Nem' pojma

  • Začetnik teme Anonymous
  • Datum pokretanja
Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
A

Anonymous

Guest
Joe je napisao(la):
ali se desava, da kada se napusim u drustvu postanem jako cutljiv i nekomunikativan....pa svi misle da mi nije dobro....a meni je super, samo sto ne mislim nista i ne reagujem, vec samo slusam i disem..:)

Da,to se i meni dogadja,i onda se namucim da ubedim ljude kako mi je dobro,samo uzivam na svoj nacin. ~~
 
05.02.2005
5
0
0
Inache,prethodnu poruku sam ja napisao,ali sam zaboravio da se ulogujem !~ .
Znam da odskacem od teme,ali ... Hocu samo da javno izjavim kako mi je drago da postoji ovakav forum.Do sada nisam naleteo na nesto slicno u mrezi,bar na srpskom.Stoga,pozdrav svima i zivela trava!
 

embrlajzer

Aktivan Član
29.10.2004
119
3
0
39
www.labrnja.tk
jegereta je napisao(la):
Pozdrav
Ozbiljno, jednostavno sam tad smirena i super se smjeskam, i kako sam takva inace, niko ne konta, jer nikome nista nije cudno sto lupam i sto se smjeskam,a meni gotiva zbog toga, savrseno...ma samo treba da se izbije iz tripa da svi gledaju u tebe, pa sta i ako gledaju ko da oni ne puse... ::behehe


::super

Good girl
 
31.01.2005
3
0
0
embrlajzer je napisao(la):
jegereta je napisao(la):
Pozdrav
Ozbiljno, jednostavno sam tad smirena i super se smjeskam, i kako sam takva inace, niko ne konta, jer nikome nista nije cudno sto lupam i sto se smjeskam,a meni gotiva zbog toga, savrseno...ma samo treba da se izbije iz tripa da svi gledaju u tebe, pa sta i ako gledaju ko da oni ne puse... ::behehe


::super

Good girl
25.02 ispit cener ljudi hah ah ah ah ah 10 ole u tripu ~~ ::behehe
 
I

ixi

Guest
paranoja?
ma kakva crna paranoja!!!!
kod mene je sve opusteno!!!mogu da varuckam gde god i kad god,bez ikakvih problema,smetnji isl
mada secam se :kad smo tek pocinjali...bla,bla...i zaustavi nas murija a mi imali kod sebe,al bilo je sve ok....medjutim od tada bivsa drugarica se zgrazavala kad cuje tu slatku rec dzoint....ne da je upala u paranoju vec od tada pomirisala nije nasu dragu vutricu a kamoli ~~
no u svakom slucaju ssamo se ti sanjice opusti i uzivaj sve ce to doci na svoje mesto!!!!
 
16.03.2005
2
0
0
Ako se stalno paranoishesh napushena, preispitaj se dok si "strejt". Mora da imash neku frku u glavi, nesigurna si ili tako nesto, a to onda THC udvostuci. Ako si opushten i prirodan lik u zivotu, jos si opushteniji napushen..
Desi mi se s vremena na vreme neka strasna marihuana koju ne mogu da iscooliram. Onda ne forsiram sebe da se paranoisem negde u masi, vec uzmem neku psihodelicnu knjigu ili film i bude mi super..
 

Spirit Dancer

Aktivan Član
25.03.2005
94
2
0
36
Ako imas neki problem pa onda pokusavas da ga zaboravis
onda se javlja paranoja.Pre svake duvke moras da ocistis um , pa onda lepo izgovoris molitvu ako si RASTA
"Glory be to the Father and to the maker of cration As it was in the beginning is now and ever shall be World without end: Jah Rastafari - Eternal God Selassie I".

i onda zezanje

sto se tice crvenih ociju pomazu bilo koje kapi za oci.....
!~
 
07.05.2005
2
0
0
44
paranoja????
samo jednom kada mi je gazda upao na gajbu a ja odvaljen ko ..... srecom matori je izlapeo skroz pa je samo konstatovao kako je malo zagusljivo i da bi trebalo malo izvetriti. medjutim dok to nije izjavio (citavih 30 sekundi) mozak mi je radio 854 km/h i bas je bio los trip....steta, a taman sam poceo da gledim harry faggot pussy potter-a ~~
 

korisnièko vime

Aktivan Član
17.05.2005
168
6
0
meni se desi da kada se napušim kada je hladno, napolju ili unutra nebitno, počnem da se tresem i neverovatno mi je hladno toliko da ako se brzo ne sklonim u toplo ili umotam u nešto namogu ni da stojim. Užasan osećaj, desilo mi se par puta i od tad nikada ne pušim kada nisam u finim uslovima.
Da li se nekom desilo nešto slično?
 

hemicar

Aktivan Član
18.06.2005
69
0
0
38
ma brate najgori trip da sebe istripujes da ne mozes da dises onda udises ko kreten srce pocne da lupa jednom sam cak zvao i hitnu pomoc ako se to nekom desi nek zabode neke benke ili bromice to pomaze
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Od hemijes mozes da odvalis skroz , samo cista zelena priroda je ok.
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Ne treba da se vari kad nisi raspolozen , najbolje je kad si lepo raspolozen jer vutra pojacava osecaje i emocije.
 
Z

Zelena Akcija Zagreba

Guest
Bravo brend. Ali u nekim situacijama (kada sam izbediran ko banana), fino si spržim frulu i pusti me bed. Jednostavno me zabole za probleme od trave. U biti za sve... ~)
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Hladno je (nekima) kad zapale jer tada pada tlak... što je po meni jako dobar osjeæaj (padanje tlaka, ne hladnoæa jer prezirem kad pušim pa mi postane hladno) jer izaziva stanje koje je svima znano kao bijela svijetlost pred oèima... heheh
Ma najbolji je osjeæaj pušit vu i bit meðu ljudima...iako to naravno ovisi od pojedinca do pojedinca... Al ja veæ redovito svaki put dolazim doma u stanju opijenosti:) i uživam onda u prièi sa starcima... Jednako važi i za ostale...
A što se tièe paranoje... morate priznat da ipak taj malen osjeæaj skrivanja i nadmudrivanja s policijom ima svoj štih u naèinu na koji "puca" jer se stvori onaj psihièki osjeæaj zabranjenog voæa... Naravno, 100 puta bi prije volio zapalit na miru di želim a da se ne skrivam...pogotovo ako padneš i s 1 pljugom ne možeš se više zaposlit u državnoj firmi!!! ::zidoglav ::zidoglav ::zidoglav
 

Oresar

Aktivan Član
17.11.2005
51
0
0
prije mi se desavalo da me nakon nekolko trenutaka oblije hladan znoj i osjetim pojacan rad srca,iskreno toga me malo bilo i strah,naravno da se znalo desit i da se ispovracam i to da mi bude bas muka,kao od pijanstva (al to u slucaju,samo kad se prepusim a uz to i jedemo ko svinje),taj problem je nestao kad smo poceli pusit cistu Vu,bez duhana i kad smo se prestali prepusavat,sad ako je ovo sto smo imali u zadnje vrijeme (dakle samo cvjetici,bog ih blagoslovio),dosta mi je da jedan ~) podjelim s prijateljom ili cak s dva ili da 3-4 puta ispraznim ::h2o i zajebancija zajamcena (to mi je i cilj,opustit se i dobro se zabavit) i ja sam 2-3 sata miran i onda mogu ispocetka,sad ono u vezi mjesanja duhana i toga,jel drzi vodu ili ne,nemam pojma,za to nisam strucnjak,al u svakom slucaju bez duhana nam je puno bolje a i necete vjerovat,velika vecina od nas,uopce nepusi cigare
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.