Nema Mirisa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
18.07.2011
5
0
1
53
Eto moja biljka cvate (jasno kad je zensko) vec malo vise od 3 tjedna.... Ali cudno mi je to jer nema nikakvog mirisa prije su obicno imale i to dosta jak miris... Pak se pitam dali je to normalono? Dali ce pocet smrdit odnosno mirisat naknadno... Dali su to mozda znakovi da nesto nije uredu ako nije sto? kako to ispravit....Unaprijed hvala na predlozima i sugestijama....
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Miris dolazi kasnije u cvjetanju - malo probaj stabiljku trljati i sigurno će imati neki miris....
Trebaš čekati tamo oko 8 tjedna cvjetanja kad počinje dozrijevati, bit će neki miris.
Recimo jedna moja koja nije imala gotovo nikakav miris, kad sam osušio i stavio u teglu i izvadio nakon dva tjedna - miris je ubitačan.
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Ista stvar i kod mene. Vise mirisi ona koja jos ne cvate od one koja je u 2. tjednu cvatnje. Nemoj se zamarat, ako je vutra... :)
Jos na kraju neces znati kako ukloniti te mirise... Peace!
 

hazeboy

Aktivan Član
05.07.2011
100
16
18
37
Ak ti je hladnije u prostoru miris se nece tolko ni osjetit kao kad zacmeka po ljeti.evo moja himalaya mirisi malo tek kad zabis nos u nju.intenzivnije kupus mirisi od moje himalaye.neki strainovi se jace osjete neki manje.cuo sam da low ryder cmeka na kilometre.