Neistine o travi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.02.2015
15
11
3
Power jedino da isečem video ;),sam naziv video klipa nema nikakve veze sa temom, ali je interesantan deo gde se govori o cbd1 i cbd2 kanabinoidima i receptorima u našem organizmu. Ovde takođe ima par interesantnih podataka o oralnoj primeni kanabisa strukturnoj promeni thca u organizmu, ali i endokanabinoidnom sistemu ...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
sam naziv video klipa nema nikakve veze sa temom
pa to i kazem, sam naziv kao i ceo sadrzaj videa nema veze sa temom i neistinama, naprotiv, zato te i pitam sta ce ovde. prebacim u adekvatniju temu kad stignem

Ovde takođe ima par interesantnih podataka o oralnoj primeni kanabisa strukturnoj promeni thca u organizmu, ali i endokanabinoidnom sistemu ...
nadam se da shvatas da si ovo stavio u temu o neistinama, pa ispada da je to sto pricaju nebuloza i serendanje :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Fluid Fluidni

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
hehe, ma treba deliti, al ne bas u temu gde se stavlja sta se sve laze i neistinito prica o vutri, tvoj prilog je potpuni opozit ovoj temi, moram videti gde sa tim, moz u obrazovanje, moz u medicinu... al samo ne ovde, ovde to obzirom na naslov teme niko nece ocekivati niti traziti
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Fluid Fluidni
28.08.2015
4
2
3
23
Pa evo ja da se umešam u vezi Šizofrenije. Majka mi ima Šizofreniju ,ja nemam (bar mislim da nemam :D ) ,pušim travu već pola godine . (NE kupovnu od dilera i ta sranja) već od prijatelja koji je lično sadijo ... Znači nema prskanja ,nema heroina po njoj,nema misomora,nema tih sranja sto povećava "pod navodnim znakovima" snagu trave... Onda imate tu fore sve od vrste -do vrste trave... Ali trava koju si sam zasadijo i sam uzgojio NE izaziva APSOLUTNO nikakvu bolest...To su sve gluposti,u našim državama je kanabis na takvom glasu kakvom je ,pošto smo u glavnom agresivni kad nemamo dima... (ako smo se navukli) ili dan poslije pušenja znš biti nervozan na sitnice,ili biti ljen ali to i je fora kanabisa (nama...) Da se napušimo da nas boli Ku*ac... sve opušteno ... I nebih bio u koži onima koji puše travu od dilera zbog gore već navedenih razloga mogu opasno psihički najebat i tako se navući na pravu drogu (Kemijska sranja :heroin,kokain, itd... ) Meni su zalihe pri kraju od ovog prijatelja koji se odselijo nazalost :( i sad kanim sam saditi ovih dana se pripremam... Tako da nadam se da sam pomogao nekima koje puca paranoja da podignu guzicu :D zasade svoju biljku i svoj trud puše :) ,srećno :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mumer

Rope73

Form
Poznanik Foruma
02.06.2015
591
4.662
163
50
znas li ti kaje uopće neurotransmitor
Daaavno je ovo napisano ali evo danas,2015-e odg.THC najbliza supstanca u prirodi neurotransmitoru. Tj. ona spona izmedju receptora koja fura brzinom svjetlosti.Pojava "crnih rupa" u glavi je rezultat BRZINE informacija koje teku dok smo High.
Ne unistava ,mozdane celije,stavise ...hrani ih.
Multiplaskleroza je najbolji primjer tome. THC usporava (cesto i zaustavi) odumiranje nervnih zavrsetaka! Smiruje ostecene (nekontrolisani trzaji extremiteta) n.zavrsetke. ITD i itd.
Tema je dobra,od smijesnih momenata i gluposti kojima su nas dojili do ozbiljnih neistina od kojih je "agresija" najveca.
Nisam citao dalje,samo do 3.str.samo mogao (mora sin da igra GTA :) ,a nama net zastekao)
P.S. Moje "crne rupe" su mi dale milion ideja za teme na :vutra:
Pozzz....:smoke: smajlici su originalni :) :watch:(isti sam "taki" )
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pokemonnn
17.09.2013
20
4
3
29
HAHA
Ja sam cuo da ako pusis travu, obavezno ces se raditi i preci na jace droge.

Najveca glupost!
Pa to recimo nema drustva koje to nije culo ili mladih generacija kojima to stariji nisu govorili... mada glupo je onako ako gledas ja sad zapalim joint i sutra se bodem u venu... ne! Nije istina .. ali potaj bilo kojeg drogerasa koji koristi tipa Mdma, speed , i te droge koje se klasiraju kao 'jace' kako je to sve krenulo ? Haha .. necu biti siguran ali 70+% alkohol,cigara ,trava pa kako ko dalje dogura :)
 
28.08.2015
4
2
3
23
Pa to recimo nema drustva koje to nije culo ili mladih generacija kojima to stariji nisu govorili... mada glupo je onako ako gledas ja sad zapalim joint i sutra se bodem u venu... ne! Nije istina .. ali potaj bilo kojeg drogerasa koji koristi tipa Mdma, speed , i te droge koje se klasiraju kao 'jace' kako je to sve krenulo ? Haha .. necu biti siguran ali 70+% alkohol,cigara ,trava pa kako ko dalje dogura :)
Fora je što trava i alkohol NE idu zajedno nikako ali 70% pušača trave troši zajedno.Ili puši travu ili budi alkos ,3 nema ;) . Zbog toga spoja moze doci do psihickih bolesti STVARNO...
 

Rope73

Form
Poznanik Foruma
02.06.2015
591
4.662
163
50
" Vrti se klinjo oko stola. Roditelji sjede,meza,cuga ,rakija o kojoj su pjesme pisane... Bas gust.
Na radiju najnovija dostignuca Jelene Karleushe. Ustaje cika Shon Phon i razbija casicu o svoju glavu pun neke ceznje,sjecanja ...
Klinjo,ni 3 god..uze casicu i popi je..Aaaaaaaaa,kako je tata bio ponosan na saljevanje.APLAUZI,..."Vidi majog kako je trznu,svaka cast rode sta si napravio..."
-Sad ce i on kao i mi,uzivati u umjetnosti i razbijati glavu svoju a bogu mi i tudje a ako bude srece prebijat ce i zenu i djecu svoju i i i...
-Nastavice tamo gdje smo mi stali,praviti najbolju rakiju i nositi je nacelniku policije,ministru za ljudska prava,sudiji.
Neka pije narod nas,samo neka nije onaj drogerash i da pusi onu travu i otavu..*ebo ih otac drogerashki.
De sine,potegni jos jednu...

Svi su se slatko smijali a mali ,mali je vec imao karijeru pred sobom i roditelje odusevljene, osvjetlanog obraza kod komsiluka, rodbine...
Zvali su ga Balvan.
 

changadmt

Aktivan Član
13.05.2015
523
1.980
163
35
Vario pre neki dan sa caletom od drugara i njegovom ekipom matoraca,svi 65+ a puse ko pubertetlije.:D
I zapocela tu tema o growingu, i matorci poceli da tvrde kako je najbolje brati biljke kad je pun mesec...prvo sam mislio da se sprdaju,medjutim oni navodno tako rade godinama, i jedan je naveo argument da hedovi valjda tada ostaju bez vode,i naveo jos neku slicnu ,za mene, glupost o jacini vutre...jel cuo neko jos za ovaj mit?:)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
@changadmt a šta misliš zašto se zove "harvest moon"? Ove godine pada na 28.10. Mislim da malo pratiš forum to bi znao, ima toliko tema o tome, imaš i kalendare sjetve i harvesta, imaš temu o mjesečevim mjenama imaš i par teza o mjesečevom dijelovanju na biljke, imaš čuda. Nije to nikakav mit, čitaj forum, tu si pola godine a neprimjećuješ takve teme. Čak imaš po dnevnicima ljudi koji se drže mjesečevih mjena za sjetvu i harvest, eo osobno ja sam testirao par godina unazad, i ove godine planiram tako da nisu to nikakvi mitovi. Ako nemožeš nać neku temu koristi tražilicu ;) .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: changadmt