Ne radi na prvu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

klada1115

Aktivan Član
09.05.2015
298
267
63
Desi se ljudima koji prvi put idu zapalit da nista ne osjete...kak sam ja to primjetio oni se malo i ugruvaju ali od nekakvog pre velikog očekivanja, možda nervoze ili straha i ne opuštenosti ne osjete rad
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
naravno, mislim da kod preko 20% ljudi nema dejstva sa prvim pusenjem. mada mongi i ne znaju sta ih je snaslo, kao ja na primer, onda drugar zavio drugi pojacani i stondiranje, lezao ceo dan i pola noci :D razbiven ko mali majmun.
 
06.09.2015
14
6
3
Tuzla
Ehh ovako... zadnjih dana sam bila pod stresom, pos'o i sve se sastalo, tako sam dosla na ideju da uzmem jedan dzoint od inace dobrog prijatelja u nadi da me smiri i opusti.. nikada to nisam probala i iskreno zanimalo me kako sve to izgleda i djeluje . Znaci dzoint sam dobila gotov , nizam bila prisutna kada je motao. Nakon ispusenog dzointa mislila sam da ce se desiti nesto, neko cudo jer stvarno ne znam kako djeluje, medjutim ono sto sam osjetila nakon 20 min je samo blaga oduzetost nogu, ruku i vilice, hladnocu i pospanost. U jednom trenutku sam pomislila da mi je namotao neko sranje, mozda neke obicne trave, cajeve, ne znam, jer sam mislila da to drugacije djeluje, da li je moguce da je to bio dzoint pravi ili prevara ??? :D
 
06.09.2015
14
6
3
Tuzla
Pa ne znam, moguce je :banana_rasta: jer mi je to bilo kao kad promjenim cigarete, uzmem jace neke pa me 'zabace' malo. Kontala sam da su mozda smotali duhana kakvog jaceg i tako me obmanuli :D:D
 
06.09.2015
14
6
3
Tuzla
Dovoljno sam odrasla da znam, a to sto nemam iskustva s tim, to sto sam bjezala od toga, to sto sam imala strah od toga je nesto sasvim drugo. Ne mozes ocekivati iskustvo i znanje od nekog ko se prvi put susrece s tim, ne znam kako djeluje, ne znam kakav je osjecaj, mogli su smotati sto su htjeli, ja ne bi provalila, zato pitam vas 'iskusne' .
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Moraš osjetit intezivan miris, ne miris duhana nego miris trave, ako ga nisi osjetila, jbg izradili su te :(
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Kod nekih koji prvi put zapale dzoint, ne osjeti se puno. Ono sta si napisala, da, pušila si vutru. Kada zapalis drugi ili treći dzojnt tek tada ćeš osjetiti pravi rad. Samo opušteno, po mome ti nisu uvalili ništa, nego je tako kod početnika. Samo opušteno.
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
mozda su ti ocekivanja bila prevelika mislila si da ces imat neke lude tripove.a ustvari je high bio laganica opustanje i tako
 
06.09.2015
14
6
3
Tuzla
Daaa, imala sam mozda prevelika ocekivanja, jer par puta u drustvu gledajuci "napusene" osobe bili su totalno drugaciji, i mislila sam da ce tako i meni da bude, pa kao ajde da probam, opustim se i tako u tom fazonu. Međutim nista od toga sto sam vidjela na drugima, meni se nije desilo, iako sam poslije toga pila i alkohol, ali normala sve :thumb: Mozda sljedeci put bude bolje :)
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
svako drugacije dozivljava neki ljudi imaju imunitet(ne mislim ne udara nikako nego jednostavno ih spusti samo i nije im osjecaj koji bi ponavljali)
 

changadmt

Aktivan Član
13.05.2015
523
1.980
163
35
pusila si iz pogresnih poriva sa pogresnim i prevelikim ocekivanjima...
moje misljenje je da se vutra ne pusi zato sto ti je zivot sranje...nije to magicni stapic.
mislim, jeste, ali ne u rukama totalnog pocetnika...:p
i zasto nisi popusila sa tim prijateljem? mogla si imati opustenu konverzaciju sa prijateljem, prepunu smesnih , zanimljivih, ili pak filozofskih tema...neka kaze ko sta hoce,ali trava je pre svega drustvena "droga", i to posebno za ljude koji tek krecu jer ima moc da te otvori i poveze sa drugim ljudima, na potpuno nekom novom nivou...
nemoj da pusis sama i iz ocaja...nego iz zelje da istrazujes - sebe, pa i druge, mozda nove delove sebe i svog uma, pa na kraju i zbog uzivanja, razbibrige i druzenja...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mahnita

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
imao sam ja legu..kao njemu prvi put i došli do njega u stan.ja donjeo dim koji bi slona usmrtio :D
zamotam ja 6 i krenemo..prva..druga...6 :D
ja mrtav..smijem se umirem...
kreveljim se..
ja pogledam njemu ništa..
Ja onako...WTF????!!!! NEMOGUÆE
ja se nakako priberem i kažem šta ti je..on kaže meni loša roba..ja kažem daj da ja vidim kako ti to vuèer..on povuèe.i ZADRŽI DIM SAMO U USTIMA..UOPÆE NEUVUÈE U PLÆA I NEDRŽI ..samo onako povuèe i odmah baci dim van...ja popizdio..
reko ajde sada napravi ovo:udahni svom snagom dim,progutaj ga,drži ga u sebi 10 sekundi i pusti kroz nos.

Izdržo je 3 hita,pao na pod i usro se od smijanja :D :D :D :D

tek toliko o dimljenju sa noobovima :D LOL


jA sam u tim neki pocetcima razvio teoriju/zabriijo ne znam da me jace puca ako ga pustam kroz nos (kao prolazi kroz mozak :D ) i dan danas tako pusim..:D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica
06.09.2015
14
6
3
Tuzla
Sljedeci put cu pametnije, a prvi put sam blago receno 'zanijemila' tako da mi to ne igra ulogu, i da sam bila u drustvu mislim da ne bi imala sta da pricam jer sam bila usporena, umrtvljena , pospana, cak mislim i da sam zaspala na par min u autu, nista posebno....