Nedostatak N-a

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.05.2011
31
2
0
42
Znaci na vecini biljki su prva dva lista pozutjela. Gledajuci po forumu izgleda kao nedostatak N-a. Zanima me bili mogao koristit sljedeci proizvod, on mi je jedini trenutacno pri ruci.

KAN N 27

sadržaj dušika 27 %
sadržaj vlage do 0,5 %
čestice 1-5 mm najmanje 96 %
sadržaj MgO 4,5 - 5,5 %
sadržaj CaO 6,5 - 8,5 %
nasipna masa 1000-1100 kg/m3
Granule
 

GreenGO

Aktivan Član
29.03.2011
97
2
8
33
nitko?? ja imam isti problem. biljke su pocele cvijetat i vidim da su neki listovi ful zuti zato sam dodao malo npk 15 15 15 pa cu vidjet dalje :)
Kan ne znam bas dal je to gnojivo dobro. ja sam kan dao svojim biljkama nakon 30 dana veg i nisam bas vidio promjenu
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Momci i devojke da biste dobili odgovore na vasa pitanja potrebno je da stavite vise informacija a najbolje bi bilo da procitate uputstva za pocetnike. Jer ovako niko nezna ocemu vi pricate.
Kada je posadjeno
Seme ili klonovi
Kolike saksije
Koja zemlja
Koliko su stare
Sta koristis za polivanje
Koliko cesto
Dalije hranjena
Kakav box
Temperatura
Vlaznost vazduha
Kada budete dali odgovore na ova pitanja sigurno ce se naci neko da vam pomogne.
A tek da postavite sliku jer stari ljudi kazu slika govori 1000 reci.
Malo se informisati i uloziti vreme za ovaj hobi se mora naci ili sve pada u vodu verujte mi iz licnog iskustva govorim.
Pozz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Avantura

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Koristiti dobro tekuče gnjojivo u prilagođenim omjerima Prema biljci i bit če manje problema ako se ne uprska nešto drugo.
GRANULE-NEKONTROLIRANO OTAPANJE=PROBLEMI!!!
DEDE dobro kaže, ne kužim kakav se odgovor traži bez detaljnih informacija i slike.
 
10.05.2011
31
2
0
42
Sad znam i sam Greenpower1, kostalo me samo 3 biljke :) Ista doza gnjojiva na pet indenticnih biljki da bi sutra dan 3 pokazale znakove pregnojavanja. Odma sam uklonio povrsinski sloj da se nebi i dalje otapalo gnjojivo a ostatak ispirao. Nazalost nije im pomoglo no ove 2 su predobro reagirale. Sad ove 2 guram dalje pa di puklo, na greškama se uci :)