Neem ulje od dva proizvodjaca, koja je razlika, doziranja su drasticno drukcija?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

beren

Banned
Banovan
14.08.2012
37
8
8
55
ja sam imao problema sa nekim kukcima, izgledaju kao pipe sive boje sa crvenim flekama po sebi. napali su mi automatike, ostale im nisu bile interesantne. čim sam to vidio pokušao sa koprivom, nikotinom neemom, sve slabo. kemija je pomogla pa mislim da ne treba više ništa reći. neopitroidosol insektima stvara bol :respect:
 
14.06.2015
1
1
1
44
raste i topola preko 25 metara a ima kukaca na sebi...ja nekuzim Litle green zasto demantiras moj post.Idemo pomoci kolegi groweru da to rijesi....Mene boli kita za drvo neema i dali ima ili nema kukaca na njemu ...ja ti kazem iz iskustva.neem u outdooru 0 bodova brate u indooru neces ni tripse sa neem-om rijesiti..usporiti i onesposobiti na krace vrijeme to da ..ali cim prestanes spricati evo ih nazad.
Po tome sto pises vidim da se nisi do sada susretao sa Tripsima,skakvcima,puzevima...gusjenicama...jer da jesi nebi Neem spominjao u tom kontekstu ;)
I Ja imam isti problem ,primetila ga juce a i muz ubio jednog ....Sta da radimo ...Ako imash ideju molim te reci !
 
  • Sviđa mi se
Reactions: batakan
17.04.2009
140
138
43
za spajdere provjereno Envidor ! u roku 4 dana od spricanja nijedan se nije mrdao, malo '' obrisao '' to sto je ostalo i od onda se oporavljaju savrseno! da naglasim imao sam 2 regulara i 1 auto, ovaj auto nisu ni probali napasti ( ne kuzim zasto ) dok su 2 regulara sabili skoro