Ne radi na prvu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.09.2007
26
0
0
34
balcan_smoke je napisao(la):
i ja sam se pitao uvjek što se ljudi hemijaju kada samo duneš i izabereš vožnju
treba naučiti da voziš
ali nije teško

potpis....



ja sam dugo dozivljavao na zizi ono sta niko drugi nije...
i nisu mi vjerovali...
pa sam iso napravit pokus... :D
prije jedno 3-4 god...

u roku od 6 mjeseci sam odveo 7 novih ljudi... koji nikad nisu pusili ... na prvu pljugu...

svima sam 1-2 h prije tupio... razne price... o halucinacijama... ili speed efektu... ili extazy efektu...
koje sam ja dozivljavao na zizi...

i svih 7 je reagiralo isto... loool...

recimo... npr.
jedan je vidio kako zemaljska kugla pada u sunce i kako je sunce vec prekrilo 90% neba...
tip se znoio toliko da mu je znoj padala sa kosulje i hlaca... lool...
a bilo je cca 20-25 °C...
kasno proljece....




i od tada tvrdim da nisam ja nenormalan sta dozivljavam stvarno SVASTA... na zizi...
nego 99% ljudi nezna pusit (nezna vozit...)... XD



@balcan_smoke - kakva je ovo cenzura ???
imas MSN ??
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Trava poprilično jako povećava asocijacijske aspekte, sjedinjenja po pitanju osjećanja i doživljaja (1. lice), misaone procese i svime time inspirativnost. Ako se dozvoli mozgu da se oslobodi i da putuje valovima high-a, može bit svega:rasta1: Ali ta asocijativnost je glavna stvar...jedna misao povezana je sa širim spektrom drugih, pa uz još pojačanu moć vizualizacije istoga, i eto onog što odvodi među zvijezde:bananabang: Još da ima sve prednosti a da ipak blokira misaone procese, uf...bila bi to opaka stvarčica koja bi puno puno više i di ne bi bile toliko izražene asocijacije već prave mentalnosti iznad forme...al dobro sad, bila bi to onda druga droga
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Da se kuzimo.. iste stvari i efekte moguce je postici i potpuno trijezan bez psihodelika kroz meditaciju.. Vutra sluzi samo kao most koji nas tamo dovede puno lakse i brze..
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Upravo sam ja ovako nešto krenuo pisati danas popodne ali nisam napiso
Uglavnom i sasvim trijezan se da svašta doživjeti ako se poradi na tome
 
15.08.2008
1
0
0
34
ja sam novi na forumu al nisam znao da ovako sta postoji na netu.da ispricam svoj prvi put.5. razred osnovne napusavanje u parku,nikad cigara probo,samo tada uz travu...mene je 3 sata pralo da me svrbi lijevo oko i smijo sam se sam sebi kolko je to bilo smijesno a ekipa gotova od smijeha.a sada je situacija drukcija,pusio sam od dobre skulje,dima cak i ruski caj smo spaljivali kad nije bilo madija u nadi da pere :D...dogodilo mi se da sam se napusio prije testa iz matematike i nisam znao podijelit 12/4,puko se smijat i predo test...stvarno bolesna iskustva,tko nije fumo,probajte!
 
19.08.2008
25
4
3
34
Prvi put sam ono ležo ko da me malj opalil, drugi put je bilo ono... to opuštanje i smirivanje koje ti pruža uvlačenje dima... zašto se mnogi boje uživat u tome , a ne boje se seksa? FLOWER POWER
 
22.08.2008
19
0
0
47
Ja sam prvi put pušio sa nekih 16 godina cca. Išao u Sloveniju sa nekom starijom ekipom od mene na nekakav rock koncert u klub koji se zvao MKNŽ (evo još se sjećam imena 17 godina kasnije). Prije ulaska u klub pitaju oni mene jesam kada pušio i hoću li sa njima. Ja naravno slagao da jesam i zapalio.
Ušli u klub i nekoliko minuta kasnije mene uhvatila nenormalna vrućina. Morao sam izaći van jer bi se srušio koliko mi je bilo vruće. Vani pada snjeg - meni vruće. Skinem skafander i sjednem na neku klupu ispred ulaza u klub - i dalje vruće. Skinem majcu - vruće i dalje. Snjeg pada kao lud, na podu već 10 cm se uhvatilo ja se skinem gol do pasa i znojim se za popizdit od vrućine. Ljudi me gledaju i ne vjeruju. Znam samo da sam glavu stavio među noge i mislio da se barem mogu ispovraćat pa da me prođe. Molio sam Boga da me prođe i obećavao da nikada više neću pušit ;)

A recimo moja žena tek kad smo prohodali me zamolila da joj nabavim malo trave. Ja sam baš imao kod sebe solidne trave srednje kvalitete koja je uredno lupala. Kako sam znao da nije nikad prije pušila, smotam desetak slabijih jonteva i stavim u kutiju od cigara pa joj odnesem. Kaže ona ajmo zapalit. I idemo mi đir gradom i pušimo to što sam joj smotao. Završimo a ona kaže što si mi to podvalio neku kamilicu. Meni upitnik, kažem ja ajmo još jednu. Popušimo i drugu, mene već dobro omađijalo, a njoj ništa. Kaže što si mi to podvalio. Misliš da sam glupa. Ja kažem ništa ajmo u park. Izvadim svoju vrećicu i smotam jedan junački. Kažem ja više neću samo ti popuši. Nije došla ni do pola, legla na klupu i koma. Totalne paranoje. Stat će mi srce, umrjet ću, vidim ti auru, nije se mogla na noge ustat. Bilo je jedno 10 na večer. Tek oko 5 u jutro se pribrala da može na autobus do kuće. Nikad više nije zapalila. To joj je bio prvi i zadnji put.

Neki kažu da je držanje dima u plućima prilikom pušenja glupost. Ja pušim već 16 godina i kad pušim povučem 4-5 dimova, uvučem u pluća i držim 2-3 sekunde. Tako naj bolje puca. Naravno da ne treba držat pol minute ;)

U ovih 16 godina nikada nisam imao halucinacije od dima. Jedino mi se dva puta dogodilo da sam se onosvjestio i imao neki film koji bi se mogao nazvati halucinacija ali tada nisam bio pri svjesti.

Toliko za ovaj put,
pozdrav iz Rijeke
 

Casper

Aktivan Član
14.01.2008
232
16
0
36
Astronaut je napisao(la):
Ja sam prvi put pušio sa nekih 16 godina cca. Išao u Sloveniju sa nekom starijom ekipom od mene na nekakav rock koncert u klub koji se zvao MKNŽ (evo još se sjećam imena 17 godina kasnije). Prije ulaska u klub pitaju oni mene jesam kada pušio i hoću li sa njima. Ja naravno slagao da jesam i zapalio.
Ušli u klub i nekoliko minuta kasnije mene uhvatila nenormalna vrućina. Morao sam izaći van jer bi se srušio koliko mi je bilo vruće. Vani pada snjeg - meni vruće. Skinem skafander i sjednem na neku klupu ispred ulaza u klub - i dalje vruće. Skinem majcu - vruće i dalje. Snjeg pada kao lud, na podu već 10 cm se uhvatilo ja se skinem gol do pasa i znojim se za popizdit od vrućine. Ljudi me gledaju i ne vjeruju. Znam samo da sam glavu stavio među noge i mislio da se barem mogu ispovraćat pa da me prođe. Molio sam Boga da me prođe i obećavao da nikada više neću pušit ;)

slično se i meni jednom dogodilo. zapalili smo ja i frend 2-3 komada neke solidne unknown vutre i nakon sta smo popusili meni pomalo postaje ful vruće i slabo pomalo i ja stavim glavu među noge i tad mi postane malo bolje.... tako sjedim 15-ak minuta i pokusam leć na leđa kad odjednom mučnina totalna:mrtva_banana:.... pokušavam rigat al naravno neide... i tako jedno sat vremena i onda me proslo... isto sam reko sam sebi da vise nikad necu pusit... drugi dan sam opet iso zapalit
ps: pozdrav rijeci
 
02.09.2008
1
0
0
39
I ranije sam povremeno svracao na ovaj sajt,pa reko da se ukljucim u diskusiju...
Prvi put mi je bilo sa 17 godina i nisam imao pojma sta zapravo znaci promeniti stanje svesti,cak se nisam do tada nijednom posteno ni napio:icon_mrgreen:
I tako,na jednoj ekskurziji sam izrazio zelju da to probam i bilo mi je straaaasno....lupilo me od 5 dimova koje sam bas posteno uvukao,poceo sam nekontrolisano da se smejem i svi su se smejali meni jer mi je bio prvi put i valjda me od toga uhvatila paranoja,najstrasniji osecaj koji sam ikada doziveo....imao sam zelju da kontrolisem svoje misli i recenice i valjda mi je od te zelje bio jako los trip,potpuno se pogubio.
Pune 4 godine sam se zgrazavao same pomisli da ponovo dunem a onda na jednom beer festu sa drugom samo 2 dima koje jedva da sam uvukao:icon_biggrin:divota,potpuno fantastican osecaj koji trajao nekih sat i po....od tada sam shvatio da to treba konzumirati umereno,u pravom drustvu,uz neki minimum pocetne inspiracije,nikako biti u nekom bedu...
Najlepse uz kvalitetnu muziku,obozavam taj osecaj duzeg vremena i sirenja percepcije...
 

cricket.

Aktivan Član
31.08.2008
74
0
0
34
meni je prvi put bio beznacajan.. lose drustvo svima prvi put, to se stavljala cista trava, tj nije bila ni trava nego vise stabiljki i sjemena, u obican cigar s obicnim filterom, znaci stvarno nista nije bilo, jedino su mi se zjenice povecalalights al moze to i od mraka bit..
prvi put je stvarno bio los sve iza toga je bolje..
 
28.08.2008
4
0
0
33
POZZ moje iskustvo sa travom je pocelo prije prije 3 god i 9 mjeseci za proslavu nove godinu, kraj prvog polugodista i raspust, s drustvom sam se dogovorio da i ja probam travu jer je vec par njih duboko u tome. dosao je i taj dan smo se svi sjeli smo u kafic bilo je raje i koja nije duvala al su bili s nama, nas 4 se izdvojilo i imali smo 3 panja dobre vuve i otisli u park smotali jedan ispusili, drugi ispusili, treci ispusili i vratili se u kafic sa kezom na licu od uha do uha. sve je dobro bilo dok nisam popio 2 pivu odjednom mi se u stomaku smucilo u glavi mi je bila samo zamisao da negje legnem ali sam ostao s drustvom i nastavio da pijem uspio sam popiti 5 piva i nisam vise izdrzao, rigo sam sat vremena, mislio sam da ce mi dusa na nos izaci al nakon jedno 2 sata lutanja po gradu tako "napusen" malo sam se dozvo i osjecao sam se bolje. kada sam dosao kuci reko sam sebi da necu vise nikada pusiti travu ali nakon izvjesnog vremena sam saznao da mi jedan od najboljih prijetelja isto pusi travu samo sto je krio od mene kao i ja od njega i onda sam malo s njim popricao i saopstio mu svoj jedini do tada nesretni slucaj s travom i on mi je rekao da je mozda zbog toga sto sam pomijesao alkohol i travu mozda mi organizam ne podnosi i od tada zajedno se napusavamo zestoko ali nepijemo dok duvamo.

Only smoke!!!!
 
29.08.2008
2
0
0
31
prvi put mi nije bilo nista,
sljedeci dan sam popusio prvu, drugu đoju i opet nista... onda sam smotao 3. i shvatio kako se treba uvuc (ne pusim duhan.smece) i nakon 3 dima dobio grceve, bilo mi je zlo i nisam mogo gledat ni hodat... al svejedno mi je bilo prejebeno :D
 

Ivory

Aktivan Član
13.09.2008
197
0
0
34
Ja jucer zamoto frulu,pola vutre pola duhana....nakon sto sam popusio nista,a onda nakon 5min cisti stoned,nije bilo uopce smijeha samo pao na pod i nisam se mico 40min s jednog mjesta...uvijek razmisljo o necem pozitivnom i onda zaboravio sta sam prije mislio i tako unedogled....onda kad sam mislio da me malo popustilo sam se digo i ruke drhtale 100 na sat.pa sam opet lego i povracao....a onda je bilo vec puno bolje....neznam,taj stoned mi se ne svidja dok ga prozivljavam ali poslje kad se sjetim je ok =)......treba nac neku zlatnu sredinu i kvalitetne vutre......jer ja padoh u gadan stoned...peace
 

cannabis_connoisseur

Aktivan Član
18.10.2008
202
1.185
143
ma prvi put mi je bilo genijalno.. bila je loša trava totalno, ali ono dečko ide 7 razred osnovne i povuče tih par dimova, a još si u glavi zabrijao da me lupilo više nego što ustvari i je.. ugl. lijepa uspomena :)
 

hirn

Aktivan Član
05.11.2008
58
2
0
35
www.forums.vutra.org
Meni prvi put nije bilo bas nes ispusio sa 2 frenda 3 joxa i to shotove hhhhh kad poslije rokne me brate otosao sam ispod nekog drveta i zavalio se kao lud samo kao da propadam u zemlju histerija:popcorn:

A jedan moj frend je prvi put povukao 5 dimova i odvalio se kaze glava mu lagana hhhhh i sedimo mi u sumi i on lezi na nekom pokrivachu i kaze spao sam sa pokrivacha brateeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeee pokrivach na zemlji lolchina