Neistine o travi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.02.2015
9
12
3
bez zraka nemogu, to je droga,
bez jela nemogu, to je dorga,
bez tekucin nemogu. to je droga...
aj neserite!!ak neko misli da je vutra nesto lose nema sta radit na ovom sajtu.
neko mi je reko il sam negdje procito: "BUDI UMJEREN U SVEMU"
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Kao sto vidis burazere, u prethodnim postovima svi clanovi argumentovano,na duhovit nacin, i prije svega VASPITANO iznose svoje stavove.... i naravno da se ne slaze svako sa svakim,gdje bi nam onda kraj bio.....ali se ne iskace iz okvira civilizovane rasprave. Procitaj postove pazljivo,zakljucices da ima mnogo inteligentnih ljudi,TI TO NIJESI! Nastavi da citas,vidjeces da ima mnogo obrazovanih ljudi,ali TI TO NIJESI. Jos uvijek citas.... vidjeces da se lijepo izrazavanje i staro dobro kucno vaspitanje izuzetno cijene.... SUMNJAM DA CE TEBE IKO CIJENITI AKO NASTAVIS DA KOMUNICIRAS SA DRUGIMA NA OVAJ NACIN!!! Mijenjas teze,nemas pojma o cemu pricas, i ova slika gore ti je odvratna... tako da mislim da tebi nije mjesto ovdje,na forumu..... neces doprinijeti nicemu,samo ces odmoci.... zbog takvih kao ti su konzumenti marihuane na losem glasu. Promijeni sliku,citaj koju lijepu knjigu,pojacaj fond rijeci,ovih normalnih naravno.... pa se opet javi da caskamo. Ne sumnjam da si dobar covjek,ali sumnjam da si uvidio koliko si supalj. Poz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ma ya and sale82ful
14.02.2015
9
12
3
upravu si nisam citao sve od pocetka al sam naletio na par retardiranih komentara
kao prvo Paranoja, neznas me, da ti objavim svoje pravo ime i prezime prvo bi se krstio nogama i poceo bi razmisljat humano (neznam ga i necu da pricam o njemu) zbog tahvih poput tebe svijet se raspada! ajmo dalje.
ne kuzim sta sam pogresno rekao u svom postu, (BUDITE UMJERENI U SVEMU, kao zbog takvih poput mene je trava ilegala, pusim mjesecno jedan dok i zbog takvih poput mene )......
-sta je tu nekulturno :O (osim ovog neserite al to sam mislio vise iz sale)!!!!!
cuj se,: "avatar ti odvratan"! hhaahhahahaha (zasto je odvratan, sta ti si gay, ne kuzim, prosvijetli me )
procitao sam onoliko knjiga kolko ti neces vidjeti u zivotu svom (NECES SIGURNO!!!),
zasto mislis da sam supalj?, kazem ti opet neznas me, (imam 20g, svoj vlastit stan, auto, vozacka, nije dao tata ja zaradio, krenio na fakultet "FER") i to sve zahvaljujuci tome jer sam supalj, jel tako Care?
ne mislim da nema inteligentnih ljudi vamo, al ih sigurno ima vise ne inteligetnih!
CARE! :D

-vidjeces da se lijepo izrazavanje i staro dobro kucno vaspitanje izuzetno cijene (uffff, a jesam se ruzno izrazio, mos mislit -.-)
-SUMNJAM DA CE TEBE IKO CIJENITI AKO NASTAVIS DA KOMUNICIRAS SA DRUGIMA NA OVAJ NACIN!!! (i dalje nekuzim sta sam ja to tolko nekog uvrijedio, povrijedio....bas pogreska, drustvo me cijeni, imam obraza pogledat se u ogledalo, imam obraza hodat po ulici, niko sjebo, nikog zajebo )
jesam opet nevaspitan sto sam napiso sjebo, zajebo!!!!
p.s nije spam
p.s skrenio sam sa teme, mnogo haahahahah
 
Poslednja izmena od urednika:

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Vjerujem ti ja da si ti procitao hrpu knjizurina,samo sto ti se ne poznaje puno.... ako je suditi po recenicama kojima formulises svoje misli. Konfuzija je blaga rijec. Sokole,super sto imas vlastiti stan,posao i vozacku....ali se ljudima ne govori " ne serite " sa tri znaka uzvika! A onda govoris da si se salio....izem ti taku salu,a sale nije bilo,da se razumijemo. Da si se salio stavio bi neki smijesak,bilo kakav znak sa kojim bi jasno naglasio da se salis.... ali tvoji problemi u komunikaciji su ocigledno nesavladiva prepreka za tebe. Jesi li sad razumio sokole sta ne valja u tvom nastupu??? I da, nijesam *****,a slika ti je krajnje degutantna,sto bi jedna nacitana osoba trebala da zna,jer citanje=znanje.....zivio i hajd da zavrsimo ovu temu u dostojanstvenom maniru ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful and CilI

imenjak

Aktivan Član
06.07.2011
147
80
28
33
Gajeva 30a, 44320 kutina
ja mogu jedino reći, gdje su dokazi, meni je to sve sumnjivo..:D 20 godina i stan, ili se živi u azerbejđanu gdje stan košta 3 eura, ili je tu nekakav mito i korupcija u pitanju:D ja gledano gdje živim da radim do kraja života, možda zaradim za kakvu baraku..:D

a što se tiće ovisnosti, pa jel smo registrirani na vutra forum, jel ko od vas registriran na pivo forum, na zrak forum, čokolada forum, brijanje forum:D:D ubiti ja sam pratio brijanje forum, ali sam ga nešto zapostavio:D

vutra nije ni loša niti dobra, ovisno ko je koristi, ja sam osobno budala pa kad je imam koristim je pretjerano, kad je nema onda ništa, kriza me hvata par dana i onda sam dobar. ali imam principe, a to je da ne kupujem na ulici, tj kupim jednom ili dvaput godišnje, ali kad vidim kakvo je smeće za takvu cjenu pusti me volja.

ubiti najbolje mi je kad počnem koristiti nakon growa, onda je koliko toliko odgovorno koristim, a kasnije pređe u svakodnevno napušavanje, postanem praktički imun na vutru, malo me uhvati pa ajmo rolati jednu za drugom... sreća pa dobivam kojih 50-100 grama iz growa, mogu si misliti šta rade oni sa par kila growa, pa ti svaki dan po par kubanki deru, i mole boga da im nestane.. ili prodaju..
 

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Pa jednostavno prestaneš kad vidiš da te 'ne radi' više. Mene nakon 7-8 dana zaredom više 'ne radi' pa apstiniram 3-4 dana, pa ponovo radi.
 
13.03.2015
1
0
1
34
Ja znam neke likove sto se napuse osvjezivaca zraka pa zavrsavaju po bolnicama sa ne bas dijagnozama za zezanje ! I onda se neki sto puse normalnu travu utripaju dace to i njima biti ... A sto je najzaloalosnije ti pacijenti osvjezivac nazviju "legala" (kao legalana trava -u njihovim malim mozgovima)
 

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Nije 'osvježivač zraka' samo dokaz (ne)funkcionalnosti hrvatskog vrha već europskog jer se isti prodaje u većini europskih država potpuno legalno.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jocika222

imenjak

Aktivan Član
06.07.2011
147
80
28
33
Gajeva 30a, 44320 kutina
Nije 'osvježivač zraka' samo dokaz (ne)funkcionalnosti hrvatskog vrha već europskog jer se isti prodaje u većini europskih država potpuno legalno.

a kako napraviti osvježivač ilegalnim?
prodavač je napisao da nije za ljudsku uporabu, a sad što ljudi to puše, to je njihov problem.
to je kao da napraviš ilegalnim sve osvježivače
treba sve legalizirati pa se pucaj čime god hoćeš, ima zemlji koje su legalizirale sve pa je situacija daleko bolja nego kod nas..
sigurno neće netko sa trave preći na heroin samo tako, a i da pređe, manje će mu biti šanse da pokupi kakve boleštine, a i otvorenije bi trebale biti ustanove za liječenje..

da je država pametna legalizirala bi sve, i ubirala porez od droga, prostitucije itd, no njima je lakše dignuti porez, poskupiti benzin i slične stvari

to bi bilo dobro, odeš do kioska kupiš kutiju srolanih acapulco golda kao kutiju cigare i odma si spreman za akciju.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 123kor

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Pozdrav ljudi evo citam po forumu dosadno mi pa procitao temu pa da i ja napisem nesto o tome...
Znaci ovako poceo sam pusiti marihuanu sa 14 godina i pusio sam konstantno do 24 godine po 4,5 komada dnevno , vecinom sa ekipom ne sam....U pocetku je to bilo super znaci izasli bi svi van igrali bi kosarku ili tako nesto i onda bi iz drugog treceg plana neko izvalio jel ima ko sta love da uzmemo malo ( tada je 50 kuna bilo 5 grama ) ako da bi se naduvali a ako ne opet bi svi ostali vani i zajebavali se znaci to je bila totalna sporedna stvar :) Kada se sjetim tada mi je to bas bilo fora i fale mi takvi dani....
To je mozda trajalo godinu dvije i onda je polako sve otislo u ***** da se tako izrazim....Znaci nije vise bilo bitno druzenje sa ekipom pa ako se napusimo ok ako ne ikom nista nego je pusenje postalo jedina stvar zbog kojih se ljudi druze...
Znaci izasli bi svi van i ako nema za duvat svi bi otisli doma ili bi otisli sa nekim drugim ljudima ili tako rec prijateljima za duvat...Ne kazem da su to ljudi radili svjesno nego jednostavno je svima bilo toliko bitno se napusit da ti je bilo svejedno dali sa sa nekime s kim si svaki dan ili sa nekime s kim si povremeno.....
Ok vecinom smo se drzali skupa mi ekipica to su bili rjetki slucajevi kada odes sa nekim drugim ali znalo se desit....Mislim to sto smo mi radili to nemoze biti zdravo mi smo pusili ujutro prije skole, pa na marendi , pa bi na malom odmoru trcali do steka pa pusili sta je ostalo , pa psolje skole svi kuci na rucak pa opet vani do kasno navecer...
Tako sam pusio do 23 godine svaki jebeni dan po neznam koliko puta i to mi je bila jedina zanimacija u zivotu...
Onda mi se desilo to da sam vidio da sve ide u ***** , da ljudi s kojima se druzim nemaju nikakve planove da svi imamo po 20 i nesto godina u guzici i da niko ne radi ***** osim sto se napusavamo po cjele dane....I tu sam sam sebi rekao ajmo malo probati bez vutrice da vidimo kako je to......
Prestao sam pusiti ustvari povremeno bi zapalio do 24 godine al sada ne pusim skoro godinu dana imam 25....
Uglavnom kada sam prestao pusiti , prestao sam se i druziti.....Ljudi su skuzili da vise ne pusim i jednostavno me vise nisu zvali zato jer nismo imali iste ciljeve zna i njima je u glavi cjeli dan bilo kako ce nesto srediti negdje i gdje ce se napusiti a mene je jebalo kako cu zavrsiti fax , da nadem neki posao i tako....
To mi i dan danas jako smeta da ljudi sa kojima sam bio ko dio obitelji i bili smo nerazdvojni da se jedva pozdravimo i popricamo samo zato jer nemamo iste ciljeve , da mi niko ne cestita rodendan , novu godinu bozic valjda zato jer ne duvam :)
Poanta moje price je ta da neznam koliko trava steti ili ne u to necu ulaziti jer nisam doktor , ali sve sto sam radio nisu krivi ni roditelji ni cura ni drzava nego sam sve radio svjesno i sam sam to htjeo znaci niko me ije tjerao :) Svako uvlacenje dima je definitivno jako stetna za pluca zato se nemojte zavaravati da je pusenje trave zdravo , konzumacija mozda je ( ulje,inhaliranje....) ali pusenje je sigurno stetno...
Ok kada sam pusio stvarno sam bio spaljen i zaboravljao sam stvari i pricao bi mi neko nesto a ja ga nebi ni slusao ali ja nisam pusio ja sam pretjerivao...
Ne ousim skoro godinu dana i mogu vam reci da kada stalno konzumiras bez prestanka da ni ne skuzis da si drukciji tek primjetis posljedice kada naglo prsstanes...Prvih 2,3 mjeseca sam se stvarno osjecao spaljeno ali jako brzo se rehabilitiras...Znaci ne pusim samo godinu dana imam curu , imam svoje auto (auto nije skupo kosta 2000 eura ali je moje i dobro me sluzi ) zaposlen sam , i imam cak i privatan posao po sezoni , i jos uz sve to upravo zavrsavam fax (jos 2 ispita pa diplomski ) . Znaci zamislite da sam 10 godina bio svaki dan pijan pa mislim da bi sad io odrpanac i klosarcina i da bi na mozgu imao trajne posljedice....
Znaci teavu sam konzumirao 10 godina i nije mi nista od kad sam prestao normalno funkcioniram , znaci uvjeren sam da ne steti mozgu ali zdravlju sigurno steti ako je pusite....Umjerenost je zakon ako nekad zapalite sa ekipom ili curom da se opustite super ali ako duvate svaki dan po 5 komada onda ste ovisni , i kada prestanete trebat ce vam par mheseci da se skulirate ali becete osjecati trajne posljedice :)
A sad omovisnosti ovisi od osobe do osobe ja mogu reci da sam bio ovisan ali kada sam odlucio prestati sam prestao bez problema sto sam uvjeren da netko ko je ovisan o cigaretama ili alkoholu nebi se mogao skinuti bez fizickih kriza.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Ne znam koliko to veze ima s travom da te ekipa odjebala, očito nikad i niste bili dobra ekipa. U mojoj ekipi nas 7-8, nas 5 puši, a ovi ostali ne i nikad nije bilo razlike.

Ako ste prava ekipa, nema te prepreke koja bi vas zaustavila.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
potpis na ovo gore od bakalula.
nije tebe ekipa odhebala zbog dufke neg zato sto je ekipa bila od k da oprostis na izrazu.
desilo mi se isto, samo ne zbog trave. ono kad mislis da su ti ko braca, a onda odjednom vise ni poziva. to je valjda tako u zivotu i nemos nist.
ja osobno nikad zapalio travicu nisam i necu jer je stvaram radi ljecenja i radit ce se ulje ili eventualno vaporiziranje u pravoj masini.

lp
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ig0r and sale82ful

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Ne kazem nista,ima takvih stvari... Ode svako svojim putem. Zivoti su razliciti. Pogledaj unazad ovu hronologiju koju si nam sad napisao. Uvidjeces da je to ustvari do ekipe. Ti dobro razmisljas (eventualno) ali ekipa bi voljela da se napusava svaki dan do svoje sedamdesete ako ne i dalje i da zivi kao da ima dvadeset.
Postoje periodi u zivotu kad jednostavno svak gleda svoja posla. Nije bitno jel se duva ili ne... Tako je kako je.
Slozicu se sa predhodnim sagovornicima,nije ti to bila prava ekipa.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ig0r

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Slazem se sa vama ali poanta nije bila o ekipi to sam samo naveo kao ovako usputno uz pricu poanta price je bila da nije zdravo napusavat se od 0 do 24 i da to ne vodi dobrom putu niti drustvu i ne kazem ja da je mene neko odjebao jednostavno kako ste objasnili dole putevi su nam se razisli :)Ali od kad ne pusim sam si poslozio stvari u zivotu i puno ga kvalitetnije provodim nego kad sam bio napusen od jutra do sutra i toliko sam stvari napravio u ovih skoro godinu dana (8 mjesci tocno ) koje nisam napravio u 10 godina duvanja.
Svako je drukciji ako si glup bices glup i ako si napusen i ako nisi nije istina da ako si pametan i inteligentan da ce te trava oglupit :) ako se mozes kontrolirat i zapalit kada ti dode zelja to je super ali ako ti razmisljas kako ces se napusit od kad si progledao pa sve do trenutka kada ne zapalis e onda si i te kako ovisan , u zivotu treba imati neke prioritete i ciljeve a u slobodno vrjeme treba uzivati :)Iz tog razloga ja ne pusim jer nemam granice i jer mi to onda zaokupi misli ali takav sam ja ne tvrdim da je svatko takav siguran sam da ima forumasa koju stalno duvaju i imaju dobre poslove i super zivot tako da nebi htio da se netko uvrjedi ja pricam iz svog iskustva. eto ispricavam se ako sam zakomplicirao pricu i skrenuo sa teme ja malo teze objasnim ono sto mislim rec al takav sam po prirodi to nije od trave :)
Vecina posta je opisivala drustvo ali to nije bila poanta price to sam naveo i u proslom postu , ja sam kroz to samo opisao svoju situaciju a nakon toga sam napisao svoje misljenje o stetnosti ili ne sta i je bila poanta price ...
 
Poslednja izmena: