Ne znam da kuliram kad se navarim

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
Sada kada ste kliknuli na ovu temu, pravo pitanje je,
ZASTO, se kada se napusim ne smijem, jeli normalno kada si napusen da imash osjecaj da propadas u vlastito tijelo, jeli normalno da te televizija toliko privlaci da imash osjecaj da ti je magnet u glavi, kada zatvorish oci imash osjecaj da se vrtis, i da te pocmu pucat paranoje, jeli normalno totalno ne zanimanje
za kompjuter i bezrazlozno vrtenje u krug???
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
Pazi puno toga ti zavisi od kvaliteta i vrste.
Mada je nekima stvarno loše kad se napuše.Uglavnom poèetnicima ili onima koji duvaju iz nekih razloga ali stvari to ne žele i imaju unapred pogrešne predrasude.-bez uvrede govorim opæenito :wink:
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Veèina takvih "nuspojava" je individualna... Filmovi koji te pucaju dok si STONED najèešæe su posljedica raspoloženja koje te pratilo tog dana ili pak atmosfere u kojoj se nalaziš. S vremenom stekneš iskustvo što ti odgovara, a što te paranoizira... Gud lak & tejk ker! :D
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Mozda cudno zvuci ali trava nije za svakoga, niti moze svakoga usreciti. Ja se kod prvih dimova nisam mogao uopce opusiti, stalno sam mislio na to kako mi brzo kuca srce, kako mi se vrti, i kako nece dobro zavrsiti. Ali s vremenom sam shvatil da netrebam obracati paznju na to, vec se totalno prepustiti dozivljaju. Meni je najbolje pod utjecajem slusati mjuzu (pogotovo dub), tada sam na vrhuncu ugode, ili u drustvu pricati viceve i smijati se. Veliku, jako veliku ulogu imaju tvoje predrasude o tome kako ces se osjecati nakon prvih dimova!
Vidio sam tu na forumu da je jedna zena (predstavila se kao borac protiv narkomanije) rekla da je pusila travu i zakljucila da je sranje, evo vidis, i ja vjerujem da je njoj, u njenoj glavi, stanje napusenosti stvarno bilo sranje. Pogodi zasto! Pa zato jer je i ocekivala da ce trava bit sranje i prije nego je probala!
Sve je u nasim glavama, i vise nego mislite.
 
Meni su prvi hitovi bili na razini kvalitetnijeg acida. Bila sam u takvim filmova da ne mogu vjerovati kako sam danas, nakon godina konstantnog pušenja, postala mala, nadrkana, mizantropsko-psihotièno-izolirana beštija.

O tome kako sam, svih ovih godina, zbog trave zabrijala da sam drugi Mesija ili u krajnjoj liniji inkarnacija nekog supermudrog eternog božanstva, neæu sad...

:goMno:
 
23.07.2006
0
3
0
kada zatvorish oci imash osjecaj da se vrtis

Ili se dobro otkidas svaki dan a pri tome slabo jedes ili koristis neku vrstu koja nije dobra a naravno tu je i glavna stvar mozda si naleteo na nekog trovaca.

Odmori par dana garantujem ti da neces umreti za tih par dana ako nebudes uzimao vutru ;)

Inace trava ume da zbuni coveka prilikom konzumiranja on uzme 1 dim i misli da nije uzeo dovoljno trave a njoj je potrebno vreme za delovanje pa se onda spuca sa jos par komada ili dobrih Joint-a i naravno da se vrti u glavu :roll: nego sta nego vrti i treba da se vrti :shock:

Kada uzimas travu obavezno uzimaj sto vise tecnosti bez Alkohola naravno ,ako imas vitamina onda pi vitamine one sumece ;) od Biofar-a jer sadrze bioflonuide dobra im je formula.

Ako nemozes da stanes sam onda ti je potrebno lecenje od trave ja neznam kako ce te izleciti od trave zaista :) niti me zanima jer ja bi mogao da ne uzimam kanabis par dana bez ikakvog problema.
 

|{ 1 T @

Aktivan Član
13.08.2005
90
11
0
KezmanBG je napisao(la):
Ili se dobro otkidas svaki dan a pri tome slabo jedes ...
Joooj, kad bi bar ja slabo jeo... Munchies su u mom drustvu poseban trenutak veceri, ono nakon silnog smijanja, letenja i blesarenja osjetis da ti nesto smeta u zelucu cijelo vrijeme ... i onda prodje jos neko vrijeme dok se jedan pametni ne nadje i vikne HRANA! i odma, cijela ekipa u frizider...
Hehe, jednom sam stoniran jeo sam cokoladu... stavljao bih kockicu po kockicu i imao takve divne 3pove dok bi se topila... milina !
 
30.08.2006
0
1
0
Unatoè razlièitim tipovima trave i drugim utjecajima mislim da najveæi utjecaj na to kako æeš zabrijati ima tvoja glava.
Treba shvatiti da ono što ti se dogaða su filmovi koje možeš kontrolirati i na taj naèin loše filmove izbacivati, a dobre prihvatiti.
ja sad pušim veæ neko vrijeme pa sam nauèio par trikova. Sjeæam se da sam prije imao problema kad bi se napušio i nakon toga išao hodat sam zabrijo da imam žulj na stopalu (bolesno :lol: ). Ful me bilo smetalo, ali sam nakon nekog vremena uspio to jednostavno izbaciti iz glave.
Takoðer sam otkrio da kad sam napušen i kad poènem pucketat prstima doživim totalno "dizanje". Odmah sm veseliji, sretniji, odmorniji i sl.
Zbog takvih stvari sam uspio se rješiti veæine paranoja, ali ima jedna koje se ne mogu nikako rješiti, a to je voženje auta. Inaèe sam dosta u autu i smatram se solidnim vozaèem, ali brate kad sam napušen to je strašno. Nije da ja loše vozim, dapaèe, vozim sigurnije nego inaèe, ali me pucaju strašne paranoje. Nije mi se jednom dogodilo da sam skretao u sporedne ulièice kako bi pobjego autu iza sebe :oops: tako da sada se maksimalno trudim da ne vozim kada sam naduvan.
 
23.07.2006
0
3
0
Nije mi se jednom dogodilo da sam skretao u sporedne ulièice kako bi pobjego autu iza sebe Embarassed tako da sada se maksimalno trudim da ne vozim kada sam naduvan.

I mene brate otkida isti trip celo vreme sve u retrovizor pogledam i utripujem se da ce me zalepiti otpozadi kad mi se bas onako priblize blizu :) mada sam to resio pre mesec dana bar mislim da sam resio.

Pazi ovako ako te neko zalepi otpozadi verovatnoca da pogines je jako mala u gradskoj voznji tako da nemoj da brines jer onaj sto te udario ima da plati sve troskove i da odgovara za to a moguce i ostane bez dozvole ako je vozio u alkoholisanom stanju i udario nekog otpozadi, dok tebi nece biti nista osim sto ces se malo utripovati sa policijom i na kraju ce ti dati dokumenta, tako da od sad ne gledam mnogo pozadi jer gledam napred da ne udarim nekog :shock:
 
07.09.2006
13
1
3
44
kako ja gotivim da vozim napusen totalno sam smiren
vozim ko penzioner dok str sam totalno zivcan i mislim da je ova moja florida F1 ;)
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
hm...pa koliko sam i sam osjetio i skužio kada pušiš nemora biti da se smiješ..imaš razlièite vrste dima..neke se smiješ ko idiot..neke te spuste toliko jako da se uvuèeš u sebe,...a ima èak nekih i da te mogu hale pucati..

ovisi koji dim imaš...
nažalos ovdje kod nas nemoš kupovati koju ti vrstu dobiješ,nego se jednostavno kaže...dim...:(
npr. da hoæu neku posebnu vrstu...nula bodova.. :((
 
02.08.2006
0
0
0
ovoono.blog.hr
Miss Betty Bowers je napisao(la):
O tome kako sam, svih ovih godina, zbog trave zabrijala da sam drugi Mesija ili u krajnjoj liniji inkarnacija nekog supermudrog eternog božanstva, neæu sad...

to ti je duso bilo od esida :)
a travom si ih samo podmazivala, i produzvala filmove u danima nakon...
(ako si 'putovala' vise puta, a dobio sam dojam da jesi; sori ako grijesim :))
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
O tome kako sam, svih ovih godina, zbog trave zabrijala da sam drugi Mesija ili u krajnjoj liniji inkarnacija nekog supermudrog eternog božanstva, neæu sad...

Pa i meni se to desavalo samo sto sam ja mislio da sam.. :shock: ..ne umem to da objasni sta se desava u pojedinim trenutcima...
Pomoglo mi je tako sto sam zamisljao kako izlazim i svog tela (u vis ,na gore) onda vidim sebe u fotelji pa svoju kucu,pa moj grad.....i onda polako svatam da ja nisam centar sveta i da sam ustvari samo jedan mali deo "Puzzle" koji treba staviti na svoje mesto da bi uopste imao funkciju...

Covek jeste jedno GRANDIOZNO bice,koje je veoma lepo iznutra i spolja,sa predivnim osecanjima koje niko drugi nema...ali je isto tako veoma egocentricno i sujetno
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Èovjek jest materijalist ali i moralist. Tu leži dualistièki paradoks kao i u meðu-ovisnosti Svijeta materije i Svijeta Apstrakcije. Mi smo fragment neprekinutoga Lanca Postojanja, spoznajni informatori i perceptorski sakupljaèi i naša je svrha otkrivati znanje koje jest najveæim uèiteljem, kako bi se njime oplemenjivali i oplemenjeni pružali drugima darove koji su nesebièno pruženi i nama.


Misaoni Protok je Jedan. Ali pogled na njega jest Beskonaèan :wink:
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
Ma bre kad se navariš pustiš neki extra opušteni roots reggae, zavališ se u neku foteljicu, zažmuriš i opustiš se. 8) Videćeš kako umeš da kuliraš ;)
 
30.09.2006
0
2
0
i ja kad ponekad previse ispusim sa drustvom sjebem se i samo nesto razmisljam o najbolesnijim stvarima i samo sutim mada ja mislim da pricam sa ostalim i da sam u razgovoru ali ja sam sutim :roll: . To je uglavnom kada pretjeram sa vutrom treba svako znati svoju granicu da ne ispadnes debil
 
13.11.2006
7
1
0
ma kakvi po malo :)) ja kad uzmem cim,dva obavezno me stondira za 10 min i spava mi se, munchees, nesto se sam tripujem... ovako puknemo se ko pravi i sve ide svojim tokom :D sprzis i ne mislis :))))
 
20.11.2005
7
0
0
Ras Tafari je napisao(la):
Sada kada ste kliknuli na ovu temu, pravo pitanje je,
ZASTO, se kada se napusim ne smijem, jeli normalno kada si napusen da imash osjecaj da propadas u vlastito tijelo, jeli normalno da te televizija toliko privlaci da imash osjecaj da ti je magnet u glavi, kada zatvorish oci imash osjecaj da se vrtis, i da te pocmu pucat paranoje, jeli normalno totalno ne zanimanje
za kompjuter i bezrazlozno vrtenje u krug???


da.

ak te to smeta, promjeni ekipu sa kojom pusis (ak pusis solo, nadi ekipu). sve je to individualno, ak nezelis gledat TV nemoj ga ni palit, vrti ti se? nemoj zatvarat oci, hodaj, budi lud, izadi iz kuce! sve se to kad tad dogodi... a smijalica je relativna. netreba bit svaki put. ak pricate o origins of space, tome se ziher necete smijat. :wink:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.