Ne radi na prvu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.01.2015
175
107
43
Zasto trazis da ti oni motaju? Nije neka nauka smotati joint, a nije ni motalica skupa. Ovako ne znas koliko su ti trave stavili, a koliko duvana, i nemoj da verujes ljudima. Verovatno ni oni ne znaju sta motaju, tako da si im dzabe trazila sta god da si trazila..
I pre nego sto popusis hed, prouci malo koliko ces popusiti, i na koji nacin.
 
06.09.2015
14
6
3
Tuzla
Navodno "razumiju se" , znaju..... a poznajem ih dugo, druzimo se inace. Nakon tog prvog pitali me sa smijeskom Kakav je aaa , ja ostala ono :whato:: koga kuliras , zato sam trazila reklamaciju :D:D
 

Mahnita

Aktivan Član
11.08.2015
234
1.014
143
43
Oduzela si sebi "rad" takodjer i alkoholom. Vutra ne simpatise alkohol :) Mix trave i alkohola uglavnom ljude spusta na nacin koji si opisala.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Pivkan sat nakon jointa malo digne rad.
A sa druge strane se najviše naduvam kad nesvjesno pomislim... ova me ne radi uopće.Stoga,budi oprezna :D da se nebi izvrnila,hehe
 

Mahnita

Aktivan Član
11.08.2015
234
1.014
143
43
Samo se ti oTpusti drugi put i ne ocekuj nista jer svakako se morate prvo upoznati, ti i "rad-ovi" raznorazni. I to je bio rad. Taj rad :smoke: :) A ako su ti stavili caj, kako ti velis, onda neka nam kazu gdje ga nabavljaju da i mi uzmemo i da se ne zajebavamo sa lerimadi i uzgojima :D Sretno sister :let:
 
09.11.2014
134
80
43
A sta ti recimo ocekujes? Ja kad sam prvi put probao bilo mi je isto kao i tebi i to mi je zapravo bio pravi dozivljaj. Ti kao da ocekujes neke halucinacije ili sta ja znam. :)

Puše travu zeko i pile... I složi zeko malo jačega i da piletu da proba. Pita ga:
- I pile, osjećaš što?
Pile kaže:
- Nita!
Složi zeko još malo jačega i da piletu. Isto ga opet pita:
- I pile, kako je sada? Osjećaš sada što?
Na to će pile:
- Opet nita!
- A u mp3! - pomisli zeko - Složit ću još jednog...
I složi zeko, ono, bombu. I da piletu opet.
- I, pile moje, nemoj mi reći da opet ne osjećaš ništa!
A kaže pile:
- Ne. Nita... ni kljun, ni nogice, ni krilca, nita...