Ne radi na prvu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
11.07.2007
18
0
0
33
a jednom secam se pusili smo holandski kvalitet imao sam tripove da drugarima svetle oci u crveno i to bas jasno CRVENO,kasnili mi zvukovi nikog nisam mogo da cujem flesirao sam da ce cale da me navata i gledao na vrata non stop xD:signs054::signs054:
 
24.09.2007
6
0
0
32
Neznam ja sam prvi put bio ubijen bojao sam se oci zatvorit jel me bilo strah da cu umret srce mi je lupalo paranoja me drapala nikad me nije uhvatilo kao prvi put , sad me zna spustit al nikad kao onda ...
 
19.09.2007
26
0
0
32
Ja kad sam prvi put probao 3 dima (tad nisam ni cigarete znao pusit) sam se tolko naduvao da sam teturao do doma.... tako da mislim da je obratno, tj. da prvi put najjace, onda slabije.... moguce da onda kasnije opet postaje jace i jace, ali ja sam kazem koje je moje iskustvo (za razliku od toga kolko sad djeluje)
 
29.08.2007
40
1
0
32
Meni je bilo prvi put sesti razred osnovne skole,zapalio sam prvi joint sa bratom koji je tada bio 1 razred srednje skole pa je mogo nabaviti vutre,meni je prvi put bilo onako pomalo mucnina i srce je kucalo koda ce ispast van i tako je bilo nekih sat vremena pa poslje toga je bilo onako veselo stanje bio sam veseliji...tako je bilo prvih par puta,a kasnije kada sam naucio pravilono pusiti kada sam se vec pomalo naviko postalo mi je super,pusim od sestog razreda a sada sam 2 srednje i nikada nisam pozalio sto sam ikada zapalio prvi join jer jednostavno uzivam u tome i nepusim radi drustva ili tako necega nego bas cisto radi sebe jer mi se svida...!!!:):)
 
05.11.2007
7
0
0
36
pa obicno svi prvi put puse smece od dima a i neznaju pusit tako da ne puca...
znaci, dobar dim, odredena kolicina dima, drzanje dima u sebi što duže (to je jedan od glavnih faktora djelovanja, pocetnici neidu za tim).. i tako...
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Potrebno je par sekundi da se pokupi THC iz dim tako da dosta bacas ako izbaciš odma a baš to dosta ljudi radi prvi put jel se ili boji djelovanja ili se samo preserava a zapravo ne želi napušit.

A i ako netko ne puši cigarete sigurno ne zna odma kako treba uvlacit dim tako da im vecina dima ni ne dodje do pluca.
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Ja i dalje tvrdim da dugo zadržavaje dima u sebi nema apsolutno nikakvog smisla posto se THC pokupi u krvotok gotovo isti trenutak nakon udisanja. Napominjem jos jednom... Probao sam pusiti istu travu u dva jednaka jointa sa 'drzanjem' i bez... i djelovanje je jednako jako... Moždane stanice su jako osjetljive na nedostatak kisika i zato kod duzeg drzanja osjetis neki dodatni efekt, a to nije nista drugo nego MANJAK KISIKA U MOZGU. Svako duze zadrzavanje daha prvo se osjeti na mozdanim stanicama kojima je kisik najpotrebniji, i kod ekstremnih slucajeva mogu nastati trajne promjene i propadanje stanica. Jos dodatna stvar je da manjim zadrzavanjem dima nasa pluca pokupe manje katrana. Vi slobodno drzite ako vas 'zabija'... Zabija drzanje daha i bez trave... i legalno je!
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
U pravu si sto se tice dugog drzanja,to uopce nema smisla.

I ja sam probo istu travu pusit tako ko sto pusim cigaretu i drzeci dim u plucima i postoji razlika,mala ali se osjeti.Pušio sam i tako da sam držo po 10-tak sekundi i onda se vec dogadja to sto ti kazes ostaje mozak bez kisika,nista jace ne djeluje samo je neugodnije.

Ne mogu sad naci neko istrazivanje koje je pokazalo da je dovoljno 4-5 sekundi da pluca pokupe sav THC al bilo gdje procitas pise few seconds,nigdje ne piše da samo udahneš i odma izdahneš.

Evo našo sam zašto neki misle da treba dugo držat dim i da onda bude jace http://www.erowid.org/plants/cannabis/cannabis_info23.shtml
zato što ne uvlace dim u pluca.Zanimljivo nisam znao da se i tako THC upija.

Vi koji mislite da vas bolje pocua kad dugo drzite jednostavno nakon svakog dima udahnite zrak,malo držite i tek onda ispustite.
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Evo-

Smoking/inhaling: Burning or vaporizing the cannabis and inhaling the smoke into the lungs is the fastest route to the blood stream. Conventional wisdom is that holding in the smoke increases the effects felt. Recent research shows the opposite; it causes more harm to the lungs without increasing the amount of THC absorbed. Studies done in Australia indicate that 95% of the THC in cannabis is absorbed in the first few seconds of inhaling. Holding in the smoke longer just allows more tar and other noxious chemicals to be absorbed. Take small, shallow puffs rather than deep inhalations.

To i ja kažem par sekundi i dosta al opet ne baš uvuc i odma ispustit dim.
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
ja mislima da prvi put ne osjetimo nista iz dva osnovna razloga

1. Udise se jako mala kolicina zbog straha
2. pusi se neko smece za koje kazu da je marihuana a rijec je o prpi ili liscu

ili kombinacija oboje.. :)
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
Cesto covijek kod prvog uzimanja bude toliko uzbudjen da ga jednostavno ne takne jer ocekuje nesta ,a ne zna ni sam sta i onda od tog filma ni ne skuzi djelovanje vutre.

dok ima slucajeva da covijek od prvog jointa toliko odljepi da ga moraju smirivati i tjesiti


bas je relativno ko sto je netko rekao
 
27.11.2007
2
0
0
39
imported_Bugi_bi je napisao(la):
istina je to prvo pusenje ne udara...govorim o normalnim kolicinama..ono 1 joint...
ja nisam prvi put nista osjetio....onda mi je prijatelj napuhao vrecu dima, ja sam je stavio preko usta i nosa i samo disao normalno....i disao...
i zamalo se nisam onesvjestio....ali kad sam otvorio oci sve je bilo kao u snu...
anyway ni moj frend nije prvi put nista osjetio....a zna covjek pusit...
moja sestra nije par prvih puta nist osjetila...
jednu prijateljicu sto je inace jako jako jako osjetljiva na alkohol, je prvi put kad je provala travu, totalno je zamantalo...bas je oprao cijeli efekt...znam da trava nema veze sa alkoholom al eto...inace od 3 bocice vodke ona pada u alkoholnu komu....
i ona je jedina koju znam da je prvi put odma osjetila efekt...
to je sto znam iz iskustva...
Istina tako i ja imam frenda mi se ssvi napušimo a on pljucka i i ja i drugi frend znamo da se preserava jer se boji staraca, jedanput sam mu rekao dule povuci i zadrži u sebi napravio je to par puta i doslovno jeegetirao ja sam umro od smijeha rušio sam se on je rigao kroz prozor, i poslije toga opet i dalje pljucka, i zato mu više ne dajem travu jer sere to su seratori i glumci glume frajere, a obični su kurci, ja kad sam kupio kilu trave častio sam ekipu cijelo ljeto jer sam dobar , a i na kraju sva ta sad ekipa sere protiv mene ljudi , takva nezahvalnost užas
 
06.12.2007
0
0
0
31
Ja prvo sto sam probao je bila vutra. I prvi put me nije nishta udarilo, dok je mog ortaka skroz!
Nakon toga sam skuzhio kako treba pravilno duvati, tako da je vecheras round 2! :rasta1:

Pejs, bracho gujaneri! :D
 

GizmoBlaze

Aktivan Član
26.11.2007
96
1
0
33
Ja sam prvi put pushio gandzhu na kraju shestog razreda..nisam ni znao pushit..ono vjezbao sam se na cigarama kako uvuchi dim i to..Ali ovaj moj nenormalni haver iz zgrade koji je stariji od mene 3 godine(znaci bio je 1. razred srednje skole tad)zbavio nam neku dobru gandzhu(tako je on rekao jer ja tad nisam imao pojma o tome kako razlikovati kvalitet gandzhe).I mi smo otisli kod njega,srolao nam on jednu roru ,povuchem ja dim,dva,tri, i samo mi neka magla padne na ochi..Tada sam bio drito onaj Ice Cube iz filma "Friday" kada ga je Smokey(Chris Tucker) napushio..Sjecam se da sam isao do wc-a na umivanje x puta,imao sam neke paranoje,srce mi je kucalo kao uzi,kasnio mi je zvuk..Imao sam izoshtreno culo sluha na neke odredjene tonove i stalno su mi oni zvonili u glavi..Uglavnom..volio bi ponoviti to jer poslije toga sam se samo par puta naduvao tako jako da mi magla padne na ochi..Sada osjetim neki lagani high..Nekad je pojachan nekad smanjen..sve zavisi od kvaliteta vutre..
Pozdrav:thewave: