Neaktivni pusac marihuane iz Rijeke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.11.2008
42
7
8
37
Evo da se i ja predstavim.

Uglavnom 22 godine. Radim kao informaticar. Volim sve sto vole mladi :D
Pusim Plavi Walter.

Prvi put sam zapalio sa 15 godina u sumi i nakon toga redovito sam pusio 4 godine i uzivao u blagodatima THC-a.

Nisam pusio marihuanu vec 3 godine i ako sam veliki ljubitelj iste ali nazalost sam izgubio kontak sa ljudima od kojih sam mogao nabaviti i sada sam suh :crash: .

Eto toliko o meni ;)
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Uf brzo briši zadnji dio posta
Zabranjena ponuda potražnja ilegalnih proizvoda ajde dok ne vidi admin neki
I ćitaj pravilnik
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
petarPan je napisao(la):
e pa gdje ti je dusa ... kako se samo mozes zezati tako u ovako tesko situaciji ... :sad2: ...

Moraš računat da si sa takvim pristupom u startu potencijalni pripadnik niže vrste ljudi koja se voli oblačiti u plavo.

Dobrodošao !
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
dzabe ispravio kad sada kaže samo drugim riječima
ostao sam suh ,nemam od koga da nabavim

pandur do daljnjeg:violent018:
 
10.11.2008
42
7
8
37
:icon_eek: ... je evo priznajem radim kao pandur ... a i sjedim u saboru pa pitam po forumu koje biljke su dozvoljene zakonom a djeluju halucinogeno kako bih ih dodao na listu :icon_rolleyes: ... mozda i jedem malu djecu ... :icon_rolleyes: ...
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
ljepo što si nam se predstavio a sad fino na poso citaj cijeli forum uzduž i popreko i počni growat i pridruži nam se u nevjerovatnoj avanturi :D
i ne potražuj ništa ilegalno preko foruma
to bi ti ja rekao
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
petarPan je napisao(la):
:icon_eek: ... je evo priznajem radim kao pandur ... a i sjedim u saboru pa pitam po forumu koje biljke su dozvoljene zakonom a djeluju halucinogeno kako bih ih dodao na listu :icon_rolleyes: ... mozda i jedem malu djecu ... :icon_rolleyes: ...

Don't take it personal, ovde su SVI novi panduri dok se ne dokaže suprotno. :icon_mrgreen:
Samo ti nama budi živ i zdrav i ima da duvaš svoje u kratkom vremenu ...

P.S.
Nemoj da te 'isprepada' situacija i ljudi na forumu, kontaj da 90% nas tipka u nekom izmjenjenom stanju svijesti.