neki savjet ako mže koji iskusniji za outdoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
22.04.2011
7
0
0
41
pozdrav svima! sve naj naj svim članovima naročito ovim iskusnim!
planiram vanka stavit par ljepotica, sad me zanima koliko dugo mogu izdržat bez vode prije nego definitivno riknu?
pošto necu moc po desetak dana doč ih provjerit,drugo koliko im može naškodit jako sunce ako su dugo izložene njemu pošto meni na selu zna priko lita zvizdan udarit priko 35 stupnjeva i sta se tice insecticida ima li koje pravilo za prskanje dok su jos u fazi vegetacije? fala lipa! ljepotice su afganistanke afgan kush
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Kanabis je trava, korov tako da je otporan na svakakve promjene. Tek kad zasadis pitaj ostalo jer nema smisla davati odgovore na nesto sto jos ne postoji. Njima je dakako potrebno cim vise sunca. Nece krepat ako nemaju vode 10 dana, ali kad su male (na pocetku) onda ih treba vise njegovati. kad pusti korjen dublje u zemlju onda nemas vise toliko briga. Sto se tice prskanja insekticidom, nema pravila (barem ja tako mislim), prska se po potrebi a ne na pamet. Evo, nadam se da ti je moj odgovor koristan iako se ne smatram "iskusanim" clanom.
 
22.04.2011
7
0
0
41
ovo za sunce me zanima jer sam prije dvi god ima neko domaju blizu rike a opet dovoljno daleko da nije u blatu,pa mi je tamo sredinom sedmog mj jednostavno isparila cila ka da sam je posika ono cila se osusila tj sprzila bila ja na otvorenom cili dan ni trunke lada od jutra do mraka i bila je visoka nekih 1,7o cm pa nebi volia da sad za placeno sime mi tako propadne
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.