Ne radi na prvu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.06.2008
12
0
0
34
balcan_smoke je napisao(la):
a kako si prepoznala korijenje ?
jel bar isprano od zemlje :maryjane:

dobro došla

ma jednostavno vidis!!! kad naletis prepoznaces ga odmah! Meni je tad bilo OK , potrpale smo mi u kareliju i korjenje i sjemenke i ono kao jeee mi duvamo...

to je bilo odavno i treba da prodje neko vrijeme da pocnes da ralikujes sta valja a sta ne :)
 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
34
ma buncaš malo, pa koliko godina već nabavljam od svih strana balkana i europe pa korijena nikad vidio u najgorem paketu... možda korjen ti zoveš prpu, lišče?
 
07.06.2008
1
0
0
38
evo da se i ja ubacim u razgovor pošto sam nov na forumu,prva 2 puta mi ije bilo ništa možda zbog straha od nečega novoga možda zbog lošeg uvlačenja,sada 4 godine nakon toga duvam gdje god kada i s kim,dobro ne baš tako al volim,napušavao se svega i svačega i to u većim količinama,tako da me ovo dans slabije lupa,al naleti se tu i tamo na svjetsku žižu ili skunu,pa se vratim u dane smijalice...pozdrav svim kolegama u dimu
 
07.06.2008
1
0
0
38
:signs053:evo da se i ja ubacim u razgovor pošto sam nov na forumu,prva 2 puta mi nije bilo ništa možda zbog straha od nečega novoga možda zbog lošeg uvlačenja,sada 4 godine nakon toga duvam gdje god kada i s kim,dobro ne baš tako al volim,napušavao se svega i svačega i to u većim količinama,tako da me ovo dans slabije lupa,al naleti se tu i tamo na svjetsku žižu ili skunu,pa se vratim u dane smijalice...pozdrav svim kolegama u dimu
 
05.06.2008
12
0
0
34
Gaucho je napisao(la):
ma buncaš malo, pa koliko godina već nabavljam od svih strana balkana i europe pa korijena nikad vidio u najgorem paketu... možda korjen ti zoveš prpu, lišče?

ma stvarno ti kazem... mada mi smo bile klinke tako da verovatno covjek vidio klinke i uvalio im bilo sta , to je bilo prije vise od 4 godine ali se sjecam kao danas...pravi korijeni, njih nikad posle nisam dobila u dzidzi ali sjemenke i sada se cesto ovuda nadju kod ovih lokalnih dilera...pogotovo ovo sto se daje klincima... bas prije neki dan kod sestre vidjeh
 

KaraJack

Aktivan Član
Kad ste bile klinke, pa dobro niste ste se dale bilo sta uvalit :p Kao klinac sam odrastao vani, tako da uvaljivanja nije bas bilo, sve ti je bilo na dlanu. Dosta sranja se na balkanu uvaljuje vani nije bolje u zadnjih godina. Ali u zizi naci korijen ili slicno to mi stvarno nekako ne ulazi u glavu!
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ma ne znam.. mene prvi put istorpediralo..
Jos me pita kompic oces shot? Ja neam pojma kaj je to, al reko DA NARAVNO!
I pukne meni on 2-3 shota, ja gotoooovv!!
Nisam se mogo kretat bas previse :D
 
01.07.2008
17
3
0
36
Evo,ja se spremam sutra probati...
Reko je lega skunk...Malo me je strah,jel mi moze biti nesto kao hale ili neki jaci efekt?Koliko traje efekt(otprilike)?I kakve su poslije posljedice(krvave oci,vrtoglavica?)?
Hvala...
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Samo opusteno...Nema halova,vutra nije halucinogen...
Kupi neki sok hladan i malo slatkisa...samo polako,uz muziku...nemoj forsirati...
Od toga kako ce ti biti zavisi od sredine u kakvoj si...i od tebe samog...
Bez paranoje...Misli nek ne budu svoje :))
 
05.06.2008
35
0
0
44
KaraJack je napisao(la):
Ali u zizi naci korijen ili slicno to mi stvarno nekako ne ulazi u glavu!


hehe, korijen, puzeve kucice, osuseni zohari, misji brabonjci, staklo, kamenje, drvo, metalni vijci (oni mali) .... uglavnom, mogla bi do sutra nabrajati sta rulja sve trpa u zizu da dobije na tezini.... zato people, grow ur own :D
 
01.07.2008
17
3
0
36
Evo probao sam danas.Lega je rekao da je ono , osjetio nesto , super, ali nije bas da se sad smijao cijelo vrijeme.
A meni nista,osim sto sam se malo znojio...Trudio sam se,pusim i cigarete inace pa ono znam...

Al dobro ostalo je jos za koji puta pa cemo sutra preksutra....
 
07.07.2008
1
0
0
34
pozdraw swima!ja sam nowi owde ali ewo da wam ispricam moje prwo iskustwo...bilo je to pre tri godine bio sam prwi razred srednje skole,dosao je prwi maj i ono organizacija alkoxol owo ono kampowanje...secam se zadnju noc drug je pozwao mene i jos par ortaka kod njega u kola,znao sam o cemu se radi...ali najweci problem je bio sto sam ja rekao da sam wec probao a nisam...frend mi je uzeo flasu probusio je malu rupu na sredini a trawu je palio na wrxu gde se zawrce...krenulo je pusenje,red je dosao na mene drug mi je palio a ja sam saw onaj dim iz flase udisao preko male rupice...u jednom trenutku pored mene se pojawio ogroman zid od kojeg wrata od kola nisam mogao da otworim...ortaci su mi se smejali ko bolesni a meni je bio ogroman trip i skroz sam se uplasio,u tom trenu nestali su shatori oko mene je samo bila reka i neki ljudi koji su se u po noci skijali na reci...jujuju...jedwa sam izasao iz kola,satora nije bilo samo neko granje koje sam rukama pomerao da bix prosao dalje...u tom trenu drug me je uxwatio oko struka posto sam bio blizu trske pored reke...odweo me je u sator,legao sam...e onda je pocelo smejanje,iskezio sam se ko ***** i smejao jedno 3 sata bez prestanka,swi oko mene su umirali...nisam kontao nista...gledao sam samo u jednu rupu koja mi je bila nesto najsmesnije na swetu...posle swega toga frend mi je rekao da smo pusili holandski skank koji je on platio oko 100 eura...ja stwarno ne znam sta je ono bilo ali mogu samo da kazem najwece napusawanje u ziwotu...eto meni je npr.prwi put bio zlo...mada swe je to do kwaliteta same trawe...nikakwo drzanje i gluposti...
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Hehhe.. super pricica za prvi put! Nasmijalo me u svakom slucaju..
Obzirom da te napusenog beskrajno animiraju i obicne rupe.. zabava na ovom sajtu je zagaratirana :vb_kez:

Willkomen
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Svašta :), normalno je.... mislim niko nema identične mozgove, vuva se na svakoga drugačije može odraziti, zavisi i naravno od osobe kakva je, tj. karakter.... ima tu dosta faktora, do vanjskih "Jel se dobro nafurao, dobra raja i ostalo....
 
22.09.2007
26
0
0
34
LucidDream je napisao(la):
Nema halova,vutra nije halucinogen...

ma kako nema... ???
i odkad vuva nije halucinogen... ???


vuva je jedina droga koja te moze oprat na sva 4 nacina... :D
happy... sad/scary... hiperactive/slippy... and ofcourse... halucinacije... :D

samo se moras znat opustit...
i ziza te moze oprat ko LSD...
isto tako i kao speed... i ko bombon... i ko bijelo...