Negativna strana upotrebe

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Andjeo442

Banned
Banovan
15.07.2017
2
2
3
30
Pozdrav , jedno pitanje ... malo opsirnije

Da,adoloscent sam.. imam manje od 18 iako je protiv pravila ali obecavam , samo ovo pitanje i bjezim :)

Posto sam novi u ovome i polako istrazujem ovu biljku .. samo me ovo zanima
Citam dosta na engleskom o negativnim posljedicama kao sto su gubitak memorije , panika , opadanje refleksa,problemi u koordinaciji,srcani problemi , seksualni problemi,losije djelovanje na skolu tj. veca sansa da postanete losiji u skoli .. itd ,to sada zavisi od pojedinca ..
Citam cak i da jedan dzoint djeluje na nasa pluca kao 5 cigareta..

Moje pitanje je koliko bi ja to trebao pusiti na nekakvoj mjesecnoj bazi i da li trebam da se -bojim- ako ispusim,evo za sada 4,5 grama za 2 mjeseca(svrha je opustajuca , da se zabavim sa drustvom a ne zelim da stvaram sebi neku nepriliku jer ciljam visoko u zivotu :) )
PEACE !
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Da sam ja tako razmisljao sa toliko godina sada bi bio doktor i sacuvao negdje 10000000000000 mozdanih celija.Ljepo je da se educiras i da si iskren.Neznam dali ti smijem odgovoriti....
Osoblje foruma bude odlucilo.
 
Poslednja izmena:

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Ne treba se uopće plašiti po tom pitanju. Ono šta si naveo so poluistine.
To se mislilo više u smislu kada si napusen a i tada je to prolazno za par sati.
Kada se malo naviknes na pušenje te neuspojave fino nestanu.
Ima puno uspješnih pušača, umjetnika, doktora, znanstvenika koji so stalno pušili i bili uspješni u svom poslu. Uzmi Apple firmu i Steve Jobs, on je pušio Maricu samo je puno više koristio lsd. Ako bi se držao marice verovatno ne bi dobio raka.
Tu jedino igra karakter čovjeka da ne pretjerivati, u smislu biti ceo dan napusen.
Ako to koristiš rekreativno, primjer, svaki dan uveče pre spavanja da lakše zaspis ili preko sedmice da se opustite, uopće ne treba da se plašiš. Seks, hehe, to ti je najbolje kada pod maticom radiš.
Nemoj pretjerivati, svaka frula je malo zdravlja za tebe. Drži se pod kontrolom i miran si:thumb: uspeces u onome šta zelis:)