Neispravan timer info za sve

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

svejedno

Samo da se kotrlja
10.12.2019
520
4.389
163
Na dnu vrha
Dobro vam jutro! Evo uz kavicu odlučio podjeliti jedno neugodno iskustvo sa vama, vjerujem da će dobro doći novima a i iskusnijima koji su se opustili i slijepo vjeruju svojoj opremi.. pa da krenemo, primjetih ja jučer da mi je "mala" nekak sva obješena.. pa kak!? Sve je u redu! Voda,hrana, temperatura,zrak.. svjetlo..ma sve tip top, a vidim da nije... Preko dana nisam više obilazio... Negdje oko 1 ujutro izađem zapaliti kad ono MRAK! A treba biti dan i to ono podne... Eureka! Otkrio sam te! Prebacim prekidač na protok i eto dana... Pogledam timer sve isprvno a nije... Tko zna kolko je sirotica pretrpila stresa a da nisam ni znao... Evo sad ga isprobao i gle opet radi... Ali nećeš razbojniče trk po novi u nedelju ujutro.... Poanta ovog teksta je, ako primjetite probleme na biljani a vjerujete da bi sve trebalo biti u redu, provjerite taj sitni zapostavljeni dio u sustavu koji je zapravo naj važniji... I ne budite škrti kod kupovine istog da se zbog eura ili dva zahe... Sva sreća da sm vidio na vrijeme inaće ode mast u propast... Evo to je to, ostanite dobri i pazite na svoju opremu...:whato:::rolleyes:
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Koji si timer koristio? Digitalni su problematicni sami po sebi, ili mehanicki?
 

svejedno

Samo da se kotrlja
10.12.2019
520
4.389
163
Na dnu vrha
Mehanički... Baš zbog mušičavih digitalnih...evo baš ga bacio da se ne zahe, izgleda isprvno ne pucketa ne zvecka... Niš ne kužim laj je moglo riknut unutra, zapravo ću ga probati rastaviti...
Aha ispada zubić.. možda to, u smeće..
 
Poslednja izmena:

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Nestanat struje tokon noci ili dok te nema da ti to ni neznas ga isto hoce rastelati desilo mi se jednom, dva puta. Ali kao sto si reko treba voditi racuna o tim "sigurnim" detaljima. Ja recimo svoje provjerim dok im je vrijeme budjenja i onda sam miran dalje.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
I ne budite škrti kod kupovine istog da se zbog eura ili dva zahe...
slazem se za tvrdnju iako nije uvijek pravilo.
krepo mi je na isti nacin skuplji mehanicki dok najjeftiniji moguci kojeg sam naso radi vec 3 godine.
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
ima ko manual style, ja sam na manualki, štek in/ štek out....zagubio analogni, digitalni ni pogledo...anal mi je radio par god kineski fino, osim što zuji ko cvrčak kad pari osu.... :smoke:
 
  • Haha
Reactions: trevor and Alien OG

ledeni6

Aktivan Član
06.02.2018
386
1.315
143
Meni isto mehanicki krepao aaki je ostalo svetlo upaljeno,ponma nemam kako,tako da je jadnica 40 dana bila na 24/0 i stres ju sigurno ubio,sad koliko .vidjet crmo
 

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.033
15.280
358
Imam više mehaničkih iz Peveca i osim što moraju biti na pravoj strani, kod kineskih panela(inače tinjaju), svi rade. S njima sam imao sreče!
Realno, najbolji je digitalni, ali jeftinijim modelima, kod nestanka struje, restarta se timer. Iako piše u specifikacijama da održava timer do 24h i ima punjivu bateriju!