NEDOUMICA

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Lowrider

Aktivan Član
16.07.2006
69
2
0
Pitanje je pomalo nerealno, ali uslovno receno kada bi bili primorani da izaberete, cega bi se odrekli VUTRE il' SEXA ???

Znam da je *ebeno tesko, pa se izvinjam sto sam jos uvijek u nedoumici.
 
02.06.2006
1
0
0
nije mi jasno zasto bi se odrekli vutre zbog seksa?
zar te dve stvari ne mogu da se uklope?
poenta je u tome da upraznjavamo sex sa ljudima koji,ne moraju da podrzavaju,ali im ne smeta to sto mi duvamo.sad,zavisi i na koju vrstu seksa se misli.dal' ono na jedno vece,gde nekima nije bitno ni ime onog sa kojim su spavali,ili se radi o vezi.
po meni je sasvim ok da moj decko zna da ja duvam,bez obzira da li on to radi,i,naravno,da ja znam njegovo misljenje o tome.
daj nam i ti odgovor Lowrider?? :p :p
 

Lowrider

Aktivan Član
16.07.2006
69
2
0
bombonica je napisao(la):
nije mi jasno zasto bi se odrekli vutre zbog seksa?
zar te dve stvari ne mogu da se uklope?
poenta je u tome da upraznjavamo sex sa ljudima koji,ne moraju da podrzavaju,ali im ne smeta to sto mi duvamo.sad,zavisi i na koju vrstu seksa se misli.dal' ono na jedno vece,gde nekima nije bitno ni ime onog sa kojim su spavali,ili se radi o vezi.
po meni je sasvim ok da moj decko zna da ja duvam,bez obzira da li on to radi,i,naravno,da ja znam njegovo misljenje o tome.
daj nam i ti odgovor Lowrider?? :p :p
U realnom zivotu, naravno mogu da se uklope i ovo tvrdim samo za vlastiti slucaj, jer ko zna, mozda nekom i ne mogu.

ali...

Pitanje je postavljeno cisto hipoteticki, znaci ne treba ga shvatit' bukvalno, nego jednostavno malo bolje i dublje razmislit', ako ste sposobni da zamislite situaciju u kojoj bi bili primorani da izaberete. Znam da vecina nas voli mastat' o striktno lijepim i ugodnim stvarima, al' eto malo se zapitajte i o odricanju s kojim se u zivotu skoro svi susrecemo kroz razne oblike (ne mislim samo na ovaj primjer, izabrao sam ga sto me obje ove stvari ispunjavaju na poseban nacin, a vjerujem i mnoge od vas).
 

BrkZorba

Aktivan Član
06.07.2006
81
2
0
Lowrider je napisao(la):
Pitanje je pomalo nerealno, ali uslovno receno kada bi bili primorani da izaberete, cega bi se odrekli VUTRE il' SEXA ???

Znam da je *ebeno tesko, pa se izvinjam sto sam jos uvijek u nedoumici.

Vidim ja da si ti u ozbiljnim problemima! :D
Sta je draga postavila ultimatum? :D

Miss Betty Bowers je napisao(la):
Ja bi se definitivno odrekla sexa. Orgazam si mogu priuštiti kad god poželim, a uz vutru to može biti i s najjebenijim likovima iz mašte.
Plus, svom plastiènom Franji ne moram kuvat njoke. :lol:

Cura po mom ukusu! :D :D

GreenMan je napisao(la):
Ja ne zelim niceg da se odricem.i ovako mi je uskracena gomila stvari jos i sam sebi da ih uskracujem... :mudonja:
Haleluja! :D
 

Lowrider

Aktivan Član
16.07.2006
69
2
0
BrkZorba je napisao(la):
Vidim ja da si ti u ozbiljnim problemima! :D
Sta je draga postavila ultimatum? :D
Ultimatumi te vrste i ostalo feministicko laprdanje :arrow: not in maj haus...

Jednostavno, toliko je sretna kad me vidi nakon dugo (biznis putovanje, ubijanje s ekipom...itd), tako da se uopste nema vremena za svadje, ultimatume i kojekakve gluposti.
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
Ja sam dobio ultimatum,a poslje kad je isteko i nogu!
Znaèi može se reæi da sam jedan od onih što se odreko sexa radi vu :? Jebiga nekad nemožeš imat sve u životu.
Al nije prvenstveno sex to što mi nedostaje.Da je samo sex to i nebi bio neki problem(odeš pa platiš),al jebiga nije to-TO :(
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
U pravu si.Kompromisa i razumjevanja je falilo.Samo da proðe neko vrijeme pa æe sve biti ponovo OK-jer dugo smo bili zajedno.
 

Lowrider

Aktivan Član
16.07.2006
69
2
0
Anarchist je napisao(la):
Ja sam dobio ultimatum,a poslje kad je isteko i nogu!
Znaèi može se reæi da sam jedan od onih što se odreko sexa radi vu :? Jebiga nekad nemožeš imat sve u životu.
Al nije prvenstveno sex to što mi nedostaje.Da je samo sex to i nebi bio neki problem(odeš pa platiš),al jebiga nije to-TO :(
Kao prvo, moras bit' siguran da li joj je vutra samo izgovor u svrhu postizanja nekog drugog cilja(da te otkaci i sl.). Ako vec nije tako, a iskreno se nadam da nije, onda...

...pozitivna stvar u tvom slucaju je sto si odlucna osoba, jer da si se dugo nervir'o i dvoumio vjerovatno bi se sjeb'o, napravio neko nepromisljeno sranje i tako definitivno ostao bez icega. Ovako bar imas :gold_maryjane: a za :banana_sex: sa tebi najdrazom osobom, samo vise sabura(strpljenja), jer uvjeren sam da ce se ona prije tebi javit' zbog toga sto je njoj vise bad bez tebe jer nema alternativu a ti mozes bit' donekle sretan dok :rasta: .U to sam siguran samo ako ste na poseban nacin povezani(nadam se da znas na sta mislim), jer te vrste ultimatuma u takvim relacijama nisu realne il' bolje receno apsolutno su neprirodne. Sve sto je takvo ne moze dobit' na znacaju, jer :gold_maryjane: zbog koje ste privremeno u raskoraku je cista priroda, a to se moze rec' i za ono izmedju vas sto ste zajedno stvorili i sto vas iznimno cini sretnim.
A ono sto mozes uvijek dobit' :banana_sex: za :dolar: , je takodje prica za sebe, al' nema veze s onim sto ti gore rekoh, jer kao sto kazes nije to TO.