Ne radi na prvu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

extranoize

Aktivan Član
04.01.2008
255
22
0
35
ja sam prvi put osjetio. itekako (jel ovo jedna riječ? lol).
problijedio sam ko krpa, oblio me znoj, nisam znao di sam....
bilo je i pive pa onda rigoletto...kasnije sam popio 100 čaša vode i zaspao ko beba :baby:
 
30.01.2009
12
0
0
39
hah a kad se sjetin 1 put san uze piz dima i posa iza policije ajme lol ja sam sa paketicem i nekako sam smota u a4 papit otkinut na pola i cjeli paket san stavi a tada je bilo dosta u 50 kn (zlatna vrimena)
podimi ga i nis .. ne puca i ono dodem u centar spustam se glavnom ulicom i skrecem desno i imam totalno bolesno realni feeling da su mi noge posle desno a gornji dio tjela ravno heheeh

sick dude
 
08.02.2009
20
0
0
34
prvi put... 7. ili 8. raz bratic me navuko. sjecam se da smo uzeli panj neceg neznam sto i otisli u neku sumicu zapalili i nis mi nije bilo, a onda kad sam krenuo kuci poceo sam vidjet neke sjene u mraku neznam ni sam sta sam zabrijo ali sam trcao nekih kilometar do kuce... i zaspo. the end.
 
30.08.2008
6
0
1
36
...mislim da je stvar u tome da netko ako pusi sam i to po prvi put,ne zna kako treba pusit...
Ali ako pusis prvi puta,al s nekim likom koji je vec dobro odimljena sunka,ne gine ti high stoned
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ma shema je da prvi puta tijelo niej naviklo na thc i onda se prijeđe granica napušenosti i dolazimo opet do normalnog stanja svijesti. Ono toliko se u biti prepušiš da ni napušen nisi.:icon_lol::icon_lol:
 

tam

12.04.2009
5
0
0
35
Uopće se ne sjećam kad sam prvi put pušila joint, bilo je to prije 10- tak godina, još uvijek mi je predobro... :)))
 

R.M.

Banned
Banovan
19.05.2009
1
0
0
30
ja prvpat probav pred tri godini i pusev od cigara poso drugarot neznaese da srola joint kao so treba i toas ne se osekjav nekako haj samo me isusi i tolku ali toa e zaradi tapa gane. I mnogu e bitno kako ke pusis isto kako i sto pusis
 
12.06.2009
2
0
0
33
ja sam prvi dzoint popusio 2005 god. I jako sam se razvalio...
Pusilo nas je troje samo jednu buksnu, i to nas je drzalo 3-4 sata
Bila je prskana sa nekim sranjima od kijih su mi noge klecale.
POZZ SVIM DUVACIMA NA BIVSIM BALKANSKIM PROSTORIMA
:D
 
05.01.2009
3
1
0
32
Moj prvi put je bio pre godinu znaci tada sam ima 17 god. Sad sam punoletan :) cisto da znate. Pre toga sam u skoli uzeo jedan dim ali nista nisam osetio, i jednostavno sam mislio da je to tako, da kad pusis travu ne mozes nista da osetis.... tj da su kao cigare :)) Drugi put ja sam naso lika starijeg da mi zavrsi. Odosmo mi pored reke on izvadi dobar joint i tu sam bas dobro uvukao. Prvih 5 minuta nista nisam osecao. Ali posle je krenulo da me radi. I tako sam se lose istripovao da mi nije bilo dobro. Mislio sam da sam na nekom drugom svetu da se nikad necu vratiti. Hteo sam cak i da idem u Crkvu :) ... Znaci prvi put me je radilo, al sam se lose istripovao. E vec drugi treci cetvrti i ko zna koji put.... je bila zesca ludnica :D .... Samo vutra hemija nikad, znaci to je to.
 
06.07.2009
1
0
0
35
Prvi put? pa nznm ono.. Ja i ortak smo sa 2 smokera iskusna varili.. bio je valjda blackberry, nznm.. uglavnom.. osli tamo negde u sumicu, posto se taj boji srolati i da je 5 ujutro da nema nikoga.. :S nije me nesto uhvatilo posebno, samo znam da sam umirao ovoj dvojici koliko su se smejali.. nikakvi losi tripovi ili tako nesto.. Sad prekjuce me je uhvatilo zesce.. jos smo otisli na Dunav na neki mol.. juhuuu batice.. za malo pa smo se ukupali.. high feeling.. xd
 

Kreso1988

Aktivan Član
04.07.2009
143
23
0
33
pa prije nekih 5 godian valjda? neznam bili klinci dali svi 10 kuna uzeli i na prugi nas 5 valjda ako se dobro sjecam zapalilo bil omi nezaboravno ^^
 
30.10.2008
8
9
0
35
kad sam imala 15, ili možda 16, ne sićan se točno..ugl., ja i prija kad smo bile vanka..odmah sam osjetila djelovanje..još se smijeha sićan. ona nabavila, mislin da nas je diler malo zaj... s količinom, al je zato bilo dobro :D
 

hirn

Aktivan Član
05.11.2008
58
2
0
35
www.forums.vutra.org
a ewo da i ja kazem kako je bilo meni prvi put ha bilo nas 4 i pet baklji pusimo prve 3 meni nista tek nesto malo a ovi umiru od smeha i provala chetvrti poceli mi davat shatove al sam se samo dobro iskasljo poderalo mi grlo a poslije petog sam otisao i zaspao ispod nekog borica i cinilo mi se da tonem dolje u zemlju i od tad uvijek mi je dovoljno par serija i gotov sam samo mogu da kazem treba da naucite da duvate

znaci;dim uvuc do kraja i to na neki 5 sekundi sasvim dovoljno da pokupis thc,znaci treba se znat opustit i da je vuja koliko toliko dobra a ne neko smece listovi i prpa


mir s vama toliko od mene peace:icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::lock::vb_whip: