Nefertiti & Durban Poison HPS 250w

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
Super to samo pici , i ja sam svoje uspio izgladniti al prezivjet ce, mozda ce malo prinos patiti al osobno radije to nego pregnojavanje :oops:
Sad pazljivo do kraja, bumo trimali izgleda u isto vrijeme :makaze::joint2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

Squerlz

F'ing squles greasy bastards
06.07.2011
534
856
113
Bravo Zmaje jos malo i cap :) Boja je izuzetna samo mi reci jel si ti gurao temperatu dole ili tako ispala genetski ?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Kod Durbana je više fenotipa, ovaj je ljubičasti. U živo je boja izraženija. Temp. kod krosnje 25°, tegla oko 20°, noću 19,5°-20,5°, hehe sve sam bolji priznajem :), uz vent od 10W kako god ga montirao između lampe i cvijeća ode temp na 28° po cjelom boksu :confused:, volio bih propelere od pc-a postaviti da malo njišu grane, sa regulatorom brzine, kakve ima jebivjetar bezsumne :D
@Kappkilero , moglo je to i bolje, ponovit ću priču u nekom skorasnjem growu, naj mi ispadne kad je jedna solo ali dosadno je jednu te istu vrstu dimit, kompromis nosi svoje.
Od priželjkivane g/w ovog puta ništa (nevjerojatno :fuck: opet ) ali hehe upravo rastu dvije koje kanim visestrukim topiranjem
dovesti do ciljanih 251g. :banana_rasta:
 

Squerlz

F'ing squles greasy bastards
06.07.2011
534
856
113
Stvarno dobra genetika ne mogu da se snadjem na dnevniku da vidim koja je banka ali svaka cast afrikancima nadam se jednom dobrom smoke reportu od iskusnjare kao sto si ti :thumb: Cekamo :makaze:
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
@squeriz , Dutch Passion, Durban Poison
ha, to sa smoke report nažalost nemam te sposobnosti pretočiti u riječi ono što čula kod pravih smekera osjete. Radi - Ne radi, od -2 do 4+ , 5 je bilo par puta u životu, te se pamte.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Squerlz and -BäR-

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
hehe kolega, jel te pati taj g/w :D biljka ti je baš dobra i fino se popunila, da ne pričam kako su boje fenomenalne. A taj g/w meni osobno i nije baš najjasniji tj. nema mi prevelikog smisla osim ako se prije svega ne uzima neko standardizirano tj. fiksno određeno trajanje growa, npr. 90 dana? Ak me kužiš kaj oću rec :) Nije isto watta trajao grow 3 mjeseca ili 6 mjeseci, za koju onda duljinu growa se računa taj g/w? zbunjen sam :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
dovesti do ciljanih 251g
Znas da je to jako tesko postic sa 250w cisto zbog lose iskoristivosti te lampe, iako nije nemoguce al moras potrefit sortu i skoro pa idealne uvjete od pocetka do kraja. 2 biljke, blagi scrog, puno zemlje, dobar reflektor i ide to. Pogledaj Strawberry Amnesia od Pink Box, ona je dobila skoro 300g (mislim 280 cistog suhog buda) sa 250w hps.
 
Poslednja izmena:

razman

Aktivan Član
Poznanik Foruma
10.07.2010
638
3.117
163
mocno izgledaju cure, bubre vrhovi hehe
i meni bi dosadilo jednu te istu stalno zato barem2.
kako mislis od sljedece dvije dobit mjeru, topirat ih vise puta a automati su?
idemo u myway na prvi snijeg:D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
@truare, @Stipe hvala na učešću u ovom i inim dnevnicima, vidim moram objasniti skoro pa fikciju g/W. :rasta:
Zeka, šala , ni ne važem svaki grow, mada sa WW od RQS bio sam uvjeren da sam prešao tu okvirnu mjeru, ( bilo je cca 200) i stvarno ne znam di bi jos stalo tih 50g suhog na biljci, mislim koliko jos grana bi trebalo biti.
Ove tzv radodajke nisam uzgajao, ako baš dojde pod ruku dobro al namjeru nemam, nekako mislim manje je više pa te isplative gledam s predrasudom.
Teznja je naravno što bolje uzgojiti, ako pritom bude i obilno , super. Veliku biljku kao Jack Herer auto od ljetos naravno vagnem a ostale pa nebitno, puno vaznije je dal valja, jesam li na vrijeme poceo s ispiranjem, ima li dušu ili je samo lijepa. Za sad nisam zadovoljan s uzgojenim, kvalitet šteka , dijagnoza je postavljena, 250W HPS prži bilje na bliže od 40cm ili dualka na 30cm u boksu poput mog, cca 60x80 oblozen reflektirajucom folijom, to mu dojde kao da uzgajam u reflektoru (ne skidam foliju, svida mi se vise nego bijela pozadina, mada u prvom grovu bez folije nije bilo takvog przenja, hm, bumo vidli za dalje.
Da uzgajam oko 200g po growu, svejedno koliko dugo i s koliko radnih sati, bio bi jako zadovoljan kvantitetom, maindfacker ce doći na red kad stvarno naucim gradivo, ovo je još uvijek falicno.
Pink boks, haha sjecam se, ladica mi se objesila :) hocem nešto izgovoriti a izlazi samo zrak, bez tona.
:wave:
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
@razman,sad vidjeh tvoj post, nisu automati :D, gerle foto fem.
Mislim dobiti 8 glavnih grana i vrhova, ostalo micem. :makaze: