Nema veze sa vutrom ali ima sa duhanom ako moze pomoc

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
27.12.2013
9
3
3
Imam domaci duhan motam u rizle kad jos nista za motat nema od vustre , pa da vas pitam ako netko zna kako bih ja mogao tom duhanu aromu poboljsat sa necime mozda zvuci smijesno ali mislim bas na aromu duhana dobar je duhan ail ako netko zna jel bih mogao jos nekako mu aromu poboljsat, znam da zvuci smijesno ali eto da pitam. Kakav vi duhan pusite jel se kupuju cigare, jel se filaju cigare ili kupovni duhan? Kako ste vi nije me dugo ovdje bilo jel se dimi jel se sadi sta god, kako ide ? :) , pozz ljudi :)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Razno raznim pekmezima. Zlatni Dukat navodno koristi pekmez od smokava kao aditiv za okus (plus limunska kiselina za konzervans)
Koji su omjeri, nemam pojma. Pretpostavljam pekmez u tragovima
 
27.12.2013
9
3
3
Razno raznim pekmezima. Zlatni Dukat navodno koristi pekmez od smokava kao aditiv za okus (plus limunska kiselina za konzervans)
Koji su omjeri, nemam pojma. Pretpostavljam pekmez u tragovima
Hahah kako bih ja to mogao taj pekmez sa tim mojim domacim duhanom skombinirati ovo je onaj na crno duhan sta ljudi prodaju mislim dobar duhan ali ako bih mogao jos neku aromu nabacit da je ugodnije za dim a imam kod kuce obicnog pekmeza od sljiva :lol: , a i imam ti ako si cuo ili probao smokvu onu spresanu u bloku:whato::
 
10.02.2015
142
118
43
32
Kingston,Jamaica
Batice te kapi su ti tipa 2 evra, dzaba dzaba.
Mozes cak i da kombinujes taj pijacarski duvan sa nekim boljim tipa pola pola i poboljsace ti ukus malo :rasta:
 
27.12.2013
9
3
3
Batice te kapi su ti tipa 2 evra, dzaba dzaba.
Mozes cak i da kombinujes taj pijacarski duvan sa nekim boljim tipa pola pola i poboljsace ti ukus malo :rasta:
Ma meni je taj duhan sa pijace dobar a kupovne cigarete sada kad zapalim gade mi se a i uvijek sam, sa tim domacim duhanom vutru mjesao jer sporije gori ako je jos vlazniji a onaj duhan iz cigara to kada sa tim rolam kao da piljevinu mjesam sa vutrom a ne duhan i onda hocu opusteno polako pusit. povucem dim spustim ju na par sec pola frule otislo vec, a nista nacu negdje na njuskalu valjda imaju te kapi za kupit pa probat to jel je sta valja. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jamrock
27.12.2013
9
3
3
Batice te kapi su ti tipa 2 evra, dzaba dzaba.
Mozes cak i da kombinujes taj pijacarski duvan sa nekim boljim tipa pola pola i poboljsace ti ukus malo :rasta:
Nasao sam kapi te sto ti kazes ali stranica je olax.ba a ja sam iz hrvatske buraz jel znas mozda koju stranicu gdje prodaju te arome za duhan ali onda neke kvalitetne kapi da uzmem vec kad uzimam. tenks :)
 
10.02.2015
142
118
43
32
Kingston,Jamaica
Ne znam sad u Hrvatskoj kako stoje stvari, ali pretpostavljam da imas u smart shopovima. U Srbiji znam samo za ******* shtek, moras bolje da se raspitas, sad bar znas sta trazis. Mada ja mislim da ******* izvozi i u HR posto imaju u opcijama na sajtu da promenis jezik na Hrvatski. :rasta:
 
27.12.2013
9
3
3
Ne znam sad u Hrvatskoj kako stoje stvari, ali pretpostavljam da imas u smart shopovima. U Srbiji znam samo za ******* shtek, moras bolje da se raspitas, sad bar znas sta trazis. Mada ja mislim da ******* izvozi i u HR posto imaju u opcijama na sajtu da promenis jezik na Hrvatski. :rasta:
A pogledat cu na ******* znam da sam narucivao bong od njih pa cu tamo pogledat :D tnx :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.