Nekolika pitanja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Juno_Reactor

Aktivan Član
10.09.2007
67
87
0
36
Na talasima
E ovako imam par pitanja. Zasadio sam Afghan i posle 3 meseca sam dobio 3 biljke koje su lepo izgledale ali su slabo rodile, predpostavljam da znam sta je uticalo da urod bude slabiji ali eto cisto da pitam ako neko moze da mi da neki pametan savet za sledeci put. Temperatura je bila oko 22c preko dana a 14, 15 nocu, verovatno je ovo dosta uticalo pored toga ne znam dali sam stavio dovoljno litara zemlje(imale su oko 6 litara) zemlju sam izmesao kako sam ovde procitao, zanima me samo da li sam trebao dodatno je da djubrim ili ne. E sad sto se tice susenja jednu biljku sam ostavio 5 dana bez vode pa sam je tek onda isekao i okrenuo je naopako da se susi, dal sam dobro postupio i koliko treba vremena da se osusi, tj kad mogu da probam moje delo :D Druge dve biljke jos nisu spremen za branje ali ce uskoro i one, ocekujem od sve tri biljke prihod oko 30 g sto smatram za veoma malo, inace tu su kristali i po liscu i po hedovima ali su mali hedovi i malo ih ima :/
 

Crass

Aktivan Član
02.12.2007
134
0
0
39
pa koje si lampe koristio, i kolko ti je dana bila biljka u vegetaciji?
Ovo sto si ostavio 5 dana je dobro...
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Juno okani se pitanja jer ti nitko nece uliti znanje u glavu.

Procitaj sta vise sadrzaja na forumu, pogledaj neki grow video i znanje je tu.
Ovakvim rastrkanim pitanjima neces nista postici jer se nikome sa pravim znanjem neda iskljucivo tebi pisati sve ono sta je vec ranije napisano na tu temu.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Dobro je to sve šta si napisao, nego, daj pošalji slike uroda na stabiljkama ako može, pa da procijenimo vizualno
 

Juno_Reactor

Aktivan Član
10.09.2007
67
87
0
36
Na talasima
54261036ua7.jpg


Evo slike...Imam neke nove informacije, od ove biljke sam dobio izmedju 10 - 15 g kada se osusilo, medjutim sta je vazno, druge dve biljke koje su sasadjene isto kada i ova, jos nisu obrane a proslo je 3 nedelje...

Da li je moguce da je to zbog hladnoce, da je cvetanje prestalo da napreduje i da je to sto sam dobio dobio sa, listovi su poceli da zute, medjutim po dlacicama vidim da hedovi nisu spremni za berbu...

Ako moze neko nesto da mi kaze povodom ovoga...

Ako vas ne mrzi da mi pomognete hvala, ako vaz mrzi oke ali nemojta samo da ko elphantor mi priacate da gledam video i citam posto sam to vec uradio ali ovo su neki problemi sa kojima nisam upoznat, tacnije skupljam iskustvo koje je bitno :D

Vec od naredne berbe ocekujem mnogo bolji rezultat

I da za kraj ovo sto sam ubrao i pousio mogu reci da je bilo skroz dobro, a pogoto ljudi iz okruzenja su pohvalili :D
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Jer moze moderator da mi kaze zasto ne vidim postove, poslednji koji vidim je 5ti post, odnosno weedranov, a vidim da ima 9 postova...

Evo gledam, i ne vidim razlog zasto imas taj problem, ajde u korisnicki panel http://forums.vutra.org/usercp.php i probaj pod 'edit options' pogledati da nisi nesto razmrdao... treba biti nesto ovako:
clipboard4ua3.jpg


Posalji mu to na PP.. jer nevidi postove

:icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol:
Hvala slon :icon_lol::icon_lol::icon_lol:

To the rescue.. (sirene, buka, galama, zamor i navijanje).. TA na na nanan
Another day saved by High patrol :icon_mrgreen:

Ljudi sta sam ja radio mojim biljkama sa korenom bolje da vam nepricam!
Citam svuda stres stres stres! Ok je stres ali to ne unistava biljku! Samo je uspori u razvoju ali kada se oporavi sve ide po starom! Zilava je Wuwa nemojte se bojati puno ali nebudite ni debili! Sve sto pise na forumu u globalu je isto po pitanju osnovnih stvari koje su i najbitniji a sve ostalo su individualne cake kojih se mozete pridrzavati ali i nemorate! Bitno je da ste svesni i da verujete u ono sto radite i sve ce biti OK!! Postujte pravila i nema problema verujte mi!
I nekazem ja da urnisete biljku!! Naravno da i ja gledam da ima sto manje stresa ali ni malo stresa prilikom neke greske nije smak sveta zato :notnice:

Meni su biljke skroz propale i pozutele! kako izadju novi listovi tako sagore (puno hemije za pH regulaciju u zemlji)
Izvadim biljku iz saksije od 5L i otresem svu zemlju sa korena pazeci da komadi zemlje ne odkinu koren (ali naravno da je bilo i kidanja) i takve jadne biljke stavim u kupovnu zemlju flora gard samo dodam stiropora i da vidis cudo! Evo ih 4 komada od metar na cvetanju! Javim kako ce ispasti!

Zalivane su dok je svetlo jer su bile stalno na 24/0 sa vodom destilovanom sa sobnom temperaturom! Mislim da je tu caka kod zalivanja da voda nebude hladna ili topla u odnosu na sobnu temp. Prehranjivane nakon mesec dana sa pola doze prehrane svako 3-4 zalivanje!
Ova 3-4 pita cista voda!

Sada krecem ozbiljnije prehranu jer su na cvetanju 6 dana tek i CO2 i da vidimo sta ce biti!
Inace su u posudama od 10L

A druze listovi ti zute sto je vreme za prehranu ili za presadjivanje! Ako presadis onda netreba prehrana jos neko vreme a ako ne presadjujes onda pocni sa prehranom!
Ako se nevaram mesec dana je proslo i to ti taman to! Manjak N ti uzrokuje dosta cesto zucenje listova!

Poz.
 

Doktor

Aktivan Član
17.02.2007
427
9
0
44
Evo ja zelim da ti kazem jednu malu stvar ako sad vidis postove!!!
Potentnost biljke zavisi od genetike prvo a onda od svih ostalih bitnih faktora u vezi sa uzgojem!
A to su sve one lepe i zanimljive sitnice vezane za temperaturu ,svetlo,vlagu,provetravanje ,zemlju,vodu i sve te cake vezane za njih a koje ces procitati ne forumu ako si dovoljno uporan i zelis da naucis!
Koristi "search" Sve sto ljudi pitaju pitace uvek ali sve sto je napisano na forumu pisace samo jednom! Znas sta je SPAM? Ako znas znas sta ti pricam!
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Ovo malo slike sto se vidi, (ako si je tad skinuo) to je prerano, i zato ti nije nešto dobra bila, .... ovaj vrh još nije gotov... dok genetika - ne vjerujem bas da je to razlog... prije će biti ovo prvo, jer kako vidim (a slika zna iskriviti skrooz) njoj je još dosta trebalo vremena...