Ne radi me ko prije ....

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

maSe

Aktivan Član
14.01.2009
70
4
0
33
Prije 3 god poceo duvat,duvao bas stalno bez prekida a kad je nema stalno sam mislio na nju.Zasadio pa mene i druga klepila murija,imo nekih problema u kuci depra me pucala i lijecio sam se uvijek jointima i dobro mi je bilo a kad nema jointa mora se pronac nekako samo se na to misli i to je najprece.Onda sam odjednom stao,napokon pauza poslije toliko duvanja i onda su me poceli derat crnjaci strah me neki puco i onda progutam 4 lexiliuma,i onda dodju jos tezi crnjaci i jos tezi bedovi,ispricam tako staroj odem psihijatru javim se propise mi lijekove neke pijem ih jos uvijek i bolje mi je.Stara mi rekla ako nastavis pusit travu poludjet ces skroz i od tad svaki put kad je zapalim nikad mi ne bude feeling isti ko prije samo me neki bedovi pucaju.Sad skroz rijetko zapalim al zelim se rijesit bedova,i zelim da me opet vutra radi ko nekad,al kako ?
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
nabavi kvalitet,(skankic light mene odusevljava,)i promeni nacin zivota. Uradi nesto pametno i korisno i filig ce biti bolji. Kad si u bedaku,marihuana ume da pojaca stanje depresije. Ne utice na svakog isto i tu tesko mozes sta da promenis.
Nadji devojku ako vec nemas...ako nista,probaj sa momcima..heheh sala mala,jbg,da razbijemo monotoniju.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Slažem se sa Sulundarom :) Inaće,ako još uzimaš lijekove,moguće je da zato vutra ne djeluje na pravi način. Zapravo ti mama ima pravo u neku ruku, jer mješanje farmaceutskih lijekova i vutre često nije dobro.
Ako nisi zaposlen, pod hitno se zaposli. Ako studiraš ili nešto takvo, potrudi se dvostruko. Svaka aktivnost ti daje manje vremena za "filozofiranje" i crne misli. Isprobano :) djeluje :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: VutropuhacSrbija
23.07.2011
7
2
0
36
Taj problem koji imaš zove se anksioznost, mnogo ljudi ga ima da to i ne zna. Proguglaj malo ili pitaj psihijatra oko toga. Vutra će te raditi kao prije kad složiš te stvari u glavi. Pričaj sa starom na temu vutre, žena garant misli da ti je sve to zbog nje...a ustvari nije.
Evo link jedne stranice (nije reklama, bar se nadam da se neće tako protumačiti) koja je mnogo pomogla mom zaručniku oko istog problema: Anksioznost.net | Izle
I poslušaj savjete iznad mene, sigurno je da svaka aktivnost ostavlja manje prostora za razmišljanje o glupostima.
Nadam se da će ti ovo bar malo biti od pomoći, sretno...
 

Lilly

Aktivan Član
12.08.2011
84
302
53
Wonderland
Evo ti jedan savet, nadam se da ce ti pomoci, zato sto je meni pomoglo i to neverovatno mnogo! Ne zelim ispasti neki filozof, pa cu pokusati ukratko - sve je u glavi! Pokusaj samo, za pocetak, da aktiviras jednu malu pozitivnu misao. Samo jednu. Pomisli na nesto lepo, nesto sto volis, nesto sto ti prija, bilo sta. A ta jedna mala pozitivna misao ce za sobom da povuce drugu. I tako redom. U pocetku ce da bude tesko, normalno je da ce se bedovi vracati, ali kada se osetis lose, uradi nesto sto ce ti promeniti raspolozenje, bilo sta sto volis, pusti muziku, pojedi nesto ukusno, i da vidis kako ces se osecati bolje. Samo pokusaj da blokiras tu negativnost i daj sve od sebe, a kasnije i neces morati da se trudis, pozitivne misli ce dolaziti same od sebe, i sve vise brisati one lose. Moras shvatiti da ti ustvari kreiras svoju stvarnost. A kad pocnes da se osecas bolje, kada budes opusteniji i sretniji, zapali lepu buxnu pa da vidis kakav ce da bude feeling ;) a lepe misli mogu samo da donesu lepe stvari, veruj mi.
Mozda ces pomisliti da serem, ali ja sam pokusala sa samo jednom malom pozitivnom misli, koje su pocele da se sire, i danas mi je zivot neverovatan i sve je bolje i bolje :D ne daj se, ne boj se, veruj u sebe i nikad ne odustaj. Sretno :)
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Znam masu ljudi koji su duvli godinama dok ih nije poćelo pucati na paranoju i strahove više ne koriste uopće nikad ih to nije prošlo.Nadam se da ti nisi među "neizljećivima"ali moraš se pripremiti da postoji mogućnost da možda više nikad neće biti dobro.
 

herb-o-logist

Aktivan Član
05.04.2011
177
25
0
33
Dobro kaže Lilly. Sve je to u tvojoj glavi i samo o tebi ovisi hoće li to prestati i kad će prestati. Napravi nešto korisno na osobno zadovoljstvo i bolje ćeš se osjećat. Nađi unutarnji mir i sve će bit ok. Kad sljedeći put zapališ pokušaj ne razmišljati o ičemu jer iz tog nema izlaza onda. Uživaj u trenutcima koji se trenutno događaju i bit će dobro. Meni se to isto znalo dogoditi tu i tamo i sad je sve u redu.
 
23.07.2011
3
3
0
36
Anksioznost def.. Sajt koji ti je preporucila moja zena morao bi pomoci, sve u svemu sretno. Ja sam nedavno izasao iz tog "poremecaja" samo mi je malo problem sto marihuana ne radi ko prije jer jbg. moras praviti krace pauze ako nista. Mislim da cak ni heroin ne djeluje dobro nakon nekog vremena kao na pocetku (mada ga nikad nisam vidio uzivo niti upoznao nekog ko je na tome a niti zelim). Btw inace ako pusis ovo sa ulice, ne znam kako bi to nazvao hm... SMECE NA KVADRAT, morao si primjetiti da je sve losija kvaliteta istog. Ima i do toga... nego ti zasadi sebi .. bob marley best pa ces vidjet samo nebo i krila zvjezde i tako to
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
mozda nebudem od neke pomoci ali zelim se nadovezat sa "sve je u glavi".... mi zapravo ni sami nisam svijesni kako nas mozak funkicionira i sta sve moze... stvar je u tome da mi radimo toliko puno stvari u glavi kad mislimo da ni ne radimo.... dok spavamo mozak radi duplo vise nego kad si budan... zato odmaras druge djelove... da se vratim na bit... nemoze nitko mase-u pomoc zapravo, svi mu mozemo dati neke savjete, isto kao i majka ili bilo ko drugi s kim je u kontaktu, on zapravo mora pomoc samom sebi... znam par ljudi koji se ni ne trude da budu sretni... mozda se trude ali si uvijek neke ciljeve stavljaju ili zadatke prije nego sto si zadaju zadatak da "budu sretni"...u takvim situacijama najcesce sudjeluje pritisak od strane prijatelja, roditelja itd... moze biti i neki strah.... moze biti i stres... ali ako dovoljno razmisljas glavom, shvatit ces da sam sebi si i vise nego potreban, zapravo ti netreba nitko drugi nego ti, moras samo naci odgovor u sebi i svojoj sreci... drugo sve ce krenutni samo od sebe, i naravno ljepse :) peace out!
 

maSe

Aktivan Član
14.01.2009
70
4
0
33
hvala puno svima na komentarima shvatio sam sta hocete da kazete pokusavam popravit situaciju ide malo na bolje,ajmo ako ima jos ko kakav savjet
 
12.07.2011
15
0
1
auuu jbt gdje 4 leksilijuma odjednom O__o pa nije ni cudo sto te ne radi.i meni tako ponekad dodje da me ne radi skoro nista,jos pogotovo ako uzmem neku tabletu..bolje je sama vutra,ne mijesaj je sa tabletama.
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
75
28
30
Mozda te sad rade bedovi kada varis zbog neke grize savesti...definitivno je da imas neku blokadu u mozgu koja ti ne dozvoljava da uzivas u vutri kao pre...Ne bih da idem odmah na to da imas neki poremecaj ili daleko bilo neku bolest... Za ove crne misli su ti vec svve rekli sta treba i kako...A sto se tice vutre, nemoj da forsiras sad nesto da varis ako ti ne prija, sta vise, trebalo bi malo da promenis odnos prema vutri i rascistis neke stvari i sa sobom i sa njom ((:)
 

maSe

Aktivan Član
14.01.2009
70
4
0
33
mazare molim te objasni mi malo bolje sta da nabavim sebi nisam te skonto,a gotov sam se rijesio anksioznosti sad sam pozitivan i super mi je zelim neko vrijeme da zaboravim na vutru i da je ne pusim jer uvijek imam neku negativnu misao prije nego sto je uzmem pa me poslije dere paranoja a kad bi bio pozitivan prije uzimanja ja mislim da bi me odradila da valja
 

kutije

Aktivan Član
07.07.2011
89
36
18
47
Ne pusi ako si lose.
Kad mi je dobro i zapalin bude mi jos bolje.
Kad mi je lose zapalin, bude mi jos gore.
 

maSe

Aktivan Član
14.01.2009
70
4
0
33
prije 4 dana sam je pusio i bilo mi je super nije me pucala paranoja,ja mislim da tu dosta zavisi i od drustva
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Ovisi ti to frende o apsolutno svemu...Prijasnjim iskustvima, trenutnoj priči koja se prica dok se pljuga pali/pusi...Sta si radio taj dan prije samog pusenja...Lili je ownala sa komentarom, procitaj ga jos par puta. U svakom slucaju rijesi se tableta pod prvo...Druga stvar koja ce ti pomoci je aktivnost. Bila ona fizicka ili psihicka reagirati ces na nacin da ces vise sa samim sobom biti zadovoljan. Ako vec nemas posao ili ne studiras uhvati se neke igre. Sjedi i zabrij na igru. I kad ju ne igras misli na nju i sta ces raditi kad ju upalis. I onda zapali pljugu dok je igras. Bilo sta napravi na ovaj nacin cisto da odreagiras i da se "naviknes" na nesto drugo a ne na paranoje i ostale *****rije...sretno sta da ti kazem
 
18.03.2012
18
3
0
31
Bizzarius je napisao(la):
Ovisi ti to frende o apsolutno svemu...Prijasnjim iskustvima, trenutnoj priči koja se prica dok se pljuga pali/pusi...Sta si radio taj dan prije samog pusenja...Lili je ownala sa komentarom, procitaj ga jos par puta. U svakom slucaju rijesi se tableta pod prvo...Druga stvar koja ce ti pomoci je aktivnost. Bila ona fizicka ili psihicka reagirati ces na nacin da ces vise sa samim sobom biti zadovoljan. Ako vec nemas posao ili ne studiras uhvati se neke igre. Sjedi i zabrij na igru. I kad ju ne igras misli na nju i sta ces raditi kad ju upalis. I onda zapali pljugu dok je igras. Bilo sta napravi na ovaj nacin cisto da odreagiras i da se "naviknes" na nesto drugo a ne na paranoje i ostale *****rije...sretno sta da ti kazem

Da, to ti je sve u glavi, tvoj način kako razmišljaš o nečemu, jer ako, recimo kada idem zapalit, znam s svojim društvom(ovisi ponajviše i o društvu), počnemo pričati o "spektorima", kako su uhvatili nekoga tamo lika, i nesto sto cujemo na tv-u o palim dilerima, sve pričamo i ništa normalno sve. Zato jer jbg, mi smo već odvratili se od tih negativnih misli i znamo se tako reći obraniti.Ali nemoj me krivo shvatiti, zna uvijek biti trzavica, jer (svatko ima nekoga u društvu tko je nemiran, infantilan) koji zna uvijek zajebavati, pokušati stvoriti paranoju, jednostavno "kreten", koji pokušava plašiti i sl. Poslušaj prijašnje savijete, i budi uvijek gdje ce ti biti ugodno. :smoke18: sam nakon dugo vremena :D
Ovo sam pisao pola sata:icon_eek::icon_mrgreen: