne supstance...

Probacu i sa ovim bongom da vidim koja je razlika...

I samo jos jedno pitanje, jel vi mesate sa duvanom ili cistu ?

evo kad skinem out i lepo posusim imas od mene par grama pa ako te ne radi
onda nesto sa tobom nije u redu :D nadam se da me moderi nece sad napasti :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Konstantin91

CrazySmoke

Banned
Banovan
15.08.2013
142
135
43
U nigdjezemskoj ;)
Prije duvanja diši duboko par puta i već će te tu lupiti lagani high. važno je da nakon duvanja imaš vremena za sebe i svoj mir. jedna, dvije đokse na dan su sasvim dovoljne iako nije ni treća na odmet nekad ;) ali najvažnije je to dal mješaš s cigaretom ili ne. jer ja sam mješao od početka ni ne znajući par godina da se može pušit i čistaka! ljudi moji da samo znate koja je cigareta zabluda u vezi s travom. istina da pušite čisto nakon što ste mješali ili čak samo pušili cigarete, nećete osjetit pravi high dok ne ostavite duhan bar 2, tri dana. i još će vas vući da nekad pomješate jer od duhana joint puca na slabost i taj high ne traje dugo kao u čistaka već vas vuće da stalno dimite! e nakon nekog vremena kad se naviknete na čari čistog duvanja, mješano vam neće htjet prolazit niz grlo jer peče! a da znate kako tek čisto lišće ili domaće puca, ajme miline! duvao sam prije ko konj, jer vuklo me, a sad duvam lagano i u svom umu jasno! A high-a ne fali niti ovisnost gari...

Duhan = slabost = ovisnost
Vutra = milina = zadubljenost

Peace
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
ne znam kako bi duvan mogao da utice na to da ne mozes daosetis "pravi" haj,
ja stavljam 20-30 posto duvanja, nekad i 50 posto samo zbog toga sto bojle gori kdzo.
a ko oce cisto, tu je bong, lula, vaporajzer...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful

CrazySmoke

Banned
Banovan
15.08.2013
142
135
43
U nigdjezemskoj ;)
WeeDiC, mješanje s duhanom puca kao jače ali na slabost, koja i nije jaka kao kad se čistak puši. ali za to vam se mora tijelo očistiti od duhana, da bi vidjeli da doista jače udara i duže drži. 5-6 dimova dobre vutre te samo tak zadere. mene puca i prašina i lišće i muške biljke sasvim dobro iako malo veći joint smotam tad. i gori sve to dobro pa i da nije osušena najbolje, taman do drugog dima žar izdrži ili i duže, samo treba dobro smotat bez lufta unutra. puno veći bedovi su mi bili dok sam miješao a kad nisam imao za pušit nego sad.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Ako hoćeš reći da nekoga tko ne puši duhan pljuga jače pukne i duže drži u krivu si. Neznam o kakvom je luftu riječ, nisam ga još upoznao. To što te sve pukne je zato što nisi nabio toleranciju, a velikim dijelom placebo efekt.
 

CrazySmoke

Banned
Banovan
15.08.2013
142
135
43
U nigdjezemskoj ;)
Luft znači praznina :) treba smrvit bolje pa se lakše smota. iz iskustva govorim da je bolje i moćnije ćistaka, začudio bi se. ali duhan je veliki problem k tome da se spozna, a kad se spozna usrečit će te :) evo sad sam skurio prvi joint danas, a s obzirom da je lišće smotao sam si dužine i debljine malog prsta i tako me fino manta :) i nikakva bedara mi nije bila tokom dana.

Pušite čistaka ljudi
mudar se tako trudi
opojnost na nivou je
da to samo i saznate
muzika čini stvar luđe
pušite al i da nije tuđe
dodaj meni vutru brate
s vama pušit to mrak je

:)
ne, to mi je drugi danas, popodne sad se sjetih :) velim vam, ubija :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

CrazySmoke

Banned
Banovan
15.08.2013
142
135
43
U nigdjezemskoj ;)
http://www.vecernji.hr/moje-zdravlje/evo-sto-se-dogadja-u-vasem-tijelu-kad-prestanete-pusiti-634787

Evo i ovo ako što potkrepljuje činjenicu da je duhan dim za sebe koji utiče na krajnji efekt djelovanja. iako sam bio zadivljen kad sam prvi put pušio čistaka kako lijepo puca, opet me vračalo na mješanje. i svaki put kad bih nakon nekog vremena bez duhana mješao(a cigarete nisam ni pušio osim tu i tamo rijetko) svaki put bih bio iznenađen kako me puca i drži.

Stoga ostavite duhan
on je kao neki loš san
i uvidite što je iskustvo
cannabis kao jedinstvo
sve želje močne postaju
a loša djelovanja nestaju
iako to nije sve za svetost
za to morate imati krepkost

izvinite ako vas smaram pjesmom ali poduvao sam si sad a kad me nešto hoće, što da se sputavam. :)