Ne radi na prvu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
04.01.2008
3
0
0
32
Prvi puta sam pušio s dva frenda i lupilo me je malo ali jebiga mislim da to zavisi od toga šta ti očekuješ od toga jer većinom kad prvi put pljugaš nemaš pojma u vutri i dosta toga ovisi u kakvom si društvu,mi smo legli na plažu i smijali se ko budale sjećam se prijatelj mi je reko da vidi ljubičaste oblake pa smo se valjali 10 minuta.
 
04.01.2008
3
0
0
32
I još zaboravih sve ovisi od kvalitete znam frend je jednom nabavio neke korijene i nas tri smo u 2 dana popušili oko 50 grama i uopće me nije puklo dok je drugi puta jedan frend donio vrhove i naduvali smo se ko deve vrhovi jesu skuplji ali za naduvavanje je potrebna upola manja količina nego korijemja i takvog sranja pa kad pogledas malo cijena je ubiti ista a osjećaj je daleko bolji
:smoke18::goldmaryjane: PS.Ne pijem ne pušim ne drogiram se samo puno lažem
 
16.11.2007
21
0
0
36
E ja se secam skoro je to bilo pre koji mesec sam prvi put vario sa jednim drugom doso kod mene pita ono jel varis a jos pre njega sam teo al jbg nisam nigde nabavio nije ni bitno on doso smotao 2 komada poduvali jedan za drugim malo smo samo malo duvana ubacili unutra i u roku od nekih po sata zavrsimo mi dva komada on covek uduvan
nesto se smeje prica telefonom ono bas se vidi da se navario opustencija bole ga uvo za sve do jaja mu bilo on je pusio ono 5 ili 6 dimova uvuce odma na brzaka a ja ko cigaru uvlacim pa pustim za 5 sekundi otprilike a meni nista jedino sam se jednom nasmejao ne znam ni zasto i uzeo sam poruku na mobilnom da pisem ne znam ni kome tako pisem pa brisem jedno 3 minuta uglavnom ovaj nije mi bilo nista bukvalno malo kasnije sam imao trip da mi srce brzo kuca i da ce da iskoci al nije haha,i eto bas sad jedan zavrsio dok pisem ovo al su trip ovi smajliji i ova banana sa strane sto skakuce do jaja covece i ovi sto pokupe smajlija kosmickim brodom pa se vrati opet ma sve je smesno haaa ma svi ste je ovo smesno aaaaa neznam ni sta pricam vise uglavnom ovaj sajt i forum bog te blagoslovio ko je napravio i uskoro moj grow jurnal stize danas sve najbolje braco...
http://forums.vutra.org/images/smiles2/b_woot.http://forums.vutra.org/images/smilies/abducted.gifgif
 

Jah

04.03.2008
33
0
0
53
Ja san prvi put pušio s nekih 14 godina,jbg rano se počelo ;)

Al kakav je to dim bio,ima san neku,neku domaću,moju ako se sjećam al to jakooooo,to divljeee,
4 hita i ukazala mi se djevica Marija,al eto da van kažen i mogu van reć,nije ona baš nešto:p
 

greenthomb

Aktivan Član
12.02.2008
56
0
0
39
domba je napisao(la):
Prije mi se znalo dogoditi da sam se prepušio i povraæao..:)
imao sam slicna iskustva-2 tacnije:thankyou:
toliko sam se uzeleo finog rada da sam navalio ko nenormalan da varim,a ono bese neko novobeogradsko neznamnijasta,te sam se odrao od peglanja:vomitwar:
a sto se tice prvog puta-ni mene nije uradilo mada to je iskren da budem posledica skepticnosti tipa-nesto novo-oprezno!!,pa sam se malo shtekao s pushenjem..
Btw,znam par ljudi koje uopste ne radi,mada nisam nikad pusio s njima,pa ne znam kako to purnjaju...Srecom,nemam tih problema:icon_biggrin:
SUPER TEMA SVAKA POHVALA :clap:
 

nocna_ptica

Aktivan Član
20.01.2008
78
1
0
31
mene isto prvi puta nije roknilo, ali zato drugi puta nikakav haj osjecaj neg samo smijanje bezrazlozno...hehe...to mi je bila jedna od drazih....:)
 
29.03.2008
28
1
0
37
Tek 15 god nafuro Likovi me zovnu u shumu da pusimo vutra.
Pusimo mi nista meni oni se ubili. Isfuram se ***** njima mame sto su mi caj dali i odem na trg.
Drugi put na ex yu rocks bio sam toliko pijan da nisam ni osjetio.

3 put ubio se ko stoka kljuco 2 sata nisam sebi mogao doci poslao frena u pm nisam ni znao ni sta sam rekao niti da ga ima :bananallama:
3 put je meni prvi :D Nije isto pusenje i napusavanje.
:snooze:
 
24.04.2008
7
2
0
36
prvi put sama probao vutra u 6 razredu osnovne,tad sam imao 12 godina,jebiga,na maturalcu...al moja generacija je bila nenormalna,tad su pol mojih vršnjaka jeli bonkase i gongali ljepilo,al uglavnom imao sam feeling da su mi pluća ogromna i da bi mogao trčat 15 kilometara,i nije me uopće šoralo nešto na psihu,od tad do srednje sam znao tu i tamo al svaki put isto,valjda zato što su nama klincima uvaljivali sranje,siću....al kad sam u prvom srednje zasadio biljku imao sam prvi put halove,bolesno,slike su mi kasnile,zvukovi,prebolesno...!!! a kad si napravim rastropljenu čokoladu i u nju stavim vrhove,stavnim u friz i kad se stisne,pohasaš...to je najjače zato što je tolika smijalica,3 sata smijanja,skroz bolje šora nego kad se nadimiš!!!
 
21.05.2008
3
0
0
32
Ja sam travu probao krajem 8 razreda, i nije mi nista bilo, posto nisam znao da uvlacim dim kako treba, puckao sam, i onda me nije radilo, e kasnije sam shvatio da je sve u tom prokletom dimu, i kolko ga duze zadrzim u plucima, jace ce da me uradi...;)
 

iDEATH

Aktivan Član
04.05.2008
64
0
0
36
prvi put sam probao u 1 srednje,to je bilo dobro vreme,leto,sve vedro i napusen gledam zvezde.kraj...
tako sam sa ortacima lezali i pricali gluposti :D
 
28.12.2007
7
0
0
34
Za razliku od mojih ortaka kojima nishta nije bilo prvi put,ja sam se preparirao...
Otishli smo na neki parking,nas 5orica i zapalili dve sprave...Secam se da sam se odsekao 5 minuta nakon pushenja,nisam znao gde sam...Drugi put kad sam pushio mi nije bilo nishta ali posle drugog puta superishka!!!:banana_dred:
 
05.06.2008
0
0
0
33
Prvi put sam se smijao ko poparen pusio sam holandski skunk i ljudi nisam mogao ustu da zatvorim 12 sata to je bilo cool.Ali sada imam vece probleme s travom ne znam sta se sa mnom desava dali je to zbog jakih skunkova ili..... poima nemam ako ima neki nesto da mi pomoze
 
05.06.2008
12
0
0
34
Caos!
Slucajno nadjoh ovaj forum i super je :)))

E ovako meni prvih nekoliko puta nista nije bilo, ono znalo je da mi se zavrti u glavi pri naglim pokretima... nista prakticno!
mada sad kad gledam , ono , evo i zasto nikog ne takne prvi put:

ja i drugarica smo nabavile neku dzidzu punu sjemenki i korijenja (mogli su nam uvalit i djetelinu, nama bi bilo isto)
onda dok smo smotali taj joint pola nam je travuljine poispadalo a da ne pricam na ssta je to licilo... duvale na plazi, zurile kao da nas ne vide komsije... uzas

tako da samo jedno: PRAKSA

sad mi je travuljina omiljeni hobby :)))
 

KaraJack

Aktivan Član
Meni je prvi put bio u jako mladom startu, bo nisam sad neki starac ali vec je daleko. Prvi put mi je bio hash iz Afganistana, kako se jos siječam bilo je to poslije skole na igralistu nas 3je koma, nismo se mogli pomaknut, tako je bilo cca. pola godine, svaka pljuga me vodila u Cirkus i lunapark, shovprogram, sada je sve normala.

Skontao sam da se bilo sta konzumira organizam se prilagođava. Samo sta kod alkohola i teskih opojnih droga se organizam ne prilagođava!!! Jbga sve ima svoju cijenu i rizike ;)


Ilovemysweetweed