Neistine o travi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Ima veze,i to puno.Sve od alkohola do LSD-a ima veze s time kako prolaps_rektuma keze cak i duhan.Naravno jece droge vise utjecu.Shizofrenija nije uobicajeno ponašanje u pubertet nego bolest.

Evo da ja dodam jednu zabunu:pušenje Marihuane izaziva proširene zjenice.
Iskreno to sam i ja prije mislio ali dokazano je da nije tako a i sam sam provjerio.
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Evo ja sam dosad mislio da je to istina da za proširene zjenice i tak misli jako mnogo ljudi a zanima me jer zna iko po čemu murjaci vide da si pušio kad ti gledaju oči pod lampom tak su meni vidjeli da sam napušen
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Murjaci blefiraju... znali su nas hvatat ko klince po ulici tako sa lampom i derat se 'vidim ti na ocima da si pusio travu, ko ti prodao?!' A mi jos ni vezice nismo sami vezivali...
 
09.08.2005
46
1
0
E najjača stvar koju sam ja čuo je da se nakon samo jednog jointa nikad neću moći vratiti u normalu. To mi je rekla moja draga socijalna radnica. Budaletina koja u životu travu nije ni vidjela a ja je pušim od 12 godina pa ona meni govori.Mrzim takve ljude.Tim više šta je ona totalno uvjerena u to.ccc
 
25.06.2007
4
0
0
37
evo nedjelja je, ponoc, slusam mjuzu i citam vase komentare, uglavnom se dosadjujem i pomislio sam da ja imam nest za rec i registriram se da bi evo ovo sve napiso. inace sam "redovi" pusac, ali zbog ispita vec 4 dana ne duvam. danas mi je jako bio potreban joint, ucenja mi je puna kapa i stvarno sam zelio da zapalim samo jedan joint da se restartiram i na miru mogu nastavit pripremat ispit. jedan joint, najdraze sam da ga ispusim i samo da lezim sat vremena da malo razmislim.nakon kontaktiranja 3 dilera i 4 pusaca nisam uspio nista rijesit. I to je bio glavni razlog zasto sam danasnji dan doslovno ukro bogu. Osjecam se ko ***** i nisam optimistican ni za sutra a ispit u utorak. Neko bi reko to ti je od trave, mislim da su mnogi bili u slicnoj situaciji,svako za svoj svijet. ali iako je sve to vezanu uz travu, ja nisam ni pomislio da je trava kriva za moj usrani osjecaj. Ovakve dane kad nisam nizasta imao sam i prije nego sto sam poceo pust cesto travu, a i kod nepusaca ovo nije rijetkost.
Ovo bi trebalo biti nesto ko uvod, pa sam idem na malo konkretnije stvari o travi.

Trava, ta cudesna biljka koja mi je x puta uljepsala dan nevjerovatno mi je utjecala na zivot. Po mom misljenju na bolje iako bi netko drugi reko da sam si usro zivot, na faksu sam se skroz sjebo, doveo sam se u situaciju biti biti ili nebiti. U dugovima sam oko 500 e, vecinom potroseno na travu. Misljenje o meni kod "prijatelja" se promjenilo. Ali dosta o losim stvarima, sada cu prijec na utjecaj trave na moju osobnost i misljenja o svemu i svacemu. Ja nesmatram da je ovo neka posebna prica, jer inace mlad mojih godina ( 20 ) se mjenjaju. Kad sam se vec ovako raspiso spomenit cu da je na mene jako utjecala i rock glazba ( The doors, nirvana, rhcp, bob dylan, the clash itd.). Trava mi je pomogla da stvari pogledam sa malo drugacijeg stajalista, uglavnom mi je pomogla da istjeram naivnost iz svog zivota. Svatio sam da se ljudima jednostavno ne treba vjerovat, jer dobrota se inace najcesce iskoristava, nazalost na stetu dobrih osoba koje neke stvari nezasluzuju. Nesmatram da sam ja dozivio neko prosvjetljenje ili tako nest, vec jednostavno zelim da spomenem koliko mi je trava pomogla u odrastanju i mirne savjesti nastavljam sa duvanjem, i nepomisljam na prestajanje. Posto sam slobodniji, odstranio sam mnoge gluposti koje su nam nametnute od strane civiliziranog drustva.
Nisam bas sve dobro objasnio i ima previse filozofije a malo o vutri, mozda zbog raspolozenja, ali malo stariji posjetioci ce shvatit poantu ove moje price.

Evo sad jedna pametna, svi se mjenjamo, svagdje pokupimo po neku novu naviku, mnogo stvari utjece na covjeka, zato trebamo uzeti sudbinu u svoje ruke i mjenjat se onako kako mi zelimo i mislimo da je najbolje. Iako od starijeg je uvijek pametno potrazit savjet.

A sad malo o vasim komentarima, neistine o marihuani. ja neznam koliko je trava stetna, na vutra.org su mnoge stvari dobro napisane, ali svako svog konja brani, tako da...

To koliko mi steti neznam i nezanima me, neosjecam se nimalo "spaljeno", a jako mnogo duvam.

Sa sigurnoscu znam da trava i alkohol je sasvim druga prica nego normalno duvanje, mislim da je trava najvise stetna zato sto se doslovno duva i normalno da steti plucima, i to je po mom najstetnija stvar kod trave ( npr.kod onih sto malo vise puse )
I ljudi koji imaju probleme u zivotu nebi trebali puno duvat ( zbog crnjaka ).

To bi bilo to, ovo napisano i nije bas nest posebno, da sam povuko koji dim vutre mislim da bi sve to izgledalo malo bolje jer bi mi raspolozenje bilo puno puno bolje, ali barem sam malo ubio dosadu.

Zbog trave sam se uvalio u probleme, ali nezalim nizacim.

P.S Uopce nemojte razmisljat koliko je trava stetna, nastavite duvat i sto vise se bavite filozofijom jer kada prodje mladost, bit ce se lijepo sjetit dobro provedenih duvanja.

Veliki pozdrav svima


 
21.05.2007
15
2
0
36
Ja kad sam iso u skolu stalno pusio i nikad me nije smjehur sprijecio da idem uciti u vijek sam dobro prolazio.znao sam uciti sa smjehurom u ruci hehe.ZIVJELA TRAVA!!!:leafblunt:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sweatMJ
18.07.2007
3
0
0
41
ljubisha_samardzic je napisao(la):
HAHA
Ja sam cuo da ako pusis travu, obavezno ces se raditi i preci na jace droge.

Najveca glupost!


muhahahahah ,, definitivno najveca glupost koju sam cuo ,, da ne mislite da serem probao sam sve osim dopa i navukao sam se jedino na vutricu hahahahaha:sick:




i ja sam cuo da ako pusis sjemenke da vodi od neplodnosti


usput da vas pitam : kad motate jer motate normalno ili onak na jedan sloj papria ( na slovenku to tak mi zovemo )???
 
25.06.2007
4
0
0
37
usput da vas pitam : kad motate jer motate normalno ili onak na jedan sloj papria ( na slovenku to tak mi zovemo )???[/quote]


vecinom naopacke, puno je bolje. ljepse za pusit, manje papira. samo kad rolam vece pljuge rolam normalno.
 
18.02.2007
10
1
0
35
plurchina.blog.hr
3kokosa2 je napisao(la):
hm, ima tu istine... dok sam bio u srednjoj školi dosta sam pušio... najviše u drugom razredu. trava me učinila dosta lijenim, što je rezultiralo time da sam manje učio - slabiji uspjeh. agresivan sam bio dan poslije napušavanja i to sam planuo par puta iz čista mira.
te iste simptome imalo je dosta mojih prijatelja i baš smo pričali o tome...
dobro, adolescencija je to bila, a tada nisam ni smio pušiti travu (trava + hormoni = sranja :vb_whip: )

ovo za nemotiviranost nije točno (bar u mom slučaju).

:181:

ja sve isto ko i ti..najvishe pusio u drugom razredu..sto se tice ocjena katastrofa sam bio..sve osim jednoga a to je da ja nisam bio agrasivan..gotovo nikad..

btw ja sam cuo da svi koji konstantno puse travu kad dodju do 60 godina imaju 40% vise sanse da dobiju zivcani slom nego ovi koji ne puse.