Ne radi me trava :( !!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
19.04.2015
0
0
0
28
Pozdrav raja,

Sam naslov sve kaze, jebeno me ne radi trava.
Na prvi pogled cete vjerovatno svi reci ne uvlaci dobro, ali zaista nije tako, ne drzim dim u grlu nego ga uvucem punim plucima :D

Travu sam do sada koristio oko 6-7 puta, ali je to uvjek bilo pri kraju veceri te sam bio totalno ubijem od alkohola te sam mislio da zbog toga ne osjetim efekat.

Ali juce sam totalno trjezen, poslije faxa otisao na travu, popisili smo oko 5-6 dzointa u krug, ali nista, jebeno nista, ni da me takne sto bi pikac rekao.
Jedino sam nakon zadnjeg dzointa mozda osjetio kao mozda malo opustanje (kao da sam popio 2 pive).

Ako neko zna sta je problem neka pomaze :D

Sem trave sam jednom konzumirao speed, takodje mrtav pijan, nisam imao nikakve promjene ( mozda zato sto sam bio oduzet), ali ujutru kada sam se probudio osjecao sam se fantasticno, nestvarno, ko da sam dozivio ne znam ni ja sta.

Hvala
 
17.12.2013
12
26
13
Probaj smanjit ocekivanja , i nemoj stalno analizirat jesi li napusen ili ne , opusti se , radi to sto si radio i prije pusenja jointa :D
Također previse konzumiranje alkohola moze da smanji osjetilne funkcije , sad ne znam je li to moze imat veze s tim .. pozz :D
 
19.04.2015
0
0
0
28
Hvala na odgovoru,

Ovo sto si rekao za alkohol je moguce.
Ali naveo sam primjer od juce, gdje nisam uzeo niti trunku alkohola, a konzumirao sam cak 6-7 jointa ni sam neznam, ali nista :(
 

Stastopojo

Aktivan Član
08.02.2015
374
749
93
32
Najvjerovatnije je trava loseg hvaliteta... A zabranjeno je na forumu pisati o hemijskim drogama, ovo je forum samo za marihuanu koja nije droga, pa da znas da se to dvoje nepotrebno ne povezuje.
 
19.04.2015
0
0
0
28
Oke, onda da se drzimo trave.

Nije "tolko" ni losa, jel sve ostale oko mene je poprimilo fino.
 
17.12.2013
12
26
13
A ima tu raznih faktora , kakva je trava , kako je smotano , kako se osjecas ...
ako vama treba 5 , 6 jointova da se naduvate onda neznam kakva je to vutra :D Kakav ti je smoke , okus i miris te vutre sto si pusio?
 
19.04.2015
0
0
0
28
Sto se tice juce,
hmmmm
Okus i miris ko da nisam ni osjetio, ili vjerovatno nisam obratio paznju na njega. Samo znam da sam uspio par puta spaliti grlo.

A u prethodnim slucajevima kolko se sjecam, osjecao sam gorak ukus.
Miris neznam kako bi definisao

Ovo je sad bilo 5-6,
ali inace je uvjek kriza :D ( 1 - 2 - 3)
 
17.12.2013
12
26
13
Saznat ces sta je kad probas neku drugu vutru :D Tako sam ja pusio ovu ulicnu gradsku , zgadila mi se vutra bila na jedno vrijeme , trebalo mi 2 jointa da se samo opustim , dođoh u švicarsku i probam neku jebenu indoor travu , dva dima i ja sam bio u drugom svijetu :D

I da , probaj na bong ili gravitacijski bong , onda ces vidit kako udara :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.