[ne]verovatno

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
21.11.2005
47
8
0
I "TRAVA" JE OPASNA

Iz Odseka za suzbijanje narkomanije SUP Beograd.

Iako je narkomana u Beogradu sve vise, tacne ili bar priblizne podatke o njihovom broju niko ne zna.

- Oko 11.000 ljudi „obradjeno" je u policiji. To su lica kod kojih je nadjena droga ili su bili u kontaktu sa njom i prosta logika govori da su oni narkomani. Ipak, da bi se shvatilo pravo stanje tu brojku bi trebalo pomnoziti sa tri ili cetiri - kaze za „Blic" major policije Milan Kricak, sef Odseka za suzbijanje narkomanije SUP-a Beograd.

Prema njegovim reèima, u Beogradu je najvise marihuane, a porazavajuce je sto je sve vise medju ucenicima srednjih i visih razreda osnovnih skola. „Vreme je da razbijemo iluziju da je marihuana 'laka droga'", kaze Kricak i navodi nedavni primer kada je nastradao mladic star 19 godina. On je u drustvu mladjeg brata i njegovih prijatelja, koji su popusili nekoliko „dzointa", i sam odlucio da proba marihuanu. Ocigledno mu je to bilo prvi put i ubrzo mu je postalo lose, poceo je da se gusi i halucinira. Gosti su se uplasili i otisli, a mladic je poceo da trci po stanu pitajuci brata da li vidi „crvene tunele i crvena srca". Onda je rekao „'ajde zdravo, odoh ja" i skocio kroz prozor sa 11. sprata.

- Maruhuana nikako nije bezopasna. U ovom slucaju cetiri porodice su zavijene u crno. Porodica mladica koji je izvrsio samoubistvo, kao i familije ostalih koji su mu omogucili uzivanje droge, sto je krivicno delo - istice Kricak.
 
21.11.2005
47
8
0
ovo sam nashao na nekom forumu na kome roditelji razglabaju o drogama... kakve su bre ovo gluposti? i posle shta ce da misle matorci? prosto je neverovatno shta sve prichaju i bodu tamo...neinformisanost je na veoma visokom nivou u nashih roditelja/staratelja.
 
13.02.2005
26
0
0
Stvarno strasnoooo!
Ja imam tu srecu da su mi roditelji malo modernijih shvatanja(Mama mi se bavi modom,Cale 6god ziveo u Svajcarskoj) tako da je za mene to balago receno idijotizam.JA mislim da bi taj skocio i sa vutrom i bez!
Kao i price :umro od 1 exa a posle se ispostavi da je decko imao problema sa srcem i pre toga(London).
Ima nas svakakvih i najvaznije je poznavati sebe i svoje granice i mogucnosti!
 

zekrt

Aktivan Član
15.05.2005
237
4
0
38
Cini mi se da su mediji na ovim prostorima sve vise u vlasti onih koji vode drzavu. Ocito da jos uvijek nekome smeta to sto se sve vise razgovara o ovim pitanjima i da si taj netko tripuje da ce tako zaustaviti citavu raspravu, sto je nemoguce. Volio bi da porazgovaram sa tim roditeljima i sa drustvom koje igra u ovom filmu. Prvo treba rijesit neke stvari u obitelji, kao sto su normalan odgoj, normalna obitelj i sl. a onda krenuti dalje..
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
1.Prica je prilicno stara.
2.Nema sanse,ali nema sanse da je zbog vutre skocio kroz prozor.To bi bio jedini slucaj te vrste,verovatno u svetu.E sad ako su uzimali nesto drugo,kao sto pretpostavljam da jesu,ko zna sta se tu sve desavalo.A njmanje bolno je reci roditeljima pusili smo travu.
3.Kako niko drugi od prisutnih nije imao halucinacije nego samo nesrecni mladic?
4.Slucaj je izuzetan i po tome sto je navodno posle prvog duvanja on to sve doziveo.A znamo svi da u vecini slucajeva prva dva-tri duvanja uglavnom nemaju efekta.
5.Pusim vec 10 godina i poznajem mnogo ljudi koji puse,cesce ili redje,ali niko nikad nije imao ni slicno iskustvo.

Klasicna interpretacija neukih ljudi.
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
glupi pandur je napisao(la):
...a mladic je poceo da trci po stanu pitajuci brata da li vidi „crvene tunele i crvena srca". Onda je rekao „'ajde zdravo, odoh ja" i skocio kroz prozor sa 11. sprata.

Ovo definitivno nije trava, a i ako jeste onda je prskana ko-zna-cime!
 
13.02.2005
26
0
0
A kako je majke ti mogao da vidi crvena srca u crvenom tunelu????
Koliko ja znam crveno na crveno se nevidi?????Ili su u pitanju nijanse??????
Budalastina!!!!!!!!!!
 

zekrt

Aktivan Član
15.05.2005
237
4
0
38
zivot_i_napushenije je napisao(la):
ma smem bre da se kladim da je cela pricha izmishljena za potrebe dezinformisanja naroda... 100%

Moguce! Samo ukucaj u google Marihuana pa da vis kakva ce ti govna isplutat u pretrazivacu..
 

Tripco

Aktivan Član
23.11.2005
312
99
0
suptropia.4t.com
Ako je i bilo od vutre, prskana je 100% I meni se dešavalo mnogo puta da se loše izvozim i mnogim ljudima koje znam, 'la ni jedan ne pomisli da skoèi. Na kraju srednje škole jedan momak tako skoèio sa 4 sprata, 'al su na žurci bili neki džankosi koji se "igrali" pa ubacili acid u neèiju èašu, pa kom se zalomi. I eto. Možda je bilo i toga. Znam momka èiji je brat umro na žurci, jednostavno se uspavao posle duvke i srce mu stalo, 'al je i pre toga imao slabo srce. Daleko od toga da mogu da tvrdim da trava ne može da izazove pojedine psihièke probleme, ali da se baca kroz prozor... Uostalom, i ti problemi se javljaju ako je neko pre toga bio sklon njima,jednostavno isplivaju gore. Kod vutre nema laži.
 
12.01.2006
39
1
0
www.psyshop.com
...a mladic je poceo da trci po stanu pitajuci brata da li vidi „crvene tunele i crvena srca". Onda je rekao „'ajde zdravo, odoh ja" i skocio kroz prozor sa 11. sprata.....hm ti drogeri :roll: mora da se lik nalepio slichicama pa je "poletijo" :matrix: a i taj hoffman je napravio chudo... 8) 8) 8)
 

zekrt

Aktivan Član
15.05.2005
237
4
0
38
..e da je hoffman.. nego je to Procter&Gamble, Ariel za pranje rublja..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.