Nekoliko pocetnickih pitanja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
31.05.2013
3
2
0
Postovanje! Novi sam na forumu, imam samo nekoliko pitanja, molio bih Vas da mi odgovorite. Unaprijed hvala.
Pitanja su noobovska, ali posto sam poceo duvati s prijateljima htio bih se malo 'educirati'.

1. Sto su vrhovi, budovi i po cemu se oni razlikuju od cvjetova?
2. Zasto je korisna samo zenska biljka, zasto se ne puse muski cvijet?
3. Je li kanabis hermafrodit? O cemu ovisi je li biljka hermafrodit?
4. Mozete li mi objasniti neke tipove filtera jer su mi pricali da ima vise vrsta i da kad radimo veliki joint stavljamo neku posebnu vrstu flopa o_O?
5. Mogu li se pusiti listovi?
6. Sto su ti kristali na zenskim cvjetovima i ima li ih na muskim? Ima li tih kristala na ostalim dijelovima biljke i jesu li ti kristali ta smola od koje se pravi hasis?
 
  • Haha
Reactions: Jojoman

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
1. budovi su ti skupine cvetova
2. korisna je i muska, al za oprasivanje, probaj je pusiti pa ce ti biti jasno
3. ovisi o genetici i spoljnim uslovima
4. -
5. da, al cemu, sem kad nemas nista
6. da, to je ta smola
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stanaccc
31.05.2013
3
2
0
Znaci muska nema thca? znaci ne isplati se saditi musku jer se onda stvaraju sjemenke? kako se odredjuje je li biljka muska, zenska ili hermafrodit?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Minja3
31.05.2013
3
2
0
Oke, ali imam jos jedno pitanje vezano za pusenje. Znam da je to sve individualno. Na forumu sam procitao da se dim uvlaci upluca kao kroz slamku, a ljudi mi kazu da se dim uvlaci u serijama od 3 kratka dima ali bez vadjenja dzoje iz usta, i treci se dim drzi u plucima?
 

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
mozes ti da uzmes i 20 dimova iz cuga,zavisi koliki ti je kapacitet pluca :D nemoj da brojis nego odredi koliko je tebi dovoljno,osetis tacno koliko ti prija,nemoj sad da preteras pa padnes na dupe ahahaah,salim se ja malo :) 4.ne koristi se filter jer on upija thc i onda bi ti bilo beskorisno da pusis tu buxnu,imas gotove flopove-kupovne,a mozes da pravis od svega i svacega(kutija od cigara,vizit kartica etc...)napravis da ti prolaz bude lagan da ne gusi,a opet i ne presiork da ne ispada mix,da nebi pljucko ko moravu bez filtera da pusis ahahah.pozz ja sam se odvalio.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful and Badi

oOGreenWorldOo

Aktivan Član
23.04.2011
138
930
93
4.ne koristi se filter jer on upija thc i onda bi ti bilo beskorisno da pusis tu buxnu


poznajem jednog decka koji uopce ne koristi flok/flop nego obican filter za rolat duhan..jednom prilikom smo isli zapalit i lik je stavio taj filter u djoks te sam imao isto misljenje kao i ti u vezi filtera..medutim zapalismo mi tu pljugu i odvalimo se kao da je obican flok unutra..ne prakticiram to al da radi, radi.
 

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
istina tako rade i na jamajci isprazne pola cigare, a pola napune vujom, pa prvo udje thc, a posle nikotin...probao sam i ja funkcionise, samo taj post je iz 2013 kad sam praktikovao flopice i da sto jace udara :D a ima ih i par na forumu sto koriste te filtere...sad su svi moderni na vejpovima :D ja i dalje ne menjam suskavu rizlu :joint2:
 
19.07.2019
6
5
3
43
Pozz ekipa da pitam nesto ovako, biljke su mi stare 2 mje sjeme je royal quen special 1 itd itd drzim ih na terasi cjelo vrjeme i ako ih ostavim tako dali ce pocet cvjetat same od sebe!! Ako ne sta da napravim da pocnu tnx
 

likfrik

Aktivan Član
18.07.2018
310
1.310
143
44
jednom mora počet cvjetati, 2 mjeseca su imale dosta. nemožeš ništa napraviti, da imaš box, onda staviš na 12/12
i potakneš cvjetanje. ovako čekaš
 
  • Sviđa mi se
Reactions: gica-prasica

Stanaccc

Banned
Banovan
03.10.2018
1.094
7.560
258
Oko 50kn ili do 10€!
Hormoni rasta, ali ja više ne koristim ništa. Kraj, rasčetvorim i stavim u one male kocke od staklene vune(ima ih za kupit u grow shopu). Pustim 2-3 tjedna, s time da mora kocka biti mokra cijelo vrijeme i svaki mi pusti korjen!
Naravno, sa Klonexom to bude malo brže i jači je korjen!
Screenshot_20190829_150742_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg 25$, ali mislim da ima od 50ml.koji je jeftiniji!
Probajte bez ičega, ali ju ne dirajte. Samo vode i kada ima vremena, špricnut vode po njima i primit če se!
Kod klonova je bitno, da je zemlja mokra i po mogučnosti, da je vlaga što viša!
 
Poslednja izmena: