Nema rizle :S

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.07.2009
6
0
0
35
zanima me postoji neka alternativa za srolat djoks, jer upravo osta bez rizle :icon_mad::icon_mad:

znam za foru sa racunima koje pokupis u trgovini i sl. ali mi frka kako slijepit kad srolas :SS

znam da ima jos dosta opcija, pa me zanima koja bi bila najbolja...
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
45
Prvo izvadi duvan iz cigareta pa zatim i filter onako provaljaj da izađe iz papira omota cigaree.
Zamjeni filter onim kojeg si napravio klasično za Joi.. i pomješaj duvan i maricu polako zbij nazad u cigaretu...
Valjda si skužio kako ide..
Malo traje ali zamjena je dobra kad nema rzila... malo više zbijaj dok vrćaš smjesu unutra... i filter malo gušći pa nemoj zaboravit obalit dobro jer taj papir gori kao lud...
 
06.02.2007
15
0
0
U ispraznjenu cigaru uvali smjesu pomocu lijevka kojeg napravis od obicnog papira taman sirokog da ti stane u otvor cigare
i mislim da je bolje prvo napunit pa potom promjenit filter
takve "cigarete" sam radio za prije/ispred skole samo sto se malo jace dime ; )

dosta tanak papir je onaj sto ga nadjes u novim patikama
 

Nikolica

Aktivan Član
19.03.2010
69
4
0
34
Ili od pljuge napraviš, ili recimo izvadiš iz kutije od patika koje si kupio odavno onaj papir kao uložak što je. Možeš od njega da napraviš buksnu od pola metra... :D
 
08.11.2014
1
0
1
Malo puno vise kasnim sad sam slucajno naletio vamo da vidim sta se i radi :D
Ako nemas rizle a neugodno ti je imati aparaturu bongova i pajpica ili ako si pocetnik ili ti frka zbog staraca uzmes komad folije napravis lulu malu rupicu stavis vutrice gore i to je to 2 min posla :))
 
16.09.2013
31
233
33
kupite aparatić za punit duhan .prazne cigarete , malo finog duhana.
filter se ako treba lako isčupa kad ga malo provaljaš prstima.
oslm toga praktičan način za pušit vani.
 

Strijela

Aktivan Član
16.05.2011
98
46
28
105
Onda je neki brutalni outdoor sjeo?
Nisam išao istraživati, no cannabis lore mi zvuči kao da filter filtrira i nama zanimljive kemijske spojeve :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Black Haze

Karlitos

Aktivan Član
30.06.2013
89
175
33
Ko pusi cigare,najtanji papir koji sam ja ikada video je na onoj alu foliji unutar paklice,papir je zalepljen za foliju sa unutrasnje strane.Malo je teze skinuti sa folije,i nisam siguran cime je lepljen,dal ima neke hemije tu..ali papir je bukvalno proziran.Al opet..ko pusi cigare,izvadi duhan,napuni s-mesom :) i to je to..
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
treba bit kreativan...lulica za svjećicu npr ;-)
ili hedić na nož pa zagrijati upaljačem odozdo...snif snif
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo
08.08.2014
25
15
3
Strijela nažalost nije, ove godine ništ od domačice, dimi se kupovna roba :-(. Filteri u tubama su duplo kraći od onih u kupovnim cigaretama pa i manje filtriraju dim ,baš sam probao izvaditi filter i staviti kartonski i nisam osjetio razliku. E kad bi se imalo watercurane robe moglo bi se tu i tamo zapaliti i za vrijeme posla brijem da se nebi kužilo kaj se dimi :)
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
UVIJEK imaj u rezervi jedan veći komad za 2 frule i to je to...kad kupis rolicu odma izvadis sastrane i to je to ;) od sljedece opet i uvijek imas u steku koji komad :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dite_splita